דרוש מידע מכירים את הסיפור על ההוא שהציע להגדיל את הפתח של משחת השיניים ?! יש לי רעיון דומה וזקוק לעזרה איך להתקדם מכאן

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
למה שנעזור לך בזה?
הרי זה לטובת החברה אבל לרעתנו, הלקוחות
למה את בטוחה בזה??
יש מצב שיהיה WIN WIN

אם למשל יש הצעה של נוחות להחזיק מוצר מסוים
והחברה תוכל למכור ע"י כך יותר מוצרים
אז יוצא שכולם הרוויחו לא?

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
למה את בטוחה בזה??
יש מצב שיהיה WIN WIN

אם למשל יש הצעה של נוחות להחזיק מוצר מסוים
והחברה תוכל למכור ע"י כך יותר מוצרים
אז יוצא שכולם הרוויחו לא?
בדוגמא שבכותרת אין WIN WIN
אח"כ ראיתי הודעה נוספת שכתב שנראה שזה למעשה מעט שונה וכן בא גם טובת הלקוח

השמחה שבשמחה

משתמש מקצוען
אין דבר שאין בארה"ב,
אפילו קוגל תפו"א יש להם מוכן בבקבוק רק להכניס לתבנית ולאפות.
אגב בפסח מכרו שם "מי מלח - זאלץ וואסער"
הכל בחסות "נר מצוה" שלא מפסיקים להפתיע כל פעם מחדש

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
תכל'ס צודק. אתה יודע כמה פטנטים עוברים לי בראש אני רושם אותם אצל רשם הפטנטים כלומר - אשתי :D ולאחר תקופה והנה מתפרסמת לה פרסומת כלשהיא המפרסמת את הפטנט. ובעצם הוא שלי.
מקווה שאתה תובע אותם אם הפרו פטנט שרשמת
ואז אתה אדם עשיר

זר פרחים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
למה שנעזור לך בזה?
הרי זה לטובת החברה אבל לרעתנו, הלקוחות
הרעיון שלי דומה - בזה שלחברה המשווקת כמעט ואין הוצאות.
אך הוא שונה בתכלית - כי הוא בא לפתור בעיה, ולא ח"ו לעשוק את הצרכנים בדרכי רמייה.

מהרעיון שלי את @לאה ולדמן יכולה רק ליהנות.

שרי ש.

משתמש פעיל
ממש לא.
זה הולך להגדיל מכירות - ולתת פתרון מעולה לבעיה מסויימת בחיים.
לא בעיה שמתים ממנה, אבל בהחלט נחמד לפתור אותה.

הסיפור המובא בתחילת האשכול בא להמחיש את הרעיון.
אין כאן המצאת מוצר, אלא שכלול של משהו קיים.
סיקרנת!!!

גרפיקאית מתנסה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מישהו הגיע פעם ליצרנית משחות שיניים בהצעה לשיפור,
"תגדילו את פתח משחת השיניים"
כך אנשים ישתמשו ביותר משחה, ויצטרכו לקנות חדשה בתדירות גבוהה יותר.
כמובן הוא דאג מראש לסכם עם החברה שבאם תקבל את הצעתו גם תשלם לו על כך.

יש לי רעיון דומה,

אשמח לכל מידע\ טיפ\ וכדו'
מומלץ מבעלי ניסיון
בתקווה שתצליח;) דודה שלי ראש של פטנטים יש לה ורימו אותה מלא פעמים לא הלך לה סיפור ארוךך......
שיהיה לך בהצלחה! פה כתוב תהליך... אני יודעת שקודם אתה אמור לבדוק אם יש מישהו שמחזיק כבר בפטנט שלך... וכו'.. הדרך ארוכה! בהצלחה ותעדכן בהתפתחויות האם הצלחת להירשם וכ'ו....:)

חיים6

משתמש חדש
אני חושב שתרשום ברשם הפנטנטים ואח"כ תפרסם את זה כמה שיותר בכל דרך אפשרית וזה וודאי יבוא לאיזה חברה והם ישתמשו בזה ואז תתבע אותם על שימוש בפטנט
(זה הולך בהלחנת שירים כך וגם קראתי פעם בהמבשר שבועי על זה כתבה ארוכה נדמה לי שמי שהמציא את הברקוד עשה כך והוא אח"כ תבע גם את החברות ששמות ברקוד וגם את מי שיש לו סורק אז בהצלחה)

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

צנונית

משתמש מקצוען
לא כולם יודעים, אבל היה מישהו שהגיע לחברה של מגבונים ואמר להם "תדביקו את כל המגבונים בקצה, ככה כל המגבונים יצאו בפעם אחת ויהיו חייבים לקנות חדש יותר מהר"
כמו שאומרים- קנית מגבונים, קיבלת שרשרת לסוכה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה