מספור בוורד עזרה

איחוד

משתמש חדש
לפורום המדהים הזה
שלו'
עשיתי מספור בוורד, והכל היה תקין עד מספר 29 ששם המרחק בין המספר לתחילת השורה נהיה רחוק, אבל במספר 30 זה חזר לרגיל. ובמספר 31 שוב בעיה שזה רחוק. ובמספר 32 חזר לרגיל עד מספר 39 ששוב זה נהיה רחוק.
מה עושים איך נתן לתקן.
תודה רבה רבה

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תבחר הכל ואז תבחר סוג מספור אחר, האם גם שם זה קורה?

איחוד

משתמש חדש
כן.
אולי בגלל שזה שתי טורים, ואמצע יש כותרת של טור אחד ואח"כ שוב חוזר לשתי טורים.
אבל בסוטף אני רואה שלא.??

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כן.
אולי בגלל שזה שתי טורים, ואמצע יש כותרת של טור אחד ואח"כ שוב חוזר לשתי טורים.
אבל בסוטף אני רואה שלא.??
לא הבנת אותי,
אני מתכוון שאם זה קורה לדוגמה במיספור ע"י אותיות, אז איפה שמשנים למיספור במספרים - תנסה לבחור מיספור באותיות רק בתורה אחרת (סוגריים, נקודה וכו') - על פי רוב, ואם הבנתי אותך נכון - זה יסתדר.

איחוד

משתמש חדש
זה באמת מסתדר אבל אני צריך אותיות לספר תורני.
מה בזה ניתן לעשות
תודה רבה על העזרה

sl disign

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תעשי בסוף העמוד הראשון:
פריסה > מעברים> רציף
וגם בעמוד השני אותו דבר.
אח"כ בכותרת תחתונה למשל את עושה:
הוספה > מספר עמוד > עיצוב מספרי עמודים > התחל מ:1

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
תעשי בסוף העמוד הראשון:
פריסה > מעברים> רציף
וגם בעמוד השני אותו דבר.
אח"כ בכותרת תחתונה למשל את עושה:
הוספה > מספר עמוד > עיצוב מספרי עמודים > התחל מ:1
עשיתי לפי מה שאמרתי וזה מה שיצא:
1689877843894.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה