דרוש מידע מסיכת קורנה בעייתית מה עושים דחוף?

גרפיקאית לשעבר

משתמש מקצוען
אני עובדת במקום עם ילדים בסיכון מאוד גבוה לזיהומים ואני צריכה מיגון מלא כל היום (חלוק, מסיכה, מגן, כפפות וכ"ו)
מותר להשתמש רק במסיכות הכחולות הכירוגיות
והגומי לוחץ לי מאחורי האוזן וגורם לעור מאוד מגורה ומדמם...
מה אפשר לעשות?

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
אני עובדת במקום עם ילדים בסיכון מאוד גבוה לזיהומים ואני צריכה מיגון מלא כל היום (חלוק, מסיכה, מגן, כפפות וכ"ו)
מותר להשתמש רק במסיכות הכחולות הכירוגיות
והגומי לוחץ לי מאחורי האוזן וגורם לעור מאוד מגורה ומדמם...
מה אפשר לעשות?
תצרפי לזה עוד חוט או גומי שתוכל לקשור את שתי הלולאות אחת בשניה

ראיתי בחנות פעם קליפס מיועד לזה

nicky

משתמש מקצוען
אולי עד שתמצאי מסכה שנקשרת- אפשר לנסות לשים פלסטר על האוזן מתחת לגומי של המסכה

רב פעלים

משתמש מקצוען
שני פתרונות 1, פלסטיקים ששמים מאחורי הראש כמו שכתבה כבר @נעמי- מעצבת גרפית .
2. כמו שכמעט כולם עושים, מפרידים את החיבור של החוט מלמטה וקושרים את שתי הקצוות כך שהוא מחובר רק מלמעלה.

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
2. כמו שכמעט כולם עושים, מפרידים את החיבור של החוט מלמטה וקושרים את שתי הקצוות כך שהוא מחובר רק מלמעלה.
זה לא כ"כ אטרקטיבי... פתוח ממש והכל מלמעלה מאוורר...
אנשים רגילים עוד מילא אבל היא עובדת עם ילדים בסיכון.

רב פעלים

משתמש מקצוען
זה לא כ"כ אטרקטיבי... פתוח ממש והכל מלמעלה מאוורר...
אנשים רגילים עוד מילא אבל היא עובדת עם ילדים בסיכון.
ממש ממש לא, אני מסדרת את הברזל מלמעלה על האף ומלבישה את המסיכה על הסנטר, וזה לא פחות אטום ממסיכה שמעצבת את האוזניים.

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
ממש ממש לא, אני מסדרת את הברזל מלמעלה על האף ומלבישה את המסיכה על הסנטר, וזה לא פחות אטום ממסיכה שמעצבת את האוזניים.
ניסתי את זה.
הרגשתי לא מוגנת:(
הפה היה חצי מאוורר....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה