רכבים מכסה מנוע שלא נסגר טוב

הצל

משתמש חדש
היי שלום,
ברשותי טויוטה קאמרי שנת 2012 (לא היברידי) לארונה המחשב דרך מראה לי כאילו המכסה מנוע פתוח, ניסיתי כמה פעמים לסגור היטב אך זה לא כיבה את האזהרה, כנראה שהחיישן שם לחוץ או משהו כזה, למישהו יש מושג איפה זה נמצא ואיך פותרים את זה
תודה רבה​

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
היי שלום,
ברשותי טויוטה קאמרי שנת 2012 (לא היברידי) לארונה המחשב דרך מראה לי כאילו המכסה מנוע פתוח, ניסיתי כמה פעמים לסגור היטב אך זה לא כיבה את האזהרה, כנראה שהחיישן שם לחוץ או משהו כזה, למישהו יש מושג איפה זה נמצא ואיך פותרים את זה
תודה רבה​
יתכן שזה תקלה בחיישן, אבל תדע שאם באמת זה לא סגור טוב זה יכול להתפתח פתאום במהירות גבוהה ולגרום לתאונה קשה, תבדוק טוב אם זה סגור טוב או שיש משהו שחוסם שם

הצל

משתמש חדש
כן,
זו בדיוק הבעיה החיישן אני רק לא מצליח לראות איפה הוא נמצא, כנראה שהוא לחוץ או שמשהו יושב עליו
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה