דרוש מידע ממצאים לא משמחים בתוך קופסת מטרנה... מה עושים?

חושב מחדש

משתמש מקצוען
אני אישית ידעתי אותם על האשכול כאן,
לא בשביל לעקוץ, אלא על מנת להגיע לחקר האמת, ואם הייתה בעיה, אני סומך על מטרנה שידעו לפתור את הבעיה.
בנוסף, אף פעם לא מפסידים מעוד יום יומיים של המתנה.
חכה, נראה יקרה.

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אנחנו קנינו לאחרונה בקבוק אקסטרא של פריגת, והוא היה מלא ב.... מים! (8 ש"ח בערך)
כתבנו לחברה באתר שלהם, עד היום לא קיבלנו תשובה..
ואני קיבלתי שובר של שמונה בקבוקים אבל באיזה חור בלא יודעת איפה
השובר עומד לי פה כמו עציץ :(

מירי צלמת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני אישית ידעתי אותם על האשכול כאן,
לא בשביל לעקוץ, אלא על מנת להגיע לחקר האמת, ואם הייתה בעיה, אני סומך על מטרנה שידעו לפתור את הבעיה.
בנוסף, אף פעם לא מפסידים מעוד יום יומיים של המתנה.
חכה, נראה יקרה.
:eek:

Zehavitoosh

משתמש צעיר
אז מה לא לשלוח להם את זה? מה ארוויח מכך? עשיתי תמונות ודי, לא???
אם אתה מתכנן לפעול מעבר לבקשת פיצוי כמו לפנות למשרד הבריאות וכו כדאי לשמור כדי שתהיה לך הוכחה.
הם רוצים שתשלח להם את זה ואז לא יהיה לך.

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לפני כמה שנים מצאתי גרגרים שחורים קטנטנים במטרנה, התקשרתי אליהם ובאה מישהי אלי הביתה לקחת את הקופסא (היום ירדו ברמה ושולחים מעטפה)
אחרי כמה זמן קיבלתי מכתב שלפי בדיקת מעבדה זה גרגרים ששינו צבע עקב טמפרטורה, וחלילה לא חרקים כי הכל אצלם סטרילי וכו' וכו'... אבל הפיצוי בתלושים השתלם בהחלט.

ועוד סיפור - מצאתי דבורה (מתה...) בתוך צנצנת דבש, שלחתי לחברה מייל עם תמונות וקיבלתי ארגז עם מבחר מוצרי החברה.

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית

efrat1

משתמש סופר מקצוען
דווקא זה הגיוני...
ומעיד על המוצר שהוא דבש דבורים טהור:)
לפני כמה שנים מצאתי גרגרים שחורים קטנטנים במטרנה, התקשרתי אליהם ובאה מישהי אלי הביתה לקחת את הקופסא (היום ירדו ברמה ושולחים מעטפה)
אחרי כמה זמן קיבלתי מכתב שלפי בדיקת מעבדה זה גרגרים ששינו צבע עקב טמפרטורה, וחלילה לא חרקים כי הכל אצלם סטרילי וכו' וכו'... אבל הפיצוי בתלושים השתלם בהחלט.

ועוד סיפור - מצאתי דבורה (מתה...) בתוך צנצנת דבש, שלחתי לחברה מייל עם תמונות וקיבלתי ארגז עם מבחר מוצרי החברה.
טוב שלא מצאת פרה בשקית חלב :)

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
לדעתי זה לא הקטע של הפיצוי בכללללל
זה חובה!!!! לידע את משרד הבריאות!
אסור! שדבר כזה יקרה.
תראו מה קרה לרמדיה. אנשים ישבו בכלא על זה. החברה נעלמה כליל.
אין משחקים בדברים כאלה. זה מיועד לתינוקות קטנטנים, רגישים.
וגם אם הפעם זו היתה "רק" שערה וכו' זה מעיד על אי ההשגחה
שבפעם אחרת עלולה גם להיות מסוכנת מאד!!!!

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מכירה משהי שמצאה קונפרלקס במקום דגנים אחרים..
כתבה לחברה וקיבלה 5 ארגזים של כל המוצרים שלהם מנקיון ועד אוכל..
היא אמרה להם שצריך להיזהר מאלרגיה..
וזה ממש בעייתי.
והם אמרו לה את רוצה.. והיא אמרה כן, אבל מה יש לכם עוד? וככה היא קיבלה את כל המוצרים שלהם..

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נצלנים עושים לי אלרגיה
באמת?!
לא חושבת שזה ניצול- כי אם משהו אלרגי היה נופל על הקרונפלקס הזה הם היו צריכים לשלם כפול!
זה כל הכבוד לחברה שהיא ככה שומרת על הלקוחות כי-
דוגמא פשוטה קיבלנו רסק עגבניות מקולקל מרוב שמה שהיה שם היה מזעזע- הקאנו כשפתחנו אותו- ומשומה הם שלחו לנו תווים של 2 רסק עגבניות ואיזה קטניות מוזרות.. אפשר לחשוב שניגע בעגבניות האלו שוב..- - -

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
טוב, סליחה על ההקפצה,
היום אחרי מעל חודשיים (לא זוכר בדיוק, אבל לקח להם זמן...) הגיע התגובה של מטרנה לתא הדואר,
בתו"ד הם כותבים "...זוהה כגוש עשוי סיב. ממצא שהוא חריג ולא מוכר במפעלינו..."
"תהליכי הייצור והאריזה של מטרנה מתבצעים בציוד שהוא מהמשוכללים הקיימים בארץ ובעולם. כמו כן, סביבת הייצור והאריזה מתוכננת ובנויה בקווים סגורים כך, שהמטרנה אינה חשופה לאוויר ולכניסת גופים זרים".
וכו'
אין התנצלות, כלום, נאדה. רק מסירים אחריות ותו לא. לנו זה ברור שזה הגיע כך! ולכן חוץ ממה שהתאכזבנו, זה גם קצת מדאיג...

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
טוב, סליחה על ההקפצה,
היום אחרי מעל חודשיים (לא זוכר בדיוק, אבל לקח להם זמן...) הגיע התגובה של מטרנה לתא הדואר,
בתו"ד הם כותבים "...זוהה כגוש עשוי סיב. ממצא שהוא חריג ולא מוכר במפעלינו..."
"תהליכי הייצור והאריזה של מטרנה מתבצעים בציוד שהוא מהמשוכללים הקיימים בארץ ובעולם. כמו כן, סביבת הייצור והאריזה מתוכננת ובנויה בקווים סגורים כך, שהמטרנה אינה חשופה לאוויר ולכניסת גופים זרים".
וכו'
אין התנצלות, כלום, נאדה. רק מסירים אחריות ותו לא. לנו זה ברור שזה הגיע כך! ולכן חוץ ממה שהתאכזבנו, זה גם קצת מדאיג...
אויייי.
כדאי לפנות לקו החם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה