קניות באתרים מחו"ל מכס על פחות מ75 דולר

DasiB

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הזמנתי בנקסט חבילה בעלות של 232 ש"ח
הגעתי לסניף הדואר ושם הובהר לי שאנו מחויבים בעלות של 48 שח ע"מ לשחרר מהמכס
אציין שהזמנתי באותו יום עוד חבילה לכתובת אימייל אחרת אך החבילה הזו עדייין לא הגיע כלל
ובחשבונית של נקסט על החבילה שחויבה במכס מופיע רק מחיר הנ"ל
משהו נתקל בזה פעם? ומה ניתן לעשות ?

מתענינת.

משתמש מקצוען
כתובת מייל אחרת.
אבל אותו שם ואותה כתובת.
לדעתי, לסרב!
ולהזמין מהר מחדש!!!
השבוע קראתי באתר של המכס שגם אם מזמינים 2 חבילות הם מצרפים את זה....

very nice

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ב-232 ש''ח זה אולי אחרי הנחה מסוימת כדוגמת ההנחה שהיתה לא מזמן 50 ש''ח הנחה בקניה מעל מאתיים?
כי אם כן הם רושמים את הסכום הגבוה ז''ה הסכום לפני ההנחה ואז זה מגיע למעל 75$ ולכן תחויבי במכס.

yonig20

משתמש פעיל
הזמנתי בנקסט חבילה בעלות של 232 ש"ח
הגעתי לסניף הדואר ושם הובהר לי שאנו מחויבים בעלות של 48 שח ע"מ לשחרר מהמכס
אציין שהזמנתי באותו יום עוד חבילה לכתובת אימייל אחרת אך החבילה הזו עדייין לא הגיע כלל
ובחשבונית של נקסט על החבילה שחויבה במכס מופיע רק מחיר הנ"ל
משהו נתקל בזה פעם? ומה ניתן לעשות ?
אני גם שילמתי אתמול 54 ש"ח מכס על חבילה מנקסט שעלתה (אחרי הורדת 50 ש"ח) 268....
ככל הנראה חישבו את זה לפי 17% מ318.
השאלה שלי כעת היא, האם מקבלים החזר מכס על החזרת החבילה? (בגלל מדות לא בגלל המכס)

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אם מזמינים מכמה מוכרים (באליאקספרס למשל) וזה עובר את ה-75$, גם משלמים מכס?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה