מידע שימושי מכשיר האלקטרודות החדש נמכר באמזון?

Mix

משתמש מקצוען
לא.. זה דגמים ישנים של מצבי בריאות שונים ולא של הצרת היקפים

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מישהו מכיר את הדגם החדש של מכשיר אלקטרודות?
הדגם החדש עובד ללא כאב,
מבטיחים שרואים הצרת היקפים תוך חודש.
האם הוא מופיע באמזון, בקישור הזה? https://www.amazon.com/s?k=health+mate+forever&ref=nb_sb_noss_2
יש לי את המכשיר באמת ראיתי תוצאות תוך חודש אבל היה לי קשה להתמיד עם זה, כמו כל דבר גם בזה צריך להשקיע, זה לא הוקוס פוקוס, אם את חושבת שמתאים לך אני יכולה למכור לך זה מכשיר של חברת פינוק עם 16 נקודות של אלקטרודות במכשיר 1 יש 10 דרגות קושי וחוץ מזה כל מיני תכניות של עיסוי וכל מיני, מעניין אותך לקנות יד שניה?(כמובן רק את המכשיר עצמו, את החלק שמתחבר לגוף אפשר לקנות ב200-300)

זיסונת

משתמש מקצוען
יש לי את המכשיר באמת ראיתי תוצאות תוך חודש אבל היה לי קשה להתמיד עם זה, כמו כל דבר גם בזה צריך להשקיע, זה לא הוקוס פוקוס, אם את חושבת שמתאים לך אני יכולה למכור לך זה מכשיר של חברת פינוק עם 16 נקודות של אלקטרודות במכשיר 1 יש 10 דרגות קושי וחוץ מזה כל מיני תכניות של עיסוי וכל מיני, מעניין אותך לקנות יד שניה?(כמובן רק את המכשיר עצמו, את החלק שמתחבר לגוף אפשר לקנות ב200-300)

על פי התיאור יש לך את המכשיר הישן יותר.
זה היה כואב בשימוש?
ממש ירדת בהיקפים?
תוך חודש??
אז איך את מוותרת על זה?
ומה היתה ההשקעה?
לעשות כושר 3 פעמים בשבוע, קל יותר?

סליחה שאני מתנפלת עליך בשאלות. עד שסוף סוף אני מוצאת מישהי שהתנסתה עם המכשיר ולא קשורה למכירות :)

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
על פי התיאור יש לך את המכשיר הישן יותר.
זה היה כואב בשימוש?
ממש ירדת בהיקפים?
תוך חודש??
אז איך את מוותרת על זה?
ומה היתה ההשקעה?
לעשות כושר 3 פעמים בשבוע, קל יותר?

סליחה שאני מתנפלת עליך בשאלות. עד שסוף סוף אני מוצאת מישהי שהתנסתה עם המכשיר ולא קשורה למכירות :)
למה את חושבת שזה המכשיר הישן? קניתי אותו לפני כשנה ואז אמרו לי שזה חדש, השתמשתי חודש וכאב לי אבל בכל אופן עשיתי את זה חודש, אחרי חודש רציתי להחזיר לפי האחריות שהם הבטיחו אבל כשביקשתי להחזיר שכנעו אותי לנסות עוד חודש ואמרו לי שהשתמשתי לא נכון, שהאלקטרודות צריכות להיות רטובות ושאני צריכה לעשות על עוצמות נמוכות עד שמתרגלים ואז עולים בעוצמות, אבל אני כבר לא הייתי מסוגלת לחזור לזה והמכשיר נשאר אצלי....

רוצה יותר

משתמש מקצוען
למה את חושבת שזה המכשיר הישן? קניתי אותו לפני כשנה ואז אמרו לי שזה חדש, השתמשתי חודש וכאב לי אבל בכל אופן עשיתי את זה חודש, אחרי חודש רציתי להחזיר לפי האחריות שהם הבטיחו אבל כשביקשתי להחזיר שכנעו אותי לנסות עוד חודש ואמרו לי שהשתמשתי לא נכון, שהאלקטרודות צריכות להיות רטובות ושאני צריכה לעשות על עוצמות נמוכות עד שמתרגלים ואז עולים בעוצמות, אבל אני כבר לא הייתי מסוגלת לחזור לזה והמכשיר נשאר אצלי....
את ממליצה על זה תכלס', או לא? כי אני כל הזמן רואה פרסומות של זה וחושבת שמשהו צריך להיות ממש חשוד אם אל כולם מסתערים על מכשיר שמבטיח לך ירידה בהיקפים בתוך חודש בנוחות של הבית שלך.
אז מה העוקץ פה בעצם?

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
את ממליצה על זה תכלס', או לא? כי אני כל הזמן רואה פרסומות של זה וחושבת שמשהו צריך להיות ממש חשוד אם אל כולם מסתערים על מכשיר שמבטיח לך ירידה בהיקפים בתוך חודש בנוחות של הבית שלך.
אז מה העוקץ פה בעצם?
אני לא התנסיתי מספיק זמן, אבל הסיבה שלא כולם מתנפלים כי רב האנשים לא מאמינים בתוצאות בלי מאמץ גדול (אלא אם כן אנחנו נואשים ומוכנים לנסות הכול) והירידה בהיקפים תוך חודש זה לא ירידה של 3 מידות אחרי כמה חודשים רואים תוצאות זה מסורבל להלביש את הכול על הגוף לוקח בין 5 ל10 דקות וזה קצת כואב, צריך לעשות את זה במשך שעה כל יום כדי לראות תוצאות, אם את מתענייינת בזה אז תכתבי כתובת מייל ואת יכולה מייד אחרי שאת מפרסמת לערוך ולמחוק

נוהם

משתמש רשום
עימוד ספרים
לא ממליצה בכלל. לא שווה ת'מאמץ. זה מאוד לא נעים זה הרגשה של זרמים חשמלים לגוף לפעמים ממש ברמה של צריבה בעור. ולא ראיתי תוצאות בכלל גם אחרי שימוש של חודש וחצי בהתמדה.... חבל על הכסף ועל העצבים שזה גורם. תשמרו אותם לדברים שבאמת מועילים (ספורט נכון ותזונה נכונה)
שום דבר לא הולך בקלות... (אפילו האלקטרודות שכאילו עושות את העבודה. אבל להתחבר אליהן..... סיוטטטטטטטטטטטט)

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לא ממליצה בכלל. לא שווה ת'מאמץ. זה מאוד לא נעים זה הרגשה של זרמים חשמלים לגוף לפעמים ממש ברמה של צריבה בעור. ולא ראיתי תוצאות בכלל גם אחרי שימוש של חודש וחצי בהתמדה.... חבל על הכסף ועל העצבים שזה גורם. תשמרו אותם לדברים שבאמת מועילים (ספורט נכון ותזונה נכונה)
שום דבר לא הולך בקלות... (אפילו האלקטרודות שכאילו עושות את העבודה. אבל להתחבר אליהן..... סיוטטטטטטטטטטטט)
כל מילה, מי שחושב שיש קיצורי דרך, טועה....

זיסונת

משתמש מקצוען

אני מבינה שיש דגם חדש יותר לפי הזמן והתיאור שלך.
הדגם החדש - התחיל להימכר ממש החודש.
הדגם החדש- אינו כואב.
הדגם שלך נימכר כרגע בסביבות 1.000 ש"ח והחדש כ3.000

תוכלי לרשום לי מה בדיוק כתוב על המכשיר שלך?
אני רוצה לבדוק אם אפשר לרכוש אותו באמזון.

מאיר 4134

משתמש מקצוען
ניתן לראות את רשימת הרבי מכר של המכשירי אלקטרודות להמרצת השרירים

(כאשר #1 הוא הכי נמכר בארה"ב ו#2 זה מקום שני וכו')

ואם מתחילים את הקניה בכתובת

אז אמזון נותנת 0.5% מהקניה לצדקה.

זיסונת

משתמש מקצוען

תוכלי לצלם לי את המכשיר ולהעלות אותו?
אני רוצה לראות אותו.

זיסונת

משתמש מקצוען
1623571522481.png

זיסונת

משתמש מקצוען

את רואה את תמונת המכשיר שהוספתי בהודעה קודמת?
נראה לך שזה אותו המכשיר?

משב"ר

משתמש צעיר
אני רוצה לקנות את המכשיר מהדגם החדש והציעו לי במחיר של 3500 רציתי לדעת האם כדאי לקנות את זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה