קורונה מספר עדכני של חולים בישראל

מצב
הנושא נעול.

דינה דבורה

משתמש פעיל
תיקון:
משרד הבריאות עדכן הערב (רביעי) כי נכון לשעה 19:58 עומד מניין הנדבקים מנגיף הקורונה בישראל על 16,310, לעומת העדכון הבוקר אז עמד מניין החולים על 16,314 – כלומר ירידה של 4 חולים (מה שאינו אפשרי כמובן, לא מדובר על מספר החולים בפועל, אלא מספר החולים מתחילת ההתפרצות). דובר משרד הבריאות מסר בתגובה כי "זוהי נקודת החיתוך לאותה רגע של המערכת. היא מעדכנת ומטייבת כל הזמן בנתונים גם רטרואקטיבית", כך שככל הנראה הנתון הבוקר היה מוטעה.

על פי טענת משרד הבריאות, היום נוספו 33 חולים (ככל הנראה מאז אמש בחצות). אתמול בשעה 20:02 עמד מניין החולים בפועל (רשמית, ייתכן וגם נתון זה מוטעה) על 16,289 – עליה של 21 חולים ביממה האחרונה. משרד הבריאות עדכן הערב כי מניין הנפטרים עומד על 239, עליה של נפטר אחד ביממה האחרונה.

89 מהחולים מאושפזים במצב קשה. בהם 69 מחוברים למכונות הנשמה (ירידה של 2.8% ביממה האחרונה). עוד 62 חולים במצב בינוני. עד כה החלימו והשתחררו 10,637 חולים. מניין החולים בפועל עומד על 5,434 בניכוי הנפטרים ל"ע והמחלימים ב"ה. בבתי החולים מאושפזים 244 חולים. אתמול נערכו 8,931 בדיקות, עד לשעה זו היום בוצעו 4,864.

דינה דבורה

משתמש פעיל
7-5-20.jpg

דוד גליק

משתמש רשום
לטובת החסומים אולי תוכל להעלות?
בכל עדכון של משרד הבריאות ניתן לראות בצד ימין למטה את מספר החולים העדכני של הערים המובילות בעליה ובד"כ לצערינו כמעט כל הערים החרדיות מופיעות שם
כך שבהשוואה בין העדכונים ניתן לראות את העליה

y t

משתמש פעיל
בכל עדכון של משרד הבריאות ניתן לראות בצד ימין למטה את מספר החולים העדכני של הערים המובילות בעליה ובד"כ לצערינו כמעט כל הערים החרדיות מופיעות שם
כך שבהשוואה בין העדכונים ניתן לראות את העליה
איפה אפשר לצפות בעדכון של משרד הבריאות

ניק ירושלמי

משתמש פעיל
הנה זה מתחיל רח''ל
עליה של 71 חולים ביממה האחרונה (הכפלה במנין החולים החדשים תוך יממה, וזה כשבוצעו רק 5,658 בדיקות היום)
מקור

ayys

משתמש מקצוען
עליה של 13 חולים בבני ברק מהבוקר?
על הנייר (הצילומי מסך) זה נראה שכן, אבל אני ביומיים האחרונים מסוחרר לגמרי עם המספרים של משרד הבריאות.

המשפט של מערכת שמעדכנת ומטייבת כל הזמן לכשעצמו גרם לי לעצור לכמה שניות.

ayys

משתמש מקצוען
הנה זה מתחיל רח''ל
עליה של 71 חולים ביממה האחרונה (הכפלה במנין החולים החדשים תוך יממה)
מקור
ראיתי את זה, אבל לא מבין איך זה.

בבוקר עדכנו שנוספו בלילה 7, ובעדכון עכשיו נוספו 42 סה"כ 49.

אבל עם המספרים שהמערכת אתמול עדכנה (והורידה מספרים מהחולים המאומתים) אכן נוספו עוד 71.

עוד נקודה לא מומלץ להתייחס בכל יום למספר שלו.
לדוגמא באוסטריה שהמצב שם נחשב טוב מאוד, גם אפשר לראות את העליות והמורדות האלו במספרים של החולים המאומתים בכל יום.

ג'לי

משתמש פעיל
אני לא מבין דבר אחד
הם מעדכנים כל 12 שעות
בפועל מעדכנים בבוקר מספר החולים של 24 שעות אחרונות שחלק מהם נספרו גם בעדכון של לילה לפני כן
כפי שאני מבין את זה, בפועל סופרים פעמיים חולים
בשביל לראות נתונים אמתיים צריך לעדכן פעם ב24 שעות
לא צודק?

נערך לאחרונה ב:

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
אני לא מבין דבר אחד
הם מעדכנים כל 12 שעות
בפועל כמעדכנים בבוקר מספר של 24 שעות אחרונות חלק מהם נספרו גם בעדכון של לילה לפני כן
כפי שאני מבין את זה, בפועל סופרים פעמיים חולים
בשביל לראות נתנוים אמתיים צריך לעדכן פעם ב24 שעות
לא צודק?
אולי כוללים בבוקר את הספירה של הלילה, כי רק בלילה סופרים עם ברכה...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה