דרוש מידע מכשיר פלאפון - מידע ועצות דחוף!!!!!

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
ברשותי מכשיר יאנג כשר לחלוטין ואני רוצה לקנות כזה חדש
אך אני מעוניין לדעת מספר דברים,
א. אני מעוניין במכשיר כשר אך עם מצלמה ללא כל תוכן אחר ובמילים אחרות שלא ניתן לפריצה כלל!!! ושאלתי האם יש כזה דבר היום.
ב. יש שמועות שכל מכשירי דור 3 הולכים לצאת מן השוק, והיינו שמהשנה הלועזית החדשה לא יהיה ניתן להכניס סימים חדשים למכשירים אלו, וגם שמ2025 הם לא יעבדו כלל, אם למישהו יש מידע בנידון הנ"ל אשמח שיגיב כאן

נ. ב. אשמח בכלל לקבל המלצות על פלאפון איכותי חזק ואמין שיש לו אפשרות למצלמה (באיכות סבירה לא של נוקיה c2)

הגולם החולם

משתמש מקצוען
א. טלפו עם מצלמה פי
א. אני מעוניין במכשיר כשר אך עם מצלמה ללא כל תוכן אחר ובמילים אחרות שלא ניתן לפריצה כלל!!! ושאלתי האם יש כזה דבר היום.
ב. יש שמועות שכל מכשירי דור 3 הולכים לצאת מן השוק, והיינו שמהשנה הלועזית החדשה לא יהיה ניתן להכניס סימים חדשים למכשירים אלו, וגם שמ2025 הם לא יעבדו כלל, אם למישהו יש מידע בנידון הנ"ל אשמח שיגיב כאן

נ. ב. אשמח בכלל לקבל המלצות על פלאפון איכותי חזק ואמין שיש לו אפשרות למצלמה (באיכות סבירה לא של נוקיה c2)
א. טךפון עם מצלמה פירושו טלפון לא כשר לגמרי..... (אני לא חושב שיש בזה בעיה אבל כשר לגמרי זה לא).
ב. לא מדובר בשמועות אלא בעובדה ברורה.
רק מה, שיש וויכוח אם מתחילת 2023 סים שהיה בטלפון אחד אם ניתו יהיה להעבירו לטלפון אחר מדור 3 והוא יעבוד או לא.
בכל אופן מ2025 גם סימים ישנים ובוודאי חדשים לא יעבדו יותר על דור 3 ודור 3.5 אלא מדור 4 והלאה
בהצלחה

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
א. טלפו עם מצלמה פי

א. טךפון עם מצלמה פירושו טלפון לא כשר לגמרי..... (אני לא חושב שיש בזה בעיה אבל כשר לגמרי זה לא).
ב. לא מדובר בשמועות אלא בעובדה ברורה.
רק מה, שיש וויכוח אם מתחילת 2023 סים שהיה בטלפון אחד אם ניתו יהיה להעבירו לטלפון אחר מדור 3 והוא יעבוד או לא.
בכל אופן מ2025 גם סימים ישנים ובוודאי חדשים לא יעבדו יותר על דור 3 ודור 3.5 אלא מדור 4 והלאה
בהצלחה
לא מחפש פלאפון שועדת הרבנים מכשירה... מחפש פלאפון כשר באמת והיינו בלי אפשרות קלושה שבקלושה להתחבר לאינטרנט ודומיו... מצלמה בפלאפון לדעתי לא שונה ממצלמת קנון או מצלמת הילדים

הגולם החולם

משתמש מקצוען
לא מחפש פלאפון שועדת הרבנים מכשירה... מחפש פלאפון כשר באמת והיינו בלי אפשרות קלושה שבקלושה להתחבר לאינטרנט ודומיו... מצלמה בפלאפון לדעתי לא שונה ממצלמת קנון או מצלמת הילדים
דעתך דעתי, אבל ''כושיר'' זה לא....

שמיל שמיל

משתמש חדש
לא מחבב את ה215 הקליטה שלו לא משהו השמע גם לא מי ייודע מה
והדבר שאותי הכי מעצבן הוא זה שא"א לשים שען מעורר ביחד עם זה שהפלאפון על שקט, דהיינו אם אני לא רוצה שיפריעו לי לישון ואני מניח את הפלאפון על שקט אין אפשרות לשמוע צלצולים של שעון מעורר משום שהוא פועל על שקט
טוח הסוללה גם לא מי יודע מה אבל לא שונה מרוב המכשירים שאני מכיר

האם מצאת את מבוקשך? מתענין גם..

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
האם מצאת את מבוקשך? מתענין גם..
לא, ויתרתי על מבוקשי, וכיום אני משתמש להנאתי במכשיר 4*4 אומנם מכשיר 'דוס' אבל עובד מצוין,
היה קצת קשה להיגמל מהיאנג (ששבק חיים לכל חי בפתע...) אבל מתרגלים....

זהו כי להבנתי אין משו כזה בכשר
אבל רגע- יש לי להשיג יאנג כשר משוחזר דור 4, שווה ללכת על זה?
אבל מה מיוחד בו יותר מכל מה שיש היום?
להבנתי אין בו את כל המדובר לעיל ... מצלמה/נגן וכו?

נערך לאחרונה ב:

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
דור 4, אתה בטוח ?!
כי אם כן אני רץ לקנות עכשיו, למיטב ידיעתי היאנג הוא דור 3

אברהם קורניק

משתמש מקצוען
אין יאנג דור 4
אולי זייפו עליו IMEI של דור 4...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה