התייעצות מי שומר את המסכות?

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני מאמין שיש אלפי אנשים שהחזירו לפני הרבה שנים וקבלו ע"כ אישור שהחזירו
לרובם כבר אין את האישור אז מה יקנסו אותם?

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בערב פסח לפני כשנתיים פתחתי את הערכה של אמא שלי והראיתי לילדים מה זה 'ערכות מגן': מסכה, מסנן, וכו'..
הילדים נהנו לחבוש אותה...
לעצם העניין, קשה לי להאמין שמישהו יקבל קנס על זה

לוי אלי

משתמש מקצוען
בערב פסח לפני כשנתיים פתחתי את הערכה של אמא שלי והראיתי לילדים מה זה 'ערכות מגן': מסכה, מסנן, וכו'..
הילדים נהנו לחבוש אותה...
לעצם העניין, קשה לי להאמין שמישהו יקבל קנס על זה
בשביל זה מספיק אחד!
לעניין
נכון! ברור לי שאף אחד לא יקבל קנס...

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
זרקנו מזמן....
מישהו משלם לנו על המקום שהמסיכות תופסות? :)
ובכלל, המסיכות כבר מזמן לא תקניות, ובטח העלו עובש במחסן...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה