מנגינה יפה

ח. שושני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אחינית שלי בכיתה ו מחפשת מנגינה נחמדה לחבר עליה מילים למסיבת חנוכה כיתתית. יש למישהו במקרה לתרום. היא תודה לו מאד.

אביה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כל הכבוד על התמיכה ביוזמה הצעירה :)
לחן? פלייבק של משהו מוכר?

ח. שושני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אביה;682364:
כל הכבוד על התמיכה ביוזמה הצעירה :)
לחן? פלייבק של משהו מוכר?

התמיכה היא לא שלי..
משהו די מוכר אך לא מדי.
למסיבה כיתתית - משהו נחמד.
תודה.

ח. שושני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מנגינה בלי מילים אין למישהו??
יכול להיות מוכר אני לא מחפשת משהו בשמים...
לא מדי סוער ולא מדי שקט.
אנא - עזרה!!!

אביה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ניסיתי לרפרף במה שיש לי, יש לי פלייבק של שיר ישראלי ישן בשם: דרכנו (לא קלה היא לא קלה דרכנו...)
אביעד גיל חידש אותו, יתאים?

ח. שושני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חחח;682379:
התמיכה היא לא שלי..
משהו די מוכר אך לא מדי.
למסיבה כיתתית - משהו נחמד.
תודה.

נכתב ע"י אביה;682467:
ניסיתי לרפרף במה שיש לי, יש לי פלייבק של שיר ישראלי ישן בשם: דרכנו (לא קלה היא לא קלה דרכנו...)
אביעד גיל חידש אותו, יתאים?

יש לך אופציה להעלות אותו אואני אשמע אותו שוב ואזכר..
או באישי את מעדיפה?
תודה.

אביה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עוד אופציה שעולה בדעתי- השיר כולנו יחד, של יקיר ונה
סגנון קלאסי, עם נטיה לים תיכוני, לחן יותר פשוט ממה שהצעתי קודם
אני צריכה מייל לשלוח את הקבצים, לא הצלחתי להעלות לכאן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה