דרוש מידע ממצאים לא משמחים בתוך קופסת מטרנה... מה עושים?

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה מה שמצאנו...:eek: התקשרנו לשירות לקוחות והם ביקשו שנשים בצד יחד עם אבקה ונשלח להם, והם ישלחו זיכוי.
זה מספיק??;)

קבצים מצורפים

• IMG_0189.JPG
    5.1 MB · צפיות: 883
  • IMG_0188.JPG
    4.9 MB · צפיות: 583
  • IMG_0187.JPG
    5 MB · צפיות: 474

שירה:)

משתמש מקצוען
ממש לא מספיק,
לנו קרה פעם משהו כזה עם חברה אחרת שהיה לכלוך בתוך המוצר, הם רצו לשלוח לנו חבילה במקום.
לאחר איום לפניה למשרד הבריאות, פיצו אותנו בארגז (:

ספלאש - עיצוב בשפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תכלס, איך אני דורש את זה עכשיו??
פשוט מאוד!!
מתקשר ומדבר בצורה לא הכי מלטפת שבעולם.
תוסיף בקול שלך קצת דרמה והלם על מה שהתגלה לך בתוך הקופסא,
ועל כך שאתה לא מוכן לעבור על כך על סדר היום ומעביר את העניין הלאה לידיים הראויות...

אולי תציין גם, שאתה ממש דורש הסבר איך יתכן שדבר כזה קורה, ועד כמה חשוב להיות הכי סטריליים שיש במזון תינוקות ותציין שלא תשתוק על כך.

רק מהלחץ והכעס שתכניס לתוך השיחה - תזכה בפיצוי הולם. מבחינתם העיקר שתשתוק!

משתמש מקצוען
אתה פונה שוב לחברה, עדיף באמצעות מייל,
במכתב אתה כותב שזכוי כזה ממש לא מפצה אותך, אתה מצאת פגם במוצר שמיועד להיות לתינוקות ואמר להיות הכי סטרילי בעולם, ואם לא תתקבל תגבובה יותר רצינית מאשר לשלוח זכוי המחליף את המוצר אתה תפנה למשרד הבריאות עם הממצאים.
בערך ככה בסגנון,

סתם ככה אני גם לא חושבת שאתה אמור לשלוח אליהם, הם אמורים לבוא אליך.

A052

משתמש סופר מקצוען
פשוט מאוד!!
מתקשר ומדבר בצורה לא הכי מלטפת שבעולם.
תוסיף בקול שלך קצת דרמה והלם על מה שהתגלה לך בתוך הקופסא,
ועל כך שאתה לא מוכן לעבור על כך על סדר היום ומעביר את העניין הלאה לידיים הראויות...

אולי תציין גם, שאתה ממש דורש הסבר איך יתכן שדבר כזה קורה, ועד כמה חשוב להיות הכי סטריליים שיש במזון תינוקות ותציין שלא תשתוק על כך.

רק מהלחץ והכעס שתכניס לתוך השיחה - תזכה בפיצוי הולם. מבחינתם העיקר שתשתוק!
מה עם לשאול רב קודם?
הרי הלכתית הם לא חייבים יותר ממוצר אחד. וקבלת פיצוי ע"י איום אולי לא עומדת בכללי ההלכה.
ודווקא הפוך! אולי הלכתית חובה לדווח למשרד הבריאות חוץ מהפניה לחברה לקבלת פיצוי, כדי שתקלה זו לא תחזור על עצמה.

נ.ב כמובן שאני לא רב ולא ערב-רב.

ספלאש - עיצוב בשפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
הם אמרו שהם שולחים אלי מעטפה עם הזיכוי, ובתוכו יהיה מעטפה מבוילת לשליחת החומר.
נשמע בסדר. תשלח את זה במעטפה המבויילת, אבל אני לא חושבת שפיצוי של קופסא אחת שווה את עוגמת הנפש.
שליחת המוצר אליהם היא סבירה, אבל פיצוי של קופסא בעד קופסא נשמע לא מספיק.

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הפיצוי הוא לא הנושא כאן.
אסור שכזה דבר יקרה במוצר לתינוקות!
הוא אמור להיות סטרילי והגייני הרבה יותר מכל מוצר אחר.
תגיד להם שזה תינוק חדש, ואיבדת את האמון בחברה הזו, ואתה מתכוון להגיע למשרד הבריאות.

משתמש מקצוען
זה הנוסח שאני מתכוון לשלוח כעת, אמח אם מישהו יוכל להגיב כאן לתקן או לערוך.:
שלום, מצאתי בתוך קופסת המטרנה מס 2 את שערות וליכלוך, מצורף תמונות למטה.
התקשרתי למוקד שירות הצרכנים, ואמרו שישלחו לי זיכוי על המוצר, וישימו שם מעטפה מבוילת שאשלח את הממצאים.
ברצוני לומר שזכוי כזה ממש לא מפצה אותי, מצאתי פגם במוצר שמיועד להיות לתינוקות ואמר להיות הכי סטרילי בעולם,
אם לא תהיה תגובה מצידכם ופיצוי הולם, אני מתכוון לשלוח עותק למשרד הבריאות (<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>) והרשות להגנת הצרכן (<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>)

אתה יכול גם לפרט את עוגמת הנפש שנגרמה לך, תתאר את הסיטואציה שאתה בא להכין לתינוק רעב אוכל וזה מה שאתה מוצא...

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
זה הנוסח שאני מתכוון לשלוח כעת, אמח אם מישהו יוכל להגיב כאן לתקן או לערוך.:
שלום, מצאתי בתוך קופסת המטרנה מס 2 את שערות וליכלוך, מצורף תמונות למטה.
התקשרתי למוקד שירות הצרכנים, ואמרו שישלחו לי זיכוי על המוצר, וישימו שם מעטפה מבוילת שאשלח את הממצאים.
ברצוני לומר שזכוי כזה ממש לא מפצה אותי, מצאתי פגם במוצר שמיועד להיות לתינוקות ואמר להיות הכי סטרילי בעולם,
אם לא תהיה תגובה מצידכם ופיצוי הולם, אני מתכוון לשלוח עותק למשרד הבריאות (<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>) והרשות להגנת הצרכן (<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>)

קבל עריכה ותיקון, חינם:

לחברת מטרנה, שלום!

בתאריך ??/??/?? מצאתי בקופסת מטרנה קוד ייצור ****** לכלוכים ושערות.
מצורפות תמונות.

אני שולח לכם את הפרטים המדוייקים של הייצור כדי שתוכלו למצוא את מקור התקלה ולוודא שלא תקרה שוב.

בהזדמנות זו ברצוני להודות לכם על המוצר האיכותי שמלווה אותנו כבר זמן רב, אנו סומכים על איכותו ונהנים מייתרונותיו התזונתיים.

בכבוד רב
בעריש
לקוח ותיק

נערך לאחרונה ב:

רחשי הלב

משתמש מקצוען
קבל עריכה ותיקון, חינם:

לחברת מטרנה, שלום!

בתאריך ??/??/?? מצאתי בקופסת מטרנה קוד ייצור ****** לכלוכים ושערות.
מצורפות תמונות.

אני שולח לכם את הפרטים המדוייקים של הייצור כדי שתוכלו למצוא את מקור התקלה ולוודא שלא תקרה שוב.

בהזדמנות זו ברצוני להודות לכם על המוצר האיכותי שמלווה אותנו כבר זמן רב, אנו סומכים על איכותו ונהנים מיתרונותיו התזונתיים.

בכבוד רב
בעריש
לקוח ותיק
יש מצב בהחלט שניסוח כזה יביא לך יותר ממה שהציעו לך.

גילי ה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה מה שמצאנו...:eek: התקשרנו לשירות לקוחות והם ביקשו שנשים בצד יחד עם אבקה ונשלח להם, והם ישלחו זיכוי.
זה מספיק??;)

למה זה לא עולה פתוח???

1. איכס
2. אחרי שגוררים את התמונה להודעה, בוחרים "תמונה ממוזערת", כמסומן כאן באדום:

upload_2019-2-25_17-43-18.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  34  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה