דרוש מידע מכשיר לייזר ביתי

איגלסיס

משתמש חדש
אשמח מאד לשמוע מידע לגבי מכשיר ביתי של אפיליידי (מפרסמים עכשיו בעיתונים) עולה 3500-4000 ש"ח,
וכן, מנסה לקבל מידע לגבי בטיחות השימוש וסיכונים אם יש...
תודה מראש
היי האם הצלחת לברר לגבי מכשיר זה אני גם מתענינת בו כרגע ורוצה להזמין האם זה שווה את המחיר ?

איגלסיס

משתמש חדש
היי רציתי לברר לגבי המכשיר של אפיליידי שפרסים האם יש למשו ניסון עם זה אשמח לתגובות ?

אליעזר המתוק

משתמש צעיר
מכשיר ביתי הוא פחות חזק ממכשיר במכון
והשימוש בו לא דורש שום הכשרה בניגוד למכון
אם את סומכת על המכשיר במכונים נראה לי פשוט שאפשר גם על מכשיר ביתי
בנוסף מדובר על חברות רציניות שהם שנים בשוק לא יכול להיות שאין להם תקן

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
שימו לב-מי שמזמינה מכשיר בראון מאמזון (יצא מכשיר חדש. פרו 7-מתחבר לאפליקציה, ויש ניטור, ובקרה מלאים על השימוש, אז ה"מיושן" פרו 5 שדובר כאן-ירד בכמעט 400 ש"ח, וממש שווה! יוצא באזור 1200.)
אין אחריות על המכשיר בארץ.
אחריות בראון בארץ-ניתנת רק על המכשירים שמיובאים (רשמית) בארץ (4 דגמים). (מה שנמכר בסופרפארם, ועוד חנות שלא זוכרת:))
אולי נארגן עצומה שימכרו את המכשיר בסופרפארם, כדי שנוכל להזמין מאמזון:)
ככה שלהזמין את הדגמים החדישים יותר-משתלם רק אם יש לכם איך להעביר את המכשיר במקרה הצורך לארה"ב/אנגלייה, או ששווה לכם לקחת את הסיכון-המכשיר די שביר...
אבל סה"כ השרות של בראון-ממש שווה, וטוב-יש 100 ימים שאם לא מרוצים מהמכשיר-מקבלים את הכסף בחזרה.
ואחריות מלאה שנתיים.

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
שימו לב-מי שמזמינה מכשיר בראון מאמזון (יצא מכשיר חדש. פרו 7-מתחבר לאפליקציה, ויש ניטור, ובקרה מלאים על השימוש, אז ה"מיושן" פרו 5 שדובר כאן-ירד בכמעט 400 ש"ח, וממש שווה! יוצא באזור 1200.)
אין אחריות על המכשיר בארץ.
אחריות בראון בארץ-ניתנת רק על המכשירים שמיובאים (רשמית) בארץ (4 דגמים). (מה שנמכר בסופרפארם, ועוד חנות שלא זוכרת
)

אולי נארגן עצומה שימכרו את המכשיר בסופרפארם, כדי שנוכל להזמין מאמזון
ככה שלהזמין את הדגמים החדישים יותר-משתלם רק אם יש לכם איך להעביר את המכשיר במקרה הצורך לארה"ב/אנגלייה, או ששווה לכם לקחת את הסיכון-המכשיר די שביר...
אבל סה"כ השרות של בראון-ממש שווה, וטוב-יש 100 ימים שאם לא מרוצים מהמכשיר-מקבלים את הכסף בחזרה.
ואחריות מלאה שנתיים.
אגב-חשבתי על אופציה נוספת- (לא בדקתי מדי לעומק. מקווה שאין טעות...)
יש מכשיר שנמכר בסופרפארם-(לא בטוח לגבי הדגם.) נראה כמו PL5137.
עכשיו-אחרי ההנחה של 5347-עולה אותו דבר.
ההבדל ביניהם-מגיע רק עם 2 ראשים, במקום 4, ותיק פאוץ פשוט, ולא עור יוקרתי. (חסר 1 צר-נוסף, ואחד רחב.)
חוץ מזה-נראה שמבחינת התוצאה-אותו דבר.
וע"ז לכאורה-אמור להיות אחריות בארץ.
ושוב-תבדקו לפני שאתם קונים!
ואת שני הראשים הנוספים-אפשר לקנות בנפרד.
הבאסה רק שבסוף זה עולה אותו דבר, כמו הדגם "המתקדם", ומקבלים פחות.

ברכי...

משתמש פעיל
לא אכפת לי שעולה אותו דבר
כן חשוב לי לגבי האחריות
תודה על המידע!

יש עוד?
כאלה שקנו?

חן5

משתמש צעיר
לא אכפת לי שעולה אותו דבר
כן חשוב לי לגבי האחריות
תודה על המידע!

יש עוד?
כאלה שקנו?
לי יש מכשיר ישן שנמכר בסופר פארם של ME ואני כן רואה תוצאות (קניתי אותו מזמן אבל מיד התחתנתי והריונות והנקות אז לא השתמשתי.. רק לאחרונה התחלתי שוב וכן יש לי איזורים שכבר לא גודל - עשיתי 4 טיפולים כל שבוע ואז הפסקתי כי הייתי בתקופת עומס.. ועכשיו זה מדרבן אותי לעשות שוב..)
אבל מחברות הבנתי שהבראון ממש טוב!! ולדעתי עדיף מסופר פארם ככה יש לאן לפנות במקרה של בעיה..
אגב יש לי חברות שהם עשו כמה אחיות ביחד (קנו מכשיר אחד)

michalor

משתמש מקצוען
יש מישהי שיש לה מכשיר ביתי ורוצה למכור אותו?

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@איגלסיס
@חיה בת רבקה
מצאתן המלצות על אפיליידי-המכשיר לייזר הביתי?
אנחנו מתארגנות כרגע קבוצה רצינית לקניה בהנחה משמעותית, וחשוב לנו לשמוע המלצות אמיתיות.
אם למישהי יש את המכשיר, או שמעוניינת להצטרף, שתכתוב לי ואצור איתה קשר.

Yael Mor

משתמש מקצוען
@איגלסיס
@חיה בת רבקה
אנחנו מתארגנות כרגע קבוצה רצינית לקניה בהנחה משמעותית, וחשוב לנו לשמוע המלצות אמיתיות.
אני רציתי לקנות את זה מזמן, אבל לא מצאתי שום המלצות, ואין לי טעם לקנות משהו בלי שאננ יודעת אם זה עובד או לא, מה גם שהם יקרים הרבה יותר ממכשירים אחרים שיש עליהם המלצות בשפע.
אם יש לכם מידע עליו והמלצות, אשמח להצטרף.

שחור-אפור-לבן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
@איגלסיס
@חיה בת רבקה
אני גם מתעניינת במכשיר אבל לא שמעתי עליו בכלל המלצות.
במידה ויהיו המלצות אשמח להצטרף...

פ ר ו ג

משתמש פעיל
יש כזה דבר מכשיר שאפשר להחליף לו ראשים שתהיה אפשרות לקנות בקנייה משותפת?

צוציקית:-)

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אם יש לך המלצות טובות ישמצב שגם אני רוצה

משפחה מעל הכל

משתמש רשום
@איגלסיס
@חיה בת רבקה
גם אני ממש אשמח להצטרף לקבוצה, אבל רק אם יהיו המלצות טובות ואמינות. זה ממש יקר, ואני לא אקנה בלי שאני יודעת בבירור שזה משהו מוצלח.

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
@איגלסיס
@חיה בת רבקה
מה העניין ללכת על האפיליידי, שאין עליו המלצות?
אולי עדיף לארגן קבוצה לבראון? (או ששם אין סיכוי להנחה גדולה?).
בכל מקרה נראה לי הבראון יצא יותר זול מההנחה באפיליידי:)

שחור-אפור-לבן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מה העניין ללכת על האפיליידי, שאין עליו המלצות?
אולי עדיף לארגן קבוצה לבראון? (או ששם אין סיכוי להנחה גדולה?).
בכל מקרה נראה לי הבראון יצא יותר זול מההנחה באפיליידי:)
לי לא משנה איזה מכשיר. אם יש המלצות ולא צריך לקחת משכנתא בשביל לממן את זה - אני בעד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה