משפחה בהתייעלות ממשיכים ובגדול - המשפחה מתייעלת ואתם מרוויחים!! - פגישה מס' 3 יוצאת לדרך..

מצב
הנושא נעול.

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
חובות ..
1670536673948.png

אני מתאר לעמי שזה בטח אחד הפרקים המרתקים בסדרה - אם לא המרתק מכולם..
ואני מקבל - בהחלט!
אבל זה פרק שמצריך התייחסות מקצועית, ונקדיש לזה בהמשך התייחסות מיוחדת, איך נכון להסתכל על זה כשרוצים לעשות עם זה משהו, עוד לא כעת..
אבל -
שימו לב!
כששאלנו את המשפחה היקרה בפגישה הראשונה כמה חובות הם מחזירים כל חודש הם ענו 12,000 ש"ח.
אחרי בדיקה גילינו שזה 14,000 - הפרש של 2,000!
בשנה - 24,000 ש"ח. ב4 שנים, כמעט 100,000 ש"ח!!!
תראו, כמה חשוב לעבוד עם תקציב כתוב מסודר, ברור, מדוייק, ולא מהשערות.

מילה שלי: רוב המשפחות שבאות ללוויים חיות לא מדוייק, יותר מהשערות ותחושות בטן.
אבל הכל טוב, בדיוק בשביל זה התכנסנו לכאן.

צעד נכון

משפחה בתהליך התייעלות
חובות ..
צפה בקובץ המצורף 1262607
אני מתאר לעמי שזה בטח אחד הפרקים המרתקים בסדרה - אם לא המרתק מכולם..
ואני מקבל - בהחלט!
אבל זה פרק שמצריך התייחסות מקצועית, ונקדיש לזה בהמשך התייחסות מיוחדת, איך נכון להסתכל על זה כשרוצים לעשות עם זה משהו, עוד לא כעת..
אבל -
שימו לב!
כששאלנו את המשפחה היקרה כמה חובות הם מחזירים כל חודש הם ענו 12,000 ש"ח.
אחרי בדיקה גילינו שזה 14,000 - הפרש של 2,000!
בשנה - 24,000 ש"ח. ב4 שנים, כמעט 100,000 ש"ח!!!
תראו, כמה חשוב לעבוד עם תקציב כתוב מסודר, ברור, מדוייק, ולא מהשערות.

מילה שלי: רוב המשפחות שבאות ללוויים חיות לא מדוייק, יותר מהשערות ותחושות בטן.
אבל הכל טוב, בדיוק בשביל זה התכנסנו לכאן.
אני יוסיף שבדבר הזה אני מאוד מסודר
היה לי איזה הוצאה שהתלבטנו איך לקרוא לה
ובסוף ממש אתמול אמרת לי לכתוב את זה כחוב
נכון
של כמה?
2000
בא נעשה 14000 פחות 2000
זה ממש דומה למה שכתבנו בהתחלה
וגם שכתבנו 12 התכוונו שיש עוד 2000
רק לא כ"כ ראינו את זה כחוב
אבל הכל בסדר באמת חשוב להיות מדוייקים............
:)

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
אני יוסיף שבדבר הזה אני מאוד מסודר
היה לי איזה הוצאה שהתלבטנו איך לקרוא לה
ובסוף ממש אתמול אמרת לי לכתוב את זה כחוב
נכון
של כמה?
2000
בא נעשה 14000 פחות 2000
זה ממש דומה למה שכתבנו בהתחלה
וגם שכתבנו 12 התכוונו שיש עוד 2000
רק לא כ"כ ראינו את זה כחוב
אבל הכל בסדר באמת חשוב להיות מדוייקים............
נפלא!
אז א"כ החשיבה הזו, המסודרת, המחייבת, המדוייקת - היא זו שמביאה אותנו לניהול ושליטה בתקציב.
מסכימים?!..
בלעדי התהליך שאנחנו עושים עכשיו, בעצם היינו לא מדוייקים - ובסוף גם לא מצליחים. כי התכנית הייתה חסרה סכום משמעותי. מידיי.

צעד נכון

משפחה בתהליך התייעלות
מאה אחוז
בלי סדר
יש הפתעות וכשיש הפתעות התקציב לא הולך נכון
ושהוא לא הולך נכון אז הכל מתחיל מההתחלה............

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
בואו נתקדם לסוף תמונת המצב החודשית - ובזה נסיים להיום בעז"ה.
אז כך..
1670537055613.png

ככה זה נראה.
כזכור למשפחה היו הכנסות של 8,720 ש"ח.
1670537133463.png
הכנסות: 8,270 ש"ח.
-
הוצאות - ללא חובות: 13,027 ש"ח [זה כולל את הקבועות, המשתנות, השוטפות, והמעשרות]
=
4,037- בחודש.
זה בעצם מה שחסר לנו כל חודש, כדי שלמשפחה יהיה איך לכלכל את הוצאותיה כיום באיזון.
זאת אומרת, שאם המשפחה היקרה שלנו תתייעל או גם תגדיל הכנסות בסכום זה, מעבר לחובות, היא מאוזנת וחיה בשלום ובשלווה.
לא חסר לה כמו שהיא חשבה את כל ה14,000 ש"ח. אלא רק את זה!!

אבל רגע, אני רוצה להרחיב טיפונת..

הפרדת חובות מהשוטף –
בוודאי שמתם לב, שבטבלת הסיכום החודשית חילקנו בצורה ברורה מאד, בין ההוצאת הביתיות – לבין החזרי החובות.
משפחות רבות שסובלות מתקציב מפוזר ובלתי מנוהל, בטוחות שהחיים שלהם עולים לחיות הרבה יותר מהכנסותיהן, ומייד נכנסות לייאוש וחרדה..

אבל – בראייה מקצועית!
האמת היא, שזה ממש לא כך.

ייתכן ועלויות המחייה שלהם יחסית מאוזנות, או חורגות במעט, ואילו מה שנראה להם כמרחק עצום בין ההכנסות להוצאות, אלו הן בכלל החזרי החובות.
רגע, נו אז מה? אותם לא צריך להחזיר? .. הן גם יורדות לנו מהבנק!

התשובה היא – שאתם באמת צודקים. זה יורד, ועולה! עולה לנו הרבה כסף הסיפור הזה :confused:..
אבל עדיין, חייבים לחלק באופן ברור בין המחייה – להחזרי החובות. מכיון שדרכי הטיפול בהם שונות לחלוטין! ומעבר לכך, החזרי החובות הן זמניים – ואילו, עלות המחייה היא קבועה.

ולכן: ראשית, אנחנו מעוניינים לדעת כמה באמת עולה לבית לחיות ביומיום – בכדי שנדע כמה הכנסות הוא צריך למחיתו.
שנית, נעשה חישוב של החובות ונטפל בהן בנפרד, לעיתים בפריסה סתמית, לעיתים בהקפאה זמנית, לעיתים ישנן משפחות שכדאי להם להשתמש בחסכונות וכדו', או במחזור המשכנתא שלהם. הרבה דרכים ישנן.. וחייבים לבחון כל מקרה ומקרה לגופו.

דגש!
החזרי חובות, משלמים כמובן רק בייתרת הכנסה פנויה, ואחרי שנצליח לפנות בבית הכנסה עבור החזרי החובות, נוכל לדעת שאנחנו בדרך החוצה, בדרך אל האושר.. [ואולי גם העושר ברצות ה'].

אחרי החובות - חסר למשפחה כל חודש:
18,378- ש"ח.

אני מצטרף לאימוג'ים, זה באמת סכום גדול שאנחנו לא אמורים להתמודד איתו.
בעזרת ה' - נשנה את המצב הזה לטובה כמובן.
אני עוד לא יודע איך [יש לי כמובן כיווני חשיבה..], אבל ישנה דרך לא קצרה לפנינו, ובעזרת ה' נעשה ונצליח!

נקודה אחרונה חביבה לפני שאנחנו מסיימים היום את הפגישה -
כל זה בראייה חודשית, עוד לא נכנסנו לראות מה קורה בשנתי, איך מתייחסים לזה, איך זה משתלב נכון, ואיך תכל'ס - משפחה חושבת על התקציב שלה הכולל - חודשי + שנתי -
על כך ועוד, בעזרת ה' בפגישה הבאה!!

נערך לאחרונה ב:

צעד נכון

משפחה בתהליך התייעלות
וואו אוקי
החכמנו בפגישה הזאת הרבה
אם כי כל מה שכתבת עכשיו לשמחתי זה נתונים שידועים לנו
אנחנו כבר כמה חודשים יודעים טוב להפריד בין החיים לחובות וגם בתוך החיים ב"ה
צריך לבדוק את המשימות לפעם הבאה
אבל לפני שאני מסיים אני חייב משהו אחד שהבטחתי
כתבתי מאמר מרתק
שעדיין לא התפרסם ואני יביא אותו לפה עכשיו

צעד נכון

משפחה בתהליך התייעלות
הנה זה בבקשה
תאמינו לי שזה גם מעניין....

שלום ובוקר טוב לכולם,
כפי שידוע לרבות ממכם אנחנו @צעד נכון עוברים כרגע תהליך התייעלות בנושא כלכלה והתהליך הזה קצת מעורר גבה אצל אנשים שמעלים אפילו ספק האם אנחנו באמת משפחה שעומדת פה מאחורי הסיפור או שמא זה משהו מובנה ש @הון ובית עצמו כותב או מישהו מטעמו,
וזה בגלל שקשה לאנשים לחשוב שאדם יחשוף את עצמו בכזאת רמה.
אז קודם כל אין לי דרך באמת לשכנע אתכם שאנחנו הכן משפחה אמיתית.
אבל אני יאמר לכם למה אני בהחלט כן חשבתי להיחשף למרות שהנורמלי זה לא לעשות ככה
ועל זה באתי לכתוב את המאמר:
אני ב"ה נשוי כמה שנים טובות וכפי שכולנו עוברים קשיים עליות וירידות בנפש, וכל תקופה עם המצב רוח שלה, ומי שלא מתחבר לזה כנראה הוא אדם עם קצת פחות רגש ממני, ולכה"פ לאנשים בינינו שיש בהם הרבה רגש ועוברים הרבה סערת רגשות...
מכירים את התקופה היותר והפחות כל החיים..
ואנשים שמוצפים רגשות ופתאום נופל עליהם משימה קשה או צרה ח"ו או כל דבר שמקפיץ רגשות יוצאים מהשגרה באופן מלא....
אם לטוב ואם למוטב.
ואני חשבתי איך אפשר לייצב את זה לגרום לנו לחיות בתלם גם במצבים עם סערת רגשות
ואחרי עמל וחפירה ובדיקה מעמיקה...
הגעתי קודם כל למסקנא הראשונית
וכידוע שיש בנו 3 מצבים אפשריים:
בלעם רצה לקלל את עם ישראל בקללת "כלם" ומסבירים הרבה מרבותינו בעלי המחשבה והמוסר שזה מגיע מהשורש הבא
יש את ה"כלם"
יש את ה"למך"
ויש את ה"מלך"
ובעצם זה תכונות נפש האדם שזה ר"ת של מח לב כבד
אנחנו בנויים מ3 מרכיבים עיקריים יש את המח השכל יש את הלב שהוא הרגשות ויש את הכבד שזה הצרכים שלנו,
בהמה אין לה מח ממילא היא פועלת לפי הרגשות והצרכים שלה היא רעבה היא מיד אוכלת היא זקוקה למשהו מיד עושה.
יש את דרגת הלמך שהוא כפשוטו למך... אמנם אנחנו לא פועלים ע"פ הצרכים של הגוף אלא נוטים להחליט החלטות עליוניות יותר..
אבל ההחלטות הם לא באמת משקפות את היושר אלא לפי מה שהלב נוטה להחליט...
ויש את המלך שזה המח שולט על הרגשות וממילא על הצרכים. ע"כ.
וזה מה שחשבתי שהפיתרון מגיע בשליטה מלאה של השכל...
ואיך עושים את זה?
אדם נורמלי מגיע לו יום קשה מה הוא עושה? איכשהו מתאמץ להעביר את היום ומחכה לפתוח יום חדש בלי הדבר הזה...
אני הבנתי שזו לא הדרך..
אלא דווקא ביום שמגיע קושי אני מתעמק בו...
אני מעצים אותו ומביא אותו למצב שאני חי אותו מול עיני ולאט לאט אני בוחן אותו ואחרי שאני בוחן אותו כ"כ טוב ומבין אותו לעומק יודע איפה הוא מפריע לי מה הטוב שבו ומה נדמה לנו כרע שבו.... דבר כזה לא נעלם למחר בבוקר,
אבל אז קורא השינוי העצום הדבר מתקפל בצורה ישרה ויושב למטה בלב....
ואני יסביר אדם שכל כולו בלאגן בתוך הלב אז הוא יכול יום אחד לקום עם עוד בעיה קטנה ואז הוא מסתכל על הלב שלו ורואה לב פצוע ומוכה
אמנם לא כן האדם המסודר שיודע כל הזמן מה עובר לו בתוך הלב הכל מסודר לו כמו ארון עם בגדים מקופלים סימטריים מגיע לו איזה דרמה חדשה אז לא הכל מתבלבל בפנים כי הכל מסודר אז הוא לוקח את זה מקפל ומכניס בצורה מסודרת,
מפה ואילך כל השינויים הרבה יותר יעילים כי השינויים הם לא ביום חדש דף חדש כאילו בלי כל הבעיות אלא זה מעל כל הבעיות ואז יה יצוק חזק בטוח ולא נופל.
ומכאן הגיעה ההחלטה ללכת על זה...
לפני ביה"ז אב אשתקד שהתחילו לבוא אלי ימים קשים מאוד בנושא כלכלה היה נורא קשה... והבנתי אז את הדבר הזה.
התחלתי לעשות סדר כמה באמת עולה לי בחודש כמה חובות כמה אני סה"כ מגלגל.
אחרי שהגעתי ל70 אחוז מהסדר כבר חשכו עיני לא יכלתי לשאת את זה ושהגעתי ל100 אחוז חשבתי שאני ללא מוצא בחיים.
אבל דווקא אז שהכל היה כ"כ מסודר עבר תקופה ועוד תקופה ואפילו הגירעון גדל אבל הרוגע קיים בצורה חזקה המח שולט על הרגשות אין הפתעות לא קמים לבקרים קשים יותר כל השחור נמצא מול הפרצוף ואז כל הצלחה כל נחת מהילדים כל כיף עם האשה זה לא מעיף את זה לצד אלא בונה מעל הקושי את הדברים הטובים...
ואת זה החלטתי לעשות בפרוג כן לא לפחד מלחיות את הנתונים ואפילו לא בקול אנחנו מודעים למצבנו רגועים בו למרות הכל ומאמינים בה' ית"ש שהכל יתהפך לטובה....
וכאן המקום להודות לאישיות הכ"כ מיוחדת ינאי יקואל הנושא את הניק @הון ובית על דאגה ותמיכה על עזרה וסיוע אני כבר ממליץ היום כל מי שמרגיש שיש לו איפה להתייעל תעקבו אחרינו במקדם משפחה בהתייעלות זה מרתק זה מעשיר ואל תהססו גם לפנות איליו באישי לעזרה גם אם זה יגבה ממכם קצת כסף זה שווה בכמה חודשים תחסכו פי 2 מהסכום הזה.
וקחו אתכם צידה לדרך את המאמר הזה לדעתי יש בו הרבה מן האמת להמשיך לגדל אותנו להגשים שאיפות ולבנות יציבות בכל עניני החיים
היו שלום

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
הנה זה בבקשה
תאמינו לי שזה גם מעניין....

שלום ובוקר טוב לכולם,
כפי שידוע לרבות ממכם אנחנו @צעד נכון עוברים כרגע תהליך התייעלות בנושא כלכלה והתהליך הזה קצת מעורר גבה אצל אנשים שמעלים אפילו ספק האם אנחנו באמת משפחה שעומדת פה מאחורי הסיפור או שמא זה משהו מובנה ש @הון ובית עצמו כותב או מישהו מטעמו,
וזה בגלל שקשה לאנשים לחשוב שאדם יחשוף את עצמו בכזאת רמה.
אז קודם כל אין לי דרך באמת לשכנע אתכם שאנחנו הכן משפחה אמיתית.
אבל אני יאמר לכם למה אני בהחלט כן חשבתי להיחשף למרות שהנורמלי זה לא לעשות ככה
ועל זה באתי לכתוב את המאמר:
אני ב"ה נשוי כמה שנים טובות וכפי שכולנו עוברים קשיים עליות וירידות בנפש, וכל תקופה עם המצב רוח שלה, ומי שלא מתחבר לזה כנראה הוא אדם עם קצת פחות רגש ממני, ולכה"פ לאנשים בינינו שיש בהם הרבה רגש ועוברים הרבה סערת רגשות...
מכירים את התקופה היותר והפחות כל החיים..
ואנשים שמוצפים רגשות ופתאום נופל עליהם משימה קשה או צרה ח"ו או כל דבר שמקפיץ רגשות יוצאים מהשגרה באופן מלא....
אם לטוב ואם למוטב.
ואני חשבתי איך אפשר לייצב את זה לגרום לנו לחיות בתלם גם במצבים עם סערת רגשות
ואחרי עמל וחפירה ובדיקה מעמיקה...
הגעתי קודם כל למסקנא הראשונית
וכידוע שיש בנו 3 מצבים אפשריים:
בלעם רצה לקלל את עם ישראל בקללת "כלם" ומסבירים הרבה מרבותינו בעלי המחשבה והמוסר שזה מגיע מהשורש הבא
יש את ה"כלם"
יש את ה"למך"
ויש את ה"מלך"
ובעצם זה תכונות נפש האדם שזה ר"ת של מח לב כבד
אנחנו בנויים מ3 מרכיבים עיקריים יש את המח השכל יש את הלב שהוא הרגשות ויש את הכבד שזה הצרכים שלנו,
בהמה אין לה מח ממילא היא פועלת לפי הרגשות והצרכים שלה היא רעבה היא מיד אוכלת היא זקוקה למשהו מיד עושה.
יש את דרגת הלמך שהוא כפשוטו למך... אמנם אנחנו לא פועלים ע"פ הצרכים של הגוף אלא נוטים להחליט החלטות עליוניות יותר..
אבל ההחלטות הם לא באמת משקפות את היושר אלא לפי מה שהלב נוטה להחליט...
ויש את המלך שזה המח שולט על הרגשות וממילא על הצרכים. ע"כ.
וזה מה שחשבתי שהפיתרון מגיע בשליטה מלאה של השכל...
ואיך עושים את זה?
אדם נורמלי מגיע לו יום קשה מה הוא עושה? איכשהו מתאמץ להעביר את היום ומחכה לפתוח יום חדש בלי הדבר הזה...
אני הבנתי שזו לא הדרך..
אלא דווקא ביום שמגיע קושי אני מתעמק בו...
אני מעצים אותו ומביא אותו למצב שאני חי אותו מול עיני ולאט לאט אני בוחן אותו ואחרי שאני בוחן אותו כ"כ טוב ומבין אותו לעומק יודע איפה הוא מפריע לי מה הטוב שבו ומה נדמה לנו כרע שבו.... דבר כזה לא נעלם למחר בבוקר,
אבל אז קורא השינוי העצום הדבר מתקפל בצורה ישרה ויושב למטה בלב....
ואני יסביר אדם שכל כולו בלאגן בתוך הלב אז הוא יכול יום אחד לקום עם עוד בעיה קטנה ואז הוא מסתכל על הלב שלו ורואה לב פצוע ומוכה
אמנם לא כן האדם המסודר שיודע כל הזמן מה עובר לו בתוך הלב הכל מסודר לו כמו ארון עם בגדים מקופלים סימטריים מגיע לו איזה דרמה חדשה אז לא הכל מתבלבל בפנים כי הכל מסודר אז הוא לוקח את זה מקפל ומכניס בצורה מסודרת,
מפה ואילך כל השינויים הרבה יותר יעילים כי השינויים הם לא ביום חדש דף חדש כאילו בלי כל הבעיות אלא זה מעל כל הבעיות ואז יה יצוק חזק בטוח ולא נופל.
ומכאן הגיעה ההחלטה ללכת על זה...
לפני ביה"ז אב אשתקד שהתחילו לבוא אלי ימים קשים מאוד בנושא כלכלה היה נורא קשה... והבנתי אז את הדבר הזה.
התחלתי לעשות סדר כמה באמת עולה לי בחודש כמה חובות כמה אני סה"כ מגלגל.
אחרי שהגעתי ל70 אחוז מהסדר כבר חשכו עיני לא יכלתי לשאת את זה ושהגעתי ל100 אחוז חשבתי שאני ללא מוצא בחיים.
אבל דווקא אז שהכל היה כ"כ מסודר עבר תקופה ועוד תקופה ואפילו הגירעון גדל אבל הרוגע קיים בצורה חזקה המח שולט על הרגשות אין הפתעות לא קמים לבקרים קשים יותר כל השחור נמצא מול הפרצוף ואז כל הצלחה כל נחת מהילדים כל כיף עם האשה זה לא מעיף את זה לצד אלא בונה מעל הקושי את הדברים הטובים...
ואת זה החלטתי לעשות בפרוג כן לא לפחד מלחיות את הנתונים ואפילו לא בקול אנחנו מודעים למצבנו רגועים בו למרות הכל ומאמינים בה' ית"ש שהכל יתהפך לטובה....
וכאן המקום להודות לאישיות הכ"כ מיוחדת ינאי יקואל הנושא את הניק @הון ובית על דאגה ותמיכה על עזרה וסיוע אני כבר ממליץ היום כל מי שמרגיש שיש לו איפה להתייעל תעקבו אחרינו במקדם משפחה בהתייעלות זה מרתק זה מעשיר ואל תהססו גם לפנות איליו באישי לעזרה גם אם זה יגבה ממכם קצת כסף זה שווה בכמה חודשים תחסכו פי 2 מהסכום הזה.
וקחו אתכם צידה לדרך את המאמר הזה לדעתי יש בו הרבה מן האמת להמשיך לגדל אותנו להגשים שאיפות ולבנות יציבות בכל עניני החיים
היו שלום
ריגשתם!!
לגמרי!
אני שוב מודה לה' על הזכות שנפלה בחלקי - להיות הצינור שדרכו ה' יישלח לכם את ההצלחה והס"ד, לצאת מן החובות לחיים טובים ושלווים.
שרק תוכלו להודות על מה שיש בעז"ה, ולעולם לא תרגישו מחסור.

צעד נכון

משפחה בתהליך התייעלות
ריגשתם!!
לגמרי!
אני שוב מודה לה' על הזכות שנפלה בחלקי - להיות הצינור שדרכו ה' יישלח לכם את ההצלחה והס"ד, לצאת מן החובות לחיים טובים ושלווים.
שרק תוכלו להודות על מה שיש בעז"ה, ולעולם לא תרגישו מחסור.
תודה בהחלט תודה!!!!!!
כן וגם אנחנו מודים לה'
א. על הכלים שקיבלנו ממנו בחיים
את המתנה האדירה הזאת של ליווי בצורה הכי יפה שיכלתי אי פעם לתאר
וביותר על האישיות הלא נתפסת שהוא מלווה אותנו
@הון ובית
גאים לעשות איתך את הדרך הזאת

צעד נכון

משפחה בתהליך התייעלות
בקיצור אם אני יסכם את המשימות
1. דוח יתרות
2. יותר מדויק הוצאות חודשיות על ביגוד והנעלה
3. לבדוק קצת על החשמל
4. הכי חשוב לחכות מעכשיו לפגישה הבאה.

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
בקיצור אם אני יסכם את המשימות
1. דוח יתרות
2. יותר מדויק הוצאות חודשיות על ביגוד והנעלה
3. לבדוק קצת על החשמל
4. הכי חשוב לחכות מעכשיו לפגישה הבאה.
מצויין!
כמו תמיד - מסיימים עם שיעורי בית [הבצ'פר של החיים.. ;)]:
אבל אני מוסיף קצת..
5. המשך מעקב תנועות עצמי
6. לקרוא מידי פעם ביחד את החזון שלכם.. כן! תזכרו בו, תחיו את הפרטים הקטנים שלו. זו מציאות שצריכה להיות לכם מול העיניים - ונעשה הכל בעז"ה להגיע לשם. לא מסתכלים אחורה - רק קדימה!! ורחוק!

לגבי הביגוד - תבדקו גם מול השנתי, שנראה שאנחנו לא כופלים לחינם. מעולה!
ולגבי החשמל - [תזכרו! תתמקדו בכך שלמחייה בעצם חסר לכם באמת רק 4,307 ש"ח - כך שהתייעלות בחשמל של 250 ש"ח לערך, היא מאד משמעותית בתור התחלה..]

תאריך לפגישה הבאה -
בשבוע הקרוב אני בעומססס...
ושבוע שאחריו חנוכה.
כך שלצערי - לא תהיה לנו כ"כ ברירה אלא לדחות את הפגישה לאחרי חנוכה, ליום שלישי ג' טבת תשפ"ג [27/12/22 למניינם], בשעה 22:00.
לפחות נרוויח - שיהיה לנו מעקב תנועות ארוך ומוצלח!
תעברו על ההוצאות השנתיות שוב - ניפגש ונתקדם מאד בעז"ה.
נעמתם לי כתמיד!
שלכם,
ינאי

צעד נכון

משפחה בתהליך התייעלות
וואו
הרבה זמן

איך נשרוד בלעדיך כ"כ הרבה זמן
טוב נקווה
זה יהיה מאוד קשה
נעשה את המשימות על הצד היותר טוב
בעז"ה
אני לא חושב שנגיע למאה אחוז בביגוד השנתי
אבל נעשה מאמץ כמה שיותר
לגבי התנועות אנחנו רושמים לבנתיים הכל
והחזון אנחנו מדברים עליו כל יום פעמיים ביום עוד לפני שהכרנו אותך
ננסה לבדוק התייעלות בחשמל מקסימלית
אולי המיחם שיש לנו שדולק כל הזמן
ננסה כמה שיותר כיוונים
ובשם ה' נעשה ונצליח

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
בהצלחה לכם!
לילה טוב ומבורך.

כולם מוזמנים לנספח שלנו.
אני מכבה אורות..
ונועל!

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
פרוגיסטים יקרים,
אלה שעוקבים - וגם אלה שעוד לא.. ;)
אנחנו ממשיכים היום ב- 22:00 בעז"ה.

תשכיבו את הילדים לישון, תתארגנו עם קפה ועוגיות,
ופשוט תגיעו!
פגישה מס' 4 תצא לדרך..
יהיה כאן קישור בעז"ה.

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
פגישה מס' 4 -
יוצאים לדרך..

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה