דרוש מידע מכירים מישהו שלא בולע כדורים? לכאן בבקשה!

משתמשת אחת

משתמש צעיר
אני הייתי אחת שלא בולעת בחיים, גם במצבים הזויים שהייתי פשוט חייבת- לא הייתי מסוגלת, וגם לרסק לא ככ עבד...
עד שמישהי לימדה אותי! היא נפנפה את כולם החוצה, כי זה מלחיץ שיש עלייך יותר מדי צופים, וכאילו... זה קשה להסביר את זה בכתב, אבל אני אנסה:
קודם תרגלנו כמה פעמים לשתות מים מהכוס, בלי כדור- כמו שאת שותה כשאת צמאה... בשלוקים ענקיים כאלה ישר לגרון, לא טיפין טיפין. כאילו לתוך הלשון ושלופ, ואז הוספנו כדור ו... הוא פשוט נכנס! ב"ה:) אבל לדעתי זה עבד כי היא ממש אלופה...

נערך לאחרונה ב:

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@משתמשת אחת, צר לי לאכזבך :(:
1671905817291.png

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
מניסיון-
לעטוף את הכדור בשכבת טופי מרוכך,
ולמצוץ בעדינות מתוך כוונה לבלוע אח"כ.

כמובן לא להתעלל בטופי יותר מידי בתוך הפה.
עבד לי כמה פעמים עד שלמדתי לבלוע כדור לבד.

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אגב יש לי אחות שלימדה מלא בנות ומכרות לבלוע כדור
אפילו הקשות ביותר הצליחו עם העזרה שלה
לא יודעת מה בדיוק היא מדריכה אותן אבל היא עושה את זה תמיד
אז אם את בביתר עילית ;)

ארי.ש.

משתמש חדש
דבר ראשון כמה שפחות עסק שעושים מזה יותר קל להתמקד.
ועכשיו לטיפ :: פשוט להניח על הלשון כמה שיותר עמוק ולשתות כוס מים ברגע שמונח על הלשון הכי עמוק שאפשר כבר חצי בלוע רק טיפונת מיים לתת לזה דחיפה ו..... הופ זה בפנים !!!:)
גם אני לא הייתי מסוגל לבלוע כדורים ואמא שלי עשתה לי את הנ''ל וזה אכן עזר וכשניסיתי לעשות את הטריק הזה לבד זה פחות הלך בהתחלה... אבל ב''ה כיום אני כן מצליח
בברכת רפואה שלמה ושלא תצטרכי לכך אף פעם

shali

משתמש מקצוען
צריכה עזרה דחוף!
אני לא יודעת לבלוע כדורים ויש לי הליקובקטר...:cautious:
למי שיודע צריכים לקחת כמה סוגי אנטיביוטיקה כמה פעמים ביום שבועיים פלוס מינוס.
אי אפשר לסבול יותר את החיידק זה נורא ממש, אבל אני לא מצליחה לבלוע את הכדורים ולשתות אותם כתושים זה מגעיל ברמה שאין דומה לזה.
כל פתרון ורעיון ממי שמכיר את העניין יעזור ביותר!
תבורכו ורק בריאות!
מזדהה מאד
ברגע שאני מכניסה כדור לפה ומנסה להוריד אותו במים הגרון פשוט ננעל לי
והכי מעצבן שכולם אומרים לי 'הכל בראש' את יכולה להתגבר:(

טיילן

משתמש חדש
מנסיון.
לוקחת ביסקויט הכי פשוט ולועסת- לא בולעת. שמה כפפה על היד ומוציאה לשם את העיסה הלעוסה, מחביאה בתוכו את הכדור ובולעת את העיסה.
בהצלחה.

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מנסיון.
לוקחת ביסקויט הכי פשוט ולועסת- לא בולעת. שמה כפפה על היד ומוציאה לשם את העיסה הלעוסה, מחביאה בתוכו את הכדור ובולעת את העיסה.
בהצלחה.
איכככס!

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מכירה את ההתמודדות הזאת מקרוב ממש
כשהייתי בת 16 היה לי הליקובקטר קשה ובלית ברירה למדתי לבלוע כדורים, (והטעם כל כך נורא שהייתי מוצצת סוכריות מנטה כל היום כי הטעם הנורא לא הפסיק לעלות לי, וזה כשזה לא מרוסק.....!)
אחרי שהוא חלף זה עבר לי ושוב לא יכלתי לבלוע :eek:
וככה גם כל פעם שחליתי נלחמתי על כל כדור, ושוב שכחתי, כולל בהריונות...

לצערי היום אני בולעת כבר כדורים קבועים (וכדורי סידן בגודל אסטרונומי) וכבר יותר קל לי לבלוע.

מהניסיון שלי רוב העצות שנכתבו פה לא ממש עובדות.
לפעמים בהתחלה הייתי שמה את הכדור עמוק על הלשון, ומכוון לאורך, ככה פחות פחדתי שייתקע...

ולא אל תוותרי על אנטיביוטיקה, לפעמים לוקח כמה סיבובוים קשים עד שזה עובר,
אבל חברה שלי עשתה טיפול טבעי וזה חזר לה כמה פעמים, ובנוסף היא לא הצליחה לחזור לאכול חלק מהדברים בדיאטה אחרי שהתרגלה להימנע... בקיצור- רפואה שלמה, תבריאי מהר!!

ומנסיון שלי- מה שהכי עזר- פרק תהילים לפני כל כדור!!
ומקווה שזה יהיה מאחורייך בקרוב ממש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה