מכורה לפרוג, מה עושים?

חנה4

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
עד שהכרתי את פרוג (זה היה לא מזמן)
כשהיה לי זמן פנוי (זה קורה מדי פעם), הייתי אומרת תהלים ליד המחשב,
אבל מאז שהכרתי את פרוג, אני לא מצליחה כמעט לגשת לתהלים,
כי דבר ראשון נגשת לכאן,
מה עושים??? אני מרגישה עם זה רע :(

שם משתמש

משתמש רשום
תחליטי את לא פותחת את פרוג עד שלא אמרת נגיד 3 פרקי תהילים ואחרי הגלישה בפרוג עוד 3 פרקי תהילים. לאט לאט זה יבוא.

E&A

משתמש מקצוען
תיזמון נטו, או משהו בסיגנון,
כך תוכלי להגדיר מראש מתי את מעוניינת להיות מחוברת לספק.

יש את השירות הזה לנטפרי, רימון וככול הנראה גם באתרוג.
בנטצח בעבר לא היה להם, אין לי מושג לגבי ההוה.

אסתר 4

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ככה היה לי בשעות הבוקר לפני תפילת שחרית
והרגשתי עם זה ממש רע, לכן קיבלתי על עצמי
בלנ"ד שבבוקר אני לא פותחת את המחשב עד שאני מסיימת להתפלל

היסמין יר

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אם מתמכרים לפחות לפרוג ולא לאתרים מלוכלכים
יש באתר הזה חן יהודי העזרה לזולת וכתיבה מכבדת

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
אפשר לומר תהילים גם בפרוג ...
לפעמים מעלים אשכולות להתפלל על חולים (ל"ע)....

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בעיה מוכרת, פרוג אכן אתר ממכר
לסגור אותו זה לא אופציה, כי יש פול מעלות וצרכים מהאתר
אצלי עם הזמן ההתמכרות פחתה, אבל אף פעם לא נעלמה לגמרי
וזה דורש עבודה, שליטה עצמית וכו'
תני לעצמך, אבל תגבילי בזמן. למשל אפשר להחליט אני עושה כך וכך ואז רבע שעה בפרוג וכו'
בהצלחה!

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני יכולה רק לאחל לך שתמשיכי להרגיש עם זה רע, כי ברגע שלא יציק לך שריפת הזמן אז תתחיל הבעיה האמיתית.
ואל תרגילי את עצמך בתירוצים של 'אמרתי תהילים בזכות פרוג' ו'עשיתי חסד בפרוג'.
תעשי את הדברים האלה אבל תהיי מודעת לחסרון של בזבוז הזמן

מקווה שאני יובן נכון, יש לי הרבה הכרת הטוב לפרוג, אבל תכל'ס אני יודעת שהלוואי ויכלתי בלי.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תרגישי טוב עם עצמך
בטלפון אפשר להיכשל ולדבר לשה"ר ופה את עוזרת ונעזרת ועוד במקום חרדי ללא לכלוך
למען הסדר הטוב כדאי לפתוח את פרוג אחרי סיום העבודה היומית, פתאום תגלו כמה היום ארוך

Shellykaz

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
יש כאן ניקית אחת חמודה (לא אזכיר את שמה, מי שיודע- יודע)
שטענה לכך בעבר, והיום היא מכוונת את הראוטר על שעון שבת. כיוון שהיא
לא יודעת להפעיל אותו, זה חוסם לה את פרוג בשעות מסוימות.

אולי שווה לנסות...;)

מלבב

משתמש צעיר
אני מדי פעם מקבל על עצמי לא להיכנס בכלל לפורומים ולאתרים השונים (נניח בשבוע של שבת מברכין, בשבוע של לג בעומר, בשבוע שלפני פסח, שבועות. או למשך תקופות יותר מזה, נניח כל חודש ניסן או כל חודש תשרי וכדו') - חוץ מדואר. וכשאני בא להיכנס אני נזכר בקבלתי ולא נכנס, וכך אני פונה לשאר עסקיי ויוצא שמח מהסדר בבלגן שעשיתי.

בקיצור, תחשבו על רעיונות ויצירות כל העת איך למקסם יותר את החיים!

בהצלחה!!!

ניוזמן

משתמש פעיל
למי שיש זמן מיותר שיצביע מה כל הכביסות כבר עשויות והכלים וארוח"צ למחר ואיפה הילדים בכל הסיפור ואני לא מדברת על שכירות שמקבלות לפי שעת עבודה הלואי שהיה לי את הזמן הזה אולי מישהי באה לעזור לי
בכ"א צריך לבקש מפרוג לעשות תוכנה שמגבילה את זמן הגלישה כ"א לפי בחירתו הוא אולי צריך להפנות לאשכול ביקוש קבוצתי...

7880

משתמש פעיל
נכתב ע"י ניוזמן;1617529:
למי שיש זמן מיותר שיצביע מה כל הכביסות כבר עשויות והכלים וארוח"צ למחר ואיפה הילדים בכל הסיפור ואני לא מדברת על שכירות שמקבלות לפי שעת עבודה הלואי שהיה לי את הזמן הזה אולי מישהי באה לעזור לי
בכ"א צריך לבקש מפרוג לעשות תוכנה שמגבילה את זמן הגלישה כ"א לפי בחירתו הוא אולי צריך להפנות לאשכול ביקוש קבוצתי...

אם היה מדובר בילדים שאי אפשר היה לדרוש מהם להתגבר לבד היה מקום לזה.
יש לי תחושה שהתרגלנו שכל דבר שהוא לא טוב- אוסרים אותו מצד הקהילה ואין בכלל את ההתנסות הטבעית של האדם להגביל את עצמו ללבד. דוקא לדעתי זה מעולה שיש את הקושי הזה ואת הנסיון בשביל לנסות לעבוד על זה ולהגביל לבד. בטוח שזה יביא תועלת גם במישורים אחרים. דיפיוזיות...

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י 7880;1617637:
אם היה מדובר בילדים שאי אפשר היה לדרוש מהם להתגבר לבד היה מקום לזה.
יש לי תחושה שהתרגלנו שכל דבר שהוא לא טוב- אוסרים אותו מצד הקהילה ואין בכלל את ההתנסות הטבעית של האדם להגביל את עצמו ללבד. דוקא לדעתי זה מעולה שיש את הקושי הזה ואת הנסיון בשביל לנסות לעבוד על זה ולהגביל לבד. בטוח שזה יביא תועלת גם במישורים אחרים. דיפיוזיות...

וזוהי בדיוק חלק מהשליטה העצמית!!!
לשלוט על עצמינו זו עבודת חיים, וכשמודעים לבעיה ומסדרים גורם מבחוץ שיעזור לנו לשלוט זו חלק מהשליטה והעמידה בנסיון. וממש לא בריחה

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אחרי חודש וכבר מכורה?
אם את טיפוס מתמכר, זאת באמת בעיה. היות ואת מרגישה עם זה רע.
אם את לא מתמכרת בדרך כלל, זה נשמע לי קצת כמו התלהבות של החודש הראשון, לרוב האנשים זה עובר לבד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה