עזרה מנוי פרימיום!!!

3524

משתמש מקצוען
אם כבר אז שאלה בסיסית כזאת: האתר הזה הוא פרטי, אבל למי יש בעלות על כל הידע וחכמת ההמונים שהצטברו כאן באמצעות הסיוע של איש אל רעהו?

הכל מודים שההחלטה של בעלי המקום להגביל את אפשרות התקשורת בין העוזרים לנעזרים בעת הצורך היא מאתגרת מאוד.

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
חלק מהסיבות שהחליטו שההודעות הפרטיות יהיו רק אצל מנויי הפרמיום הוא בגלל ההזדהות
(באמצעות התשלום בכ. אשראי)
אם ישלמו במזומן אין פרטים מזהים של הניק.
וכמובן הכל זה בגלל הסינון של נטפרי .
אז שיבקשו ת"ז.

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
אם כבר אז שאלה בסיסית כזאת: האתר הזה הוא פרטי, אבל למי יש בעלות על כל הידע וחכמת ההמונים שהצטברו כאן באמצעות הסיוע של איש אל רעהו?

הכל מודים שההחלטה של בעלי המקום להגביל את אפשרות התקשורת בין העוזרים לנעזרים בעת הצורך היא מאתגרת מאוד.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
טוב, כל הקטע של הפרימיום מובן לי לחלוטין, אבל יש לי שתי הצעות שיפור להציע:
א. אפשרות של תשלום במזומן לזמן מוגבל (נניח בסניפים של פרוג בב"ב ובי-ם).
ב. אפשרות ליצור קשר עם מנוי פרימיום, כלומר שגם מי שאינו מנוי יכול ליצור קשר עם מנוי. לעני"ד אפשרות זו תועלתית למנויים עצמם יותר מלמי שאינו מנוי (לדוג' כך תהיה אפשרות ללקוח ליצור איתו קשר וזה יגביר את הביקוש).

הדגשה:
אין בפי מילים להודות על כל העזרה שאני מקבלת בחינם. תודה הנהלה. תודה משתמשים.

@ניהול האתר
הייתי מנוי פרימיום והפסקתי בדיוק בגלל הסיבה שעדיין לא יכלו לשלוח לי הודעה פרטית. וזה לדעתי ממש יכול לעזור..
אה ועכשיו לשלם שנה מראש זה עוד בעיה.
ועדייןלא סותר לומר תודה ענקית למנהלים.
נעזרתי רבות. וגם עזרתי ב"ה

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש מישהו שיהיה מוכן להגיע למשרדים שלהם רק כדי לעשות מנוי לחודש?
אם אני גם ככה עוברת ליד, זה יותר אקטואלי לי לעשות במזומן (לכמה חודשים) מאשר באשראי.
וכן, זה היה גורם לי לעשות.
אני מאמינה שלכל אחד יוצא מתישהו להיות בז'בוטינסקי ב"ב או בשטראוס י-ם...

חיים של תורה

משתמש מקצוען
חבר'ה, בקשתי מראש לא לסטות מהנושא.
אני העליתי כאן בעיה כי אני מאמין שזה לא מפריע רק לי ואולי יהיה למישהו (או לניהול האתר) פתרון בשבילנו.
אז אנא נא להגיב לגופו של עניין, ואדרבה אם אתם חושבים שאני צודק תצביעו ברגליים (במקלדת...), ואולי זה יעזור לכולנו.

רק להבהיר 3 דברים:
1. אף אחד לא חושב שהנהלת האתר חייבת לנו משהו, אנחנו מודים על כל מה שיש, רק בקשנו שזה יהיה יותר פרקטי ומועיל.
2. ברור שצריך לשים הגבלות מסוימות השאלה היא איזה, לענ"ד כדי למנוע כל מיני בעיות (...) אפשר כמובן לדרוש מראש (בהרשמה) מכל משתמש צילום ת"ז, וזה יועיל במקרה שמשתמש מפר את כללי הפורום.
3. לשלם כסף זה לא הבעיה, השאלה רק כמה, כלומר סכום סמלי פעם אחת או סכום סמלי לחודש זה הגיוני, אבל 276 ש"ח בבת אחת נשמע לי קצת יותר מידי.

חזקי ☆

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
ב. אפשרות ליצור קשר עם מנוי פרימיום, כלומר שגם מי שאינו מנוי יכול ליצור קשר עם מנוי. לעני"ד אפשרות זו תועלתית למנויים עצמם יותר מלמי שאינו מנוי (לדוג' כך תהיה אפשרות ללקוח ליצור איתו קשר וזה יגביר את הביקוש).
נכון מאוד.

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@ניהול האתר
@חיים דיקמן
אולי כדאי שתעיינו באשכול...

אם איני טועה, ההצעות שעלו הן:
א. שכל אחד יוכל ליצור קשר עם מנוי פרימיום, אני חושבת שזה חלק אינטגרלי מהמנוי.
(בעיקר ע"מ שלקוחות יפנו אלי. מה זה עוזר שאני יכולה לפנות אליהם אם אין להם דרך להודיע לי שהם מעוניינים?)
ב. שתהיה אפשרות לעשות מנוי לחודש אחד בלבד.
ג. הצעה שלא כולם הסכימו איתה (בשונה מהנ"ל), לתת אפשרות לעשות מנוי במזומן. אם זה רלוונטי לכם, אולי תעשו סקר לראות אם יש ביקוש.

אבל אני חייבת לציין בשם כולם שאין לנו מילים להודות על השירות החינמי והמועיל הזה!
תבורכו!

נשמח לתגובתכם.

מטבע הדברים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אם אני גם ככה עוברת ליד, זה יותר אקטואלי לי לעשות במזומן (לכמה חודשים) מאשר באשראי.
וכן, זה היה גורם לי לעשות.
אני מאמינה שלכל אחד יוצא מתישהו להיות בז'בוטינסקי ב"ב או בשטראוס י-ם...
אז לי למשל לא ממש יוצא..

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
לכל מי שרצה אופציה למנוי פרימיום לחודש אחד בלבד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה