עזרה מנוי פרימיום!!!

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מה עם זה?
א. שכל אחד יוכל ליצור קשר עם מנוי פרימיום, אני חושבת שזה חלק אינטגרלי מהמנוי.
(בעיקר ע"מ שלקוחות יפנו אלי. מה זה עוזר שאני יכולה לפנות אליהם אם אין להם דרך להודיע לי שהם מעוניינים?)

ג. הצעה שלא כולם הסכימו איתה (בשונה מהנ"ל), לתת אפשרות לעשות מנוי במזומן. אם זה רלוונטי לכם, אולי תעשו סקר לראות אם יש ביקוש.
בעיקר עם א'.

חיים של תורה

משתמש מקצוען
מה עם זה?
שכל אחד יוכל ליצור קשר עם מנוי פרימיום, אני חושבת שזה חלק אינטגרלי מהמנוי.
(בעיקר ע"מ שלקוחות יפנו אלי. מה זה עוזר שאני יכולה לפנות אליהם אם אין להם דרך להודיע לי שהם מעוניינים?)
הבעיה מובנת, אבל צריך לדעת שזה נמצא בכל מקום שגובים דמי מנוי, ואני חושב שזה בדיוק העניין של המנוי, גם בישא ברכה מי שמפרסם יודע שמי שלא עושה מנוי לא יכול ליצור אתו קשר.
ולכל מי שהסכים עם הבעיה שאיתה פתחתי את האשכול, מוזמן לעשות מנוי חודשי כמו שהתבקש, כך נראה לניהול האתר שהתכוונו ברצינות ולא לקטר סתם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה