דרוש מידע מסתערב חרדי

עיתונאי

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
לאירוע במקום עבודתי אני זקוק להרצאה ממסתערב שהיה בשירות מלא ושחזר בתשובה וכיום הוא חרדי
או לחילופין אחד שהיה בתפקיד צבאי בכיר מאוד וחזר בתשובה וכיום הוא חרדי
מי שיודע להמליץ לי על מישהוא כזה אשמח באם יוכל לשלוח לי למייל m.i.4234 בג'ימייל
תודה רבה

(הרב אביחי כהן היה עדיפות ראשונה שלי אבל לצערי הוא יהיה תפוס באותו ערב )

עיתונאי

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
ראשית כל חשוב לי להבהיר אני זקוק למרצה שיעביר הרצאה לכן חשוב לי אחד שהיה בתפקיד בכיר ולאו דווקא ראש המוסד או השב"כ,
שנית איך אני יוצר קשר בישיבת נתיבות עולם ב"ב

עיתונאי

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
רעיון חמוד
איך אני יוצר קשר איתו
מי שיש עוד רעיונות אשמח לשמוע

דיני

משתמש מקצוען
רעיון חמוד
איך אני יוצר קשר איתו
מי שיש עוד רעיונות אשמח לשמוע
אם התכוונת להודעה שלי אז:

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ר' אליעזר ברוידא (ברודי)
זה החתן שלו 0527141455

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה