דרוש מידע מכון כושר - קליקס

שבולת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מהן שעות הפתיחה של הסניף בבני ברק?

תודה

אסתי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
בוקר כל יום מ9 עד 1
שני ורביעי עד 3
ערב אני לא יודעת
שישי בשבתות הקיץ
ומוצש בשבתות החורף

מקווה שהועלתי...

שבולת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה לכם!
עזר לי מאד:D

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
קופצת על האשכול - יש מכון כושר לנשים חרדייות בירושלים? די ברור לי שיש השאלה איפה ומה שעות הפתיחה

musicmix

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
יש מישהו שמכיר את קליקס ויודע להסביר איזה שירות הם מציעים?

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
לא, אני מצאתי את בית חינוך עורים. המרכז שלהם כולל סטודיו שיש בו שיעורי פילאטיס, עיצוב, יוגה ואירובי. יש גם חדר כושר ובריכה.

musicmix

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים

דונג

משתמש צעיר
יש מישהו שמכיר את קליקס ויודע להסביר איזה שירות הם מציעים?
במכון קיליקס יש 8 סוגי מכשירים בכל מכשיר עושים חצי דקה ואח"כ חצי דקה ארובי ,יש מדריכה שעושה את הארובי ובד"כ היא גם בודקת שאת עושה טוב את התרגילים ב מכשירים(כסאות שיושבים עליהם ובכל כסא עובדים על חלק אחר מהגוף,)
יש במקום גם מכשיר הליכה שניתן ללכת לפני הכושר או אחריו ועוד אביזרים כגון משקולות וכו'
מקום מצוין,אני מאד נהנית שם ועוד רבות כמוני,
אחת לחודש יש אפשרות שמודדים הקפים ושקילה ורושמים וכך יש לך מעקב מדויק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה