דרוש מידע מכירים מישהו שנתקע בפקק ולא הגיע ליעד לשבת?

HILEL1

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
שלום חברים!
לפי הפקקים שאני רואה מידי יום שישי בכל שעה, ובפרט ככל שמתקרבת השבת, אמור להיות לפי החשבון שלי אנשים שיתקעו ולא יספיקו להגיע ליעד לפני שבת, וזה גם בלי אירועים חריגים בכביש.
האם זה אכן כך? קרה לכם?
מכירים מישהו שנתקע?

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אם כבר נפתח אשכול בנושא...
אני יצאתי עם אוטובוס של אפיקים- מבי''ש לאשדוד.
ירדתי מהאוטובוס ב4:05 אחרי פקק רציני באזור גן יבנה.
היה איזשהו רכב חשוד בכביש ומשום מה משטרת ישראל לא טרחה להזיז את הרכב לשול.
בטוחה שיש כאלו שהגיעו עוד אחרי...

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
מכירה משפחה שהגיעה ליעד דקות בודדות לפני השקיעה, וגם זה אחרי שעקפו את הפקק ע"י נסיעה בשולי הדרך, וחתכו דרך בית חנינא למרות המצב הבטחוני.
במקרה שלהם היה פקק לא סטנדרטי בעקבות תאונה, אבל זה לא משהו שלא יכול לקרות...

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אח שלי. יצא בשעה שפויה מירושלים (באוטובוס)
ירד כמה דקות לפני הצפצוף בב"ב.

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
שישי שעבר שעה וחצי לפני שבת ראיתי בכביש 6 אוטובוס תקוע ומלא נוסעים - משפחות עם ילדים מנסים לעצור טרמפים, וזה היה יחסית בתחילת כביש 6 בצפון. אין לי ספק שנשארו כמה תקועים.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
הם כבר למדו את הלקח
לא תמיד יש לקח ללמוד, אלא אם את מתכוונת שצריך לצאת ביום חמישי.
כשחונקים את ירושלים בנתיבים צרים, וכנ"ל את בני ברק (ותוסיפו את כל השיפוצים שעושים שם עכשיו) - זה באמת הפך ללא הגיוני

זהבית87

משתמש מקצוען
לא תמיד יש לקח ללמוד, אלא אם את מתכוונת שצריך לצאת ביום חמישי.
כשחונקים את ירושלים בנתיבים צרים, וכנ"ל את בני ברק (ותוסיפו את כל השיפוצים שעושים שם עכשיו) - זה באמת הפך ללא הגיוני

במקרה שלהם היתה תאונה עם הרוגים..
לא משהו שיכלו לצפות וממש לא באשמתם

אבל כזוג צעיר עם תינוקת תקועים בכביש במקום לא מוכר, הם לא יוצאים בלי טווח של כמה שעות טובות, מה שבטוח..

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נתקעתי עם ילדיי בשבת ושבועות האחרון בדרך לצפת - כל כביש 6 היה פקקים וגם אחר כך. 5 דקות לפני השקיעה פרקנו את כל הרכב בבית כנסת בהר יונה, ויהודים טובים דאגו לנו לכל מה שצריך.

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בנסיעה קצרה לבית חלקיה (סה"כ נסיעה של 20 ד')
נתקענו בפקק של חפץ חשוד שלא נתנו לעבור המווון זמן ממש קרוב כבר לבית חלקיה
הגענו בצפצוף

חובב מוזיקה מושבע

משתמש מקצוען
שלום חברים!
לפי הפקקים שאני רואה מידי יום שישי בכל שעה, ובפרט ככל שמתקרבת השבת, אמור להיות לפי החשבון שלי אנשים שיתקעו ולא יספיקו להגיע ליעד לפני שבת, וזה גם בלי אירועים חריגים בכביש.
האם זה אכן כך? קרה לכם?
מכירים מישהו שנתקע?
חבר שלי נתקע בפקק בכביש 6 לכיוון דרום
והגיע לפני השקיעה לתחנת דלק אלונית בכביש 6 ועשה שם שבת עם משפחתו
ואכלו כל השבת טונה וקרקרים בהזמנה מראש מהתחנת דלק

חצקלוביץ

משתמש צעיר
שלום חברים!
האם זה אכן כך? קרה לכם?
מכירים מישהו שנתקע?
יש הרבה סיפורים כאלה לא שומעים על זה הרבה כי לרוב מוצאים איזה ישוב בסביבה להתארח בשבת

יהיה בסדר !!!!!!!

משתמש מקצוען
אני יצאתי ב- 2 בצהריים לי-ם הייתה תאונה 3 מוניות סמוך לגשר בגין מצומת רמות עד שם עומס עצווווווווום הגעתי כחצי שעה לפני הדלקת נירות......
40 דק' לקח מצומת רמות ועד צומת בר אילן !!!!

נערך לאחרונה ב:

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם כבר נפתח אשכול בנושא...
אני יצאתי עם אוטובוס של אפיקים- מבי''ש לאשדוד.
ירדתי מהאוטובוס ב4:05 אחרי פקק רציני באזור גן יבנה.
היה איזשהו רכב חשוד בכביש ומשום מה משטרת ישראל לא טרחה להזיז את הרכב לשול.
בטוחה שיש כאלו שהגיעו עוד אחרי...
נכון...
ראיתי זוג עם ילדים שירד מ455 ב4:25!!!
5 דק' אחרי זמן הדלקת נרות

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לפני כמה שנים יצאנו לדרך לפחות 4 שעות לפני שבת. נסיעה מביתר לנתניה שאמורה לקחת שעה וחצי ברכב.
בדרך היו 4 תאונות!! כל תאונה פקק של כחצי שעה לפחות.
הגענו פחות מ 5 דקות לשקיעה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה