דרוש מידע מכשיר הליכה ביתי

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שלון,
ברצוני לרכוש מכשיר הליכה לבית.
אני לא מכירה את המוצר משום סוג ולכן אשמח לשמוע המלצות וטיפים ממנוסים
תודה!

A F

משתמש מקצוען
יש מתלים לבגדים הרבה יותר זולים ותופסים הרבה פחות מקום.
(וברצינות, תחשבו היטב היטב לפני הקניה, זה לא מעט כסף וחלק גדול מדי מהאנשים לא מתמידים אתו עד שהוא הופך מתלה לבגדים).
צודק לחלוטין.... אני הייתי מציע לשכור קודם אפי' שזה כמה שקלים בחודש. זה מה שאני עשיתי ולאחר חודשיים (חודש ריצה, חודש קולב) החזרתי. וחסכתי כמה שקלים
בהצלחה ובבריאות.

רמזור

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בנתיים לא הכרתי אפילו משפחה אחת שהשתמשה בזה יותר מחודשים בודדים
כדאי לחשוב פעמיים לפני שקונים
לנו היה ואחרי כמה זמן פשוט העברנו את זה
וכל כמה חודשים המשפחה שקיבלה את זה מעבירה את זה הלאה מחוסר שימוש

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ממליצה לשאול או לשכור לתקופה קצרה כדי שיהיה דרבון מחייב להשתמש בו, וממליצה לגוון במה ששוכרים.
אפשר חודש אחד אופניים מסוג אחד, חודש שני אופניים סוג שני, חודש שלישי כיסא משקולות וכו'.
וגם ממליצה לעשות את זה יחד עם עוד מישהו בשעה קבועה, ככה יחייב יותר לעשות מידי יום.

אנונימי123

משתמש מקצוען
ממליצה לשאול או לשכור לתקופה קצרה כדי שיהיה דרבון מחייב להשתמש בו, וממליצה לגוון במה ששוכרים.
אפשר חודש אחד אופניים מסוג אחד, חודש שני אופניים סוג שני, חודש שלישי כיסא משקולות וכו'.
וגם ממליצה לעשות את זה יחד עם עוד מישהו בשעה קבועה, ככה יחייב יותר לעשות מידי יום.
יש לך להמליץ על חברת השכרה?

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צודק לחלוטין.... אני הייתי מציע לשכור קודם אפי' שזה כמה שקלים בחודש. זה מה שאני עשיתי ולאחר חודשיים (חודש ריצה, חודש קולב) החזרתי. וחסכתי כמה שקלים
בהצלחה ובבריאות.
אשמח לשמוע איפה אפשר לשכור
ואיזה דגם מומלץ
מה סטנדרט המחירים?

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בין אם לשכור בין אם לקנות,
קודם כל אני מחפשת מידע בסיסי-
איזה אורך רוחב סוג דגם אין לי מושג אפילו איזה נתונים יש לדבר הזה
אשמח לשמוע כל דבר בהקשר לנתונים- מה מומלץ ולהיפך
תודה!

A F

משתמש מקצוען
מצטרפת.
יעזור לי מאד
ללכת לחדר כושר ולדבר עם האחראי בדרך כלל הם אדיבים ויש להם ניסיון מה מחזיק/יקר/פשוט והמכשירים שלהם בשימוש רב כך שזה נותן מידע יותר אמין כמה עולה מנוע או המשטח או אפי' השמן (סיליקון)
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  44  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה