דרוש מידע מכונת קפה, עזרתכם

תגובתי

משתמש מקצוען
שלום
אני מעוניין לרכוש מכונת קפה ביתי אבל אין לי שום מושג בעניין יעזור לי כל מידע
איזה חברה, עם קפסולות או בלי, עלויות של הקפסולות וכל מידע בעניין
אשמח ללמוד אם שייך לעשות קפה הפוך טוב בבית בלי מכונה

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
שלום
אני מעוניין לרכוש מכונת קפה ביתי אבל אין לי שום מושג בעניין יעזור לי כל מידע
איזה חברה, עם קפסולות או בלי, עלויות של הקפסולות וכל מידע בעניין
אשמח ללמוד אם שייך לעשות קפה הפוך טוב בבית בלי מכונה
אני עשיתי חשבון שבמחיר שאני אשלם על קפסולות במהלך השנים אני יכול לקנות מכונה יקרה יותר שטוחנת פולים במקום
לא טעיתי
קניתי דלונגי ויש לי אותה בלי עין הרע כבר 7 שנים ברוך השם בלי בעיות ועם ההפרש בין המחיר של הפולים למחיר של הקפסולות כבר כיסיתי אותה מזמן

תגובתי

משתמש מקצוען
אני עשיתי חשבון שבמחיר שאני אשלם על קפסולות במהלך השנים אני יכול לקנות מכונה יקרה יותר שטוחנת פולים במקום
לא טעיתי
קניתי דלונגי ויש לי אותה בלי עין הרע כבר 7 שנים ברוך השם בלי בעיות ועם ההפרש בין המחיר של הפולים למחיר של הקפסולות כבר כיסיתי אותה מזמן
אם אפשר בבקשה יותר פרטים על המכונה שרכשת, דגם, מחיר?

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אם אפשר בבקשה יותר פרטים על המכונה שרכשת, דגם, מחיר?
כבר מזמן הדגם לא קיים בחנויות
עלה אז 2000 אם אני לא טועה
מאמין שיש משהו מקביל למה שאני קניתי
למעשה לי אישית יש משהו שאני לא אוהב בדגם שלי שהמקציף האוטומטי עושה  המון קצף, אז אם גם אתה כמוני לא אוהב קצף מדי גבוה וסמיך הייתי ממליץ לך ללכת על מכונה עם צינורית הקצפה
דבר שני שאני לא אוהב במכונה אבל לא קשור ספציפית לדגם זה שצריך למלא מים ואם היה במחיר שפוי מכונה שמתחברת ישירות לברז אולי הייתי קונה. אבל כיום זה מאות שקלים כי צריך מגביל לחץ ומסנן אבנית ועוד כהנה וכהנה

תגובתי

משתמש מקצוען
כבר מזמן הדגם לא קיים בחנויות
עלה אז 2000 אם אני לא טועה
מאמין שיש משהו מקביל למה שאני קניתי
למעשה לי אישית יש משהו שאני לא אוהב בדגם שלי שהמקציף האוטומטי עושה  המון קצף, אז אם גם אתה כמוני לא אוהב קצף מדי גבוה וסמיך הייתי ממליץ לך ללכת על מכונה עם צינורית הקצפה
דבר שני שאני לא אוהב במכונה אבל לא קשור ספציפית לדגם זה שצריך למלא מים ואם היה במחיר שפוי מכונה שמתחברת ישירות לברז אולי הייתי קונה. אבל כיום זה מאות שקלים כי צריך מגביל לחץ ומסנן אבנית ועוד כהנה וכהנה
תודה רבה אני כ"כ לא מבין בתחום שאשמח על כל מידע

פיפציק

משתמש צעיר
אני רכשתי מכונה של דלונגי מבוססת פולים ב1600 ש"ח
ומצטער מאוד שלא לקחתי קפסולות
התחזוקה שלהם יקרה מאוד
כל חודשיים צריך סנן חדש ותמיסה לנקיון
סנן 120 שח ותמיסה 60 שח בערך
מה שאין כן במכונה של קפסולות
גם פולים זה בערך 90 שח לקילו
שההבדל לא כזה ענק מקפסולות

רצתה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אנחנו קנינו מכונת נספרסו, בהתחלה מקבלים מהם 200 קפסולות בחינם.
עכשיו אנחנו קונים קפסולות תואמות נספרסו, יש באושר עד.
מהמכונה אנחנו ממש נהנים, זה דגם שהחלב המוקצף עובר בתוך המכונה עצמה ולא בא בנפרד מהמכונה(-כמו כוס)

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כן גם לי יש נספרסו וזה חלומי!
יש בכל החנויות את הקפסולות של עילית שמתאימות לנספרסו!

צ'יטה

משתמש פעיל
אני גם עם נספרסו, משתמש בקפסולות של עלית, הם מעולות! יש לי את המכונה הכי פשוטה שלהם נראה לי (אסנזה מיני) וקניתי מקציף חלב בנפרד.

חיה איטה

משתמש מקצוען
אנחנו עם לוואצה א מודו מיו
כזו - https://ksp.co.il/web/item/236011
ביתית
מעולה
ולא יקרה (בזמנו שלמנו אפילו פחות)
המעצבן היחיד שאא לקנות את הקפסולות במכולת, אבל אנחנו מזמינים כמות גדולה, גם יוצא יותר זול וגם יש שקט.

a jew

משתמש פעיל
אני רכשתי מכונה של דלונגי מבוססת פולים ב1600 ש"ח
ומצטער מאוד שלא לקחתי קפסולות
התחזוקה שלהם יקרה מאוד
כל חודשיים צריך סנן חדש ותמיסה לנקיון
סנן 120 שח ותמיסה 60 שח בערך
מה שאין כן במכונה של קפסולות
גם פולים זה בערך 90 שח לקילו
שההבדל לא כזה ענק מקפסולות
גם במכונה מבוססת קפסולות צריך מידי פעם תמיסה לניקיון סוג של פעם בארבעה חודשים נראה לי היא יותר זולה סוג של 40 ש"ח

אסתוש אחת

משתמש רשום
@צ'יטה @רצתה

דיברת עם חברת נספרסו ואמרו לי שהדגמים שקניתם דורשים תחזוקה יומיומית של ניקיון והשריה בסבון
לעומת הדגמים האחרים שהחלב נפרד מהמכונה
זה לא נכון?

רצתה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@צ'יטה @רצתה

דיברת עם חברת נספרסו ואמרו לי שהדגמים שקניתם דורשים תחזוקה יומיומית של ניקיון והשריה בסבון
לעומת הדגמים האחרים שהחלב נפרד מהמכונה
זה לא נכון?
הנקיון ממש לא מסובך, אחרי כל שימוש שוטפים מיד את החלקים של מיכל ההקצפה וזה נהיה נקי בלי שום שאריות של חלב
לא חושבת שזה יותר תחזוקה ממיכל הקצפה חיצוני, אחרי הכל גם אותו צריך לנקות...
את המכונה עצמה צריך פעם בכחצי שנה לנקות מאבנית (תלוי מה רמת האבנית במים) וזה תהליך מאוד פשוט שמוסבר ברור בחוברת הוראות, לא צריך חומר מיוחד, מספיק מלח לימון או חומץ.

ציבי פוטש

משתמש צעיר
לי יש מכונה של פיליפס פולים קניתי ב1200 ביד 2 חדש מהאריזה, בחנות המחיר סביבות ה1500.
החלפת סנן פעם בשנה וחצי עיקר העלות זה החלב ופולים.
מי שמחפש קפה כמו בבתי קפה זה לא הרמה ואין סיכוי שמכונות במחיר הזה יביאו את אותה רמה, אבל למי שלא כל כך חשוב לו זה ממש מוצלח.

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
מה מבין הדגמים האלה נקרא מציאה?
1695759342855.png

חיה4

משתמש מקצוען
יש לי מכונה של מליטה.
טוחנת. לא קפסולות. קומפקטית.
מבחינה מכנית היא מינימלית ועושה את העבודה.
עולה 1400 מאמזון גרמניה.
זה הדגם: Melitta Caffeo Solo & Milk

ממש מומלצת. קפה מעולה. קצת התעסקות וסבלנות בתחזוקה וניקיון אבל היא שווה.

צ'יטה

משתמש פעיל
הנקיון ממש לא מסובך, אחרי כל שימוש שוטפים מיד את החלקים של מיכל ההקצפה וזה נהיה נקי בלי שום שאריות של חלב
לא חושבת שזה יותר תחזוקה ממיכל הקצפה חיצוני, אחרי הכל גם אותו צריך לנקות...
את המכונה עצמה צריך פעם בכחצי שנה לנקות מאבנית (תלוי מה רמת האבנית במים) וזה תהליך מאוד פשוט שמוסבר ברור בחוברת הוראות, לא צריך חומר מיוחד, מספיק מלח לימון או חומץ.
מדויק,
חצי שניה שטיפה ביחד עם הכוס...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה