אינדיזיין מספור עמודים

נחמהה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מה אני עושה כדי שהמספור ידלג על עמודים מסוימים בקובץ.
(לא יהיה בהם מספור, אבל שגם לא יספור אותם)

שנדי כהן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
כל פעם שעושים מיספור ניתן להגיד לתוכנה מאיזה מספר להתחיל.
אז בעמודים שלא רוצים שיופיע פשוט מסתירים / מורידים אותו. ואח"כ כשכן רוצים לחזור להופיע מציינים לתוכנה מאיזה מספר להתחיל- מספר עוקב למה שיסתיים.
היות שזה לא ממש אוטומטי כדאי לעשות זאת ממש בסוף כדי שלא תיווצר בעיה אם יורידו או יוסיפו עמוד.
מקווה שזה אכן יעבוד.

נחמהה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איך בפועל אני עושה את זה באינדיזיין?
מה לסמן ובאיזה חלונית?
תודה!

שמואל 87

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

אידיאלי!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
את יכולה לקבוע מקטע חדש לתחילת העמודים אותם את לא רוצה לספור ושוב מקטע חדש לעמודים שמשם תרצי להמשיך למספר- ולקבוע שם מאיזה מספר להמשיך (בהתאם למספר שסיימת לפני העמודים שאותם את לא ממספרת)
מקטע חדש את מגדירה כך:
לחיצה ימנית בחלון ה PAGES ואז את בוחרת כך:
1629148862781.png

בחלון שנפתח מסמנת כמו שסימנתי בצהוב:
(במקום שסימנתי בעיגול אדום את מסמנת מאיזה מספר להתחיל)
1629148983735.png

אידיאלי!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L

נחמהה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עשיתי את זה כעת בקובץ נוסף,
וזה שבש לי את העמודים, העביר את העמוד לדאבל הבא
1629149941771.png

אידיאלי!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
וזה שבש לי את העמודים, העביר את העמוד לדאבל הבא
לא מספיק מובן מהתמונה מה הבעיה, שיש עמוד שהוא בודד במקום להיות דאבל או משהו אחר?

נחמהה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
כן
וזה בלבל הרבה אלמנטים בקובץ בגלל תזוזת העמודים

אידיאלי!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בלחיצה ימנית על הדף יש לך 2 V כמו שמסומן אצלי?
1629151293696.png

עריכה:
אני יודעת למה זה קורה. כי אם את מסמנת את הקובץ כדו עמודים כל עמוד מספר 1 מוגדר כעמוד ראשון-בודד...
את צריכה להוריד את אחד משני הוויים שקודם סימנתי ואז לגרור ידנית את עמוד מספר 2 ליד עמוד מספר 1 ואז זה יסתדר...

אידיאלי!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני יודעת למה זה קורה. כי אם את מסמנת את הקובץ כדו עמודים כל עמוד מספר 1 מוגדר כעמוד ראשון-בודד...
את צריכה להוריד את אחד משני הוויים שקודם סימנתי ואז לגרור ידנית את עמוד מספר 2 ליד עמוד מספר 1 ואז זה יסתדר...

נחמהה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה!! נראה שהענין הזה הסתדר
אבל כאן זה לא מצליח, יצרתי שתי מקטעים והמספור לא פסק באמצע
1629152169763.png

davidlevi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש גם את השיטה של מספור ידני ע"י שרשור תיבות ומספרים בתוכם, וכל עמוד שלא רוצים מספור פשוט מוחקים את התיבה, אבל גם בשיטה הזאת צריך לאחוז ראש ולא לפספס בסוף עמודים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה