דיון מי רוצה להמר על מניות ...

משתמש טוב

משתמש חדש
כאן זה אשכול הימורים.
אתה רוצה מניות ערך אדרבה.
זה עבודה קשה.
אתה רוצה המלצות של אנליסטים או ללמוד לבחור לבד?
המלצות על האתרים והמאגרי המידע השונים והמעודכנם שיכולים לעזור לי ולעוד משתמשים לבחור לבד את המניה הכדאית.

משתמש טוב

משתמש חדש
פתח בהמלצות וסיים במאגרי מידע?
לא הובנתי, לא המלצות אנליסטים אלא המלצות על האתרים והמקומות שבהם אפשר לדעת יותר מידע ויותר לעומק על החברות. וכמובן שהמלצות של אנליסטים גם טובים כדי ללמוד מהם. אבל בסוף המטרה שלי להיכנס למקומות שאני מבין בהם, מה שוורן באפט קורה להם "מעגל השלווה שלי", תודה.

אלי8888

משתמש פעיל
לא כ"כ הבנתי את הקטע של הכת
אולי הכת מיצתה את עצמה וכל מי שבכת כבר מושקע שם ?
וכל השאר בורחים מזה וזה אולי גורם גם לאנשי הכת להתפכח ולברוח?
זה לא סיבה לשים כסף על ביטקוין או לטסלה
אולי בתקופה שהשוק הוא לא בצמיחה גבוהה
הייתי שוקל להשקיע בביטקוין כי אז כל האנשים עם יצר חולני של השקעה במניות
רצים לביטקוין ואז מתפתח כת סביב זה אבל אין סיבה אמיתית שהכת הזאת תגדל סתם
זו כת שהולכת וגדלה ובדגש על הביטקוין.
ושוב אנחנו רק מהמרים כאן... לא באמת יודעים.
אני שלשום כמעט שמתי כסף על bitx (למרות שיש לי כבר מניות שם) מכיוון שזה ירד ב15% בגלל שאני האמנתי שהירידה של הביטקוין היא זמנית (בגלל שהטירוף של אנשים על הביטקוין גובר על ההיגיון) ובאמת אתמול היא עלתה ב16%.
מאוד התלבטתי אבל בסוף קניתי מניה אחרת (שגם אותה יש לי וכבר כתבתי כאן שהיא סופר מסוכנת והיא יכולה לעלות יום אחד ב300% ולמחרת לרדת ב80% ולכן אני לא כותב את שמה בגלל שאני לא רוצה שאנשים פה יהיו חסרי אחריות ויקנו אותה) ובהתחלה היא ירדה ב7% והתחרטתי אבל עשיתי אתמול הוראת מכירה ב10% פלוס וב"ה זה נמכר.

טבילת אש

משתמש רשום
זו כת שהולכת וגדלה ובדגש על הביטקוין.
ושוב אנחנו רק מהמרים כאן... לא באמת יודעים.
אני שלשום כמעט שמתי כסף על bitx (למרות שיש לי כבר מניות שם) מכיוון שזה ירד ב15% בגלל שאני האמנתי שהירידה של הביטקוין היא זמנית (בגלל שהטירוף של אנשים על הביטקוין גובר על ההיגיון) ובאמת אתמול היא עלתה ב16%.
מאוד התלבטתי אבל בסוף קניתי מניה אחרת (שגם אותה יש לי וכבר כתבתי כאן שהיא סופר מסוכנת והיא יכולה לעלות יום אחד ב300% ולמחרת לרדת ב80% ולכן אני לא כותב את שמה בגלל שאני לא רוצה שאנשים פה יהיו חסרי אחריות ויקנו אותה) ובהתחלה היא ירדה ב7% והתחרטתי אבל עשיתי אתמול הוראת מכירה ב10% פלוס וב"ה זה נמכר.
עדיין לא הבנתי על סמך מה אתה מהמר שהכת הזאת תלך ותגדל
אם למשקיע הרגיל יש כ"כ הרבה מניות שבשנה האחרונה עולות כל חודש בעשרות אחוזים
למה שהוא יכנס לתחום של הביטקוין??
העליה של השבוע האחרון היא נטו בגלל הכותרות התקשורתיות על שבירת השיא והמומנטום יוצר סחף אבל נגיד עוד שבוע או חודש זה יכול להתרסק ב20 אחוז

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
העליה של השבוע האחרון היא נטו בגלל הכותרות התקשורתיות על שבירת השיא והמומנטום יוצר סחף אבל נגיד עוד שבוע או חודש זה יכול להתרסק ב20 אחוז
למה אתה חושב כך?

אלי8888

משתמש פעיל
עדיין לא הבנתי על סמך מה אתה מהמר שהכת הזאת תלך ותגדל
אם למשקיע הרגיל יש כ"כ הרבה מניות שבשנה האחרונה עולות כל חודש בעשרות אחוזים
למה שהוא יכנס לתחום של הביטקוין??
כשאתה מהמר לפעמים זה לא על סמך כלום!
כמו קניה של כרטיס לוטו רק בדר"כ אם סכויים יותר טובים מכיוון שלוטו זה סיכוי 1 מול כמה מיליון ובמניות מסוימות זה בדר"כ 50/50.
שוב... זה כסף שאני שם בצד שאין לי בעיה להפסיד ואני נהנה לשחק איתו.
המניה הנ"ל שהרווחתי עליו 10% כשקניתי ומכרתי תוך 24 שעות הוא היה כ"כ הימור שאני לא בדקתי שום דבר על החברה ואין עליה מידע מכיוון שהשווי שוק שלה הוא בסה"כ 15 מיליון דולר ואין אנליסט אחד שמזכיר אותה אבל אני קניתי נטו בגלל התנודות המטורפות שלה זהו!
לא בכל המניות אני כזה מהמר אבל זה דוגמא בשביל שתבין שלא כל הימור מתבסס על משהו.

אלי8888

משתמש פעיל
טוב חברה נראה לי שאני מוריד כאן פרופיל מכיוון שכפי שאמרתי יש לי טאבלט של הדרן ולאחרונה פרוג כל הזמן קורס לי (מלשון קריסה) וא אני צריך לכתוב הכל מהתחלה.
מה גם שאני חדש פה וזה די מעייף אותי ההתכתבויות האלה.

בהצלחה לכולם
ותזכרו שהאשכול הזה הוא רק הימורים והדרך להצליח הוא בעיקר לטווח ארוך.

מ.א.ק.

משתמש מקצוען
למה אתה חושב כך?
יש הבדל גדול בין השקעה להימורים. כשאתה משקיע בחברה על ידי קניית המניות שלה, קניתה משהו שיש לה ערך – חתיכת חברה ששווה כסף - כי יש לה נכסים, מייצרת הכנסה וכו'. כשאתה קונה ביטקוין זה הימור ולא השקעה כי לביטקוין אין ערך עצמי. הוא עולה ויורד על בסיס רגש ולא שום דבר אחר. לכן אי אפשר לחזות אם הוא ימשיך לעלות או להתרסק.

טבילת אש

משתמש רשום
טוב חברה נראה לי שאני מוריד כאן פרופיל מכיוון שכפי שאמרתי יש לי טאבלט של הדרן ולאחרונה פרוג כל הזמן קורס לי (מלשון קריסה) וא אני צריך לכתוב הכל מהתחלה.

בהצלחה לכולם
תזכור את החברים שלך מפרוג
כשתהפוך למליארדר...

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

בהצלחה לכולם
להתראות
נחכה לחזרתך

באמת לא נוח עם טאבלט. ובאמת אתה כותב הרבה. בפעם הבאה שתהיה כאן, פשוט תכתוב פחות :)
יש דברים שמאוד תורמים לקהילה. ויש כל מיני סיפורים, שהם אמנם מעניינים, אבל בהחלט אפשר לדלג עליהם.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
לא הובנתי, לא המלצות אנליסטים אלא המלצות על האתרים והמקומות שבהם אפשר לדעת יותר מידע ויותר לעומק על החברות. וכמובן שהמלצות של אנליסטים גם טובים כדי ללמוד מהם. אבל בסוף המטרה שלי להיכנס למקומות שאני מבין בהם, מה שוורן באפט קורה להם "מעגל השלווה שלי", תודה.

אלי8888

משתמש פעיל
אתמול קניתי עוד מניות של SMCI מכיוון שמדובר אחרי צניחה של המניה.
SMCI הודיעו שהם הולכים למכור 2M מניות בשווי של 875 $ למניה בשביל שיהיה להם מזומן להשקיע בחברה ולהמשיך את המומנטום שיש לה יחד עם NVIDIA. (אנליסטים גם אומרים שזה הדבר הנכון)
עכשיו במסחר המוקדם השער הוא 891 ולדעתי בפתיחת המסחר אולי זה יגיע ל870 אבל אח"כ לדעתי עד סוף היום יעלה חזרה בכ5 עד 15%.
שימו לב שרק אתמול נסחרו כ10M מניות אז 2M ימכרו די מהר.
גם מדובר על סה"כ מכירה של כ2% מהחברה והמניה נפלה בכ30% מהשיא (לא מצדיק לדעתי)

כאמור אני כבר קניתי אתמול אבל מעניין אותי...
@צופר הנעמתי
@s976
@moti!a
@שייקספיר
מהמרים אחרת?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
SMCI הודיעו שהם הולכים למכור 2M מניות בשווי של 875 $ למניה בשביל שיהיה להם מזומן להשקיע בחברה ולהמשיך את המומנטום שיש לה יחד עם NVIDIA. (אנליסטים גם אומרים שזה הדבר הנכון)
עכשיו במסחר המוקדם השער הוא 891 ולדעתי בפתיחת המסחר אולי זה יגיע ל870 אבל אח"כ לדעתי עד סוף היום יעלה חזרה בכ5 עד 15%.

@צופר הנעמתי
@s976
@moti!a
@שייקספיר
מהמרים אחרת?
מצטרף להימור לגבי הירידה היום
מפקפק לגבי העלייה המהירה
הנפילה של 30% זהו תיקון חלקי לעלייה המהירה מדי (הקו הירוק זה ממוצע 150). ולכן קשה להשתכנע שהנפילה אינה מוצדקת
1710942252554.png

אלי8888

משתמש פעיל
שכחתי לכתוב שבלי קשר כל המסחר היום בבורסה מאוד תלוי בהכרזה של הפד היום ב8 (בחיובי נראה יותר ירוק בשלילי יותר אדום)

טוב מאוד

משתמש מקצוען

@צופר הנעמתי
@s976
@moti!a
@שייקספיר
מהמרים אחרת?
היא עלתה מעל 200% מתחילת השנה.
למה נראה לך שהיא תעלה עוד?
באיזה מחיר אתה חושב לצאת?

אלי8888

משתמש פעיל
לדעת רוב האנליסטים היא תעלה (
היא עלתה מעל 200% מתחילת השנה.
למה נראה לך שהיא תעלה עוד?
באיזה מחיר אתה חושב לצאת?
לדעת רוב האנליסטים היא תעלה (מדברים על שער של 1300 והוא כבר הגיע ל1229)
לגבי יציאה כבר כתבתי שאני משקיע לטווח ארוך- עוד כמה שנים נראה.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה