מי מכיר כלי ליצירת PDF און-ליין?

Haim

משתמש צעיר
D I G I T A L
אולי מישהו מכיר כלי טוב (עדיף חינמי :)) עבור ASP.NET ליצירת קבצי PDF און-ליין מתוך עמוד HTML, כמובן נדרשת תמיכה בפונטים עבריים.
ניסיתי לעבוד עם iTextSharp אבל הוא קצת (הרבה) מסורבל לע"ד.

mat

------- Magicode -------
אם זה און ליין למה צריך דווקא ל asp.net

אם זה לא און ליין

אני מכיר את http://code.google.com/p/wkhtmltopdf/

שזה בעצם תוכנה שאתה כותב לה בארגומנטים כתובת url וכתובת לשמירת הpdf וזה מבצע

כמובן שאפשר להוסיף הרבה הגדרות נוספות

זה רץ על לינוקס וינדוס ומאק

יש שם הסבר על הכל

אבל אם אתה מפתח asp אני מתאר לעצמי שאתה מתאים את הדפים לie
כך שהתוכנה משתמשת בwebkit = הבסיס של כרום ושל safari ותצטרך להתאים את זה גם לwebkit

אני חייב לציין שיש שם גם תוכנה להמיר לתמונה
אני השתמשתי עם זה לאתר שלי
אתה יכול לראות את זה פה

http://books.613m.org/

יריב

משתמש רשום
תשתמש בג'ומלה, הצגת הדף כ-pdf סטנדטי בג'ומלה כבר הרבה שנים.
זה לא מיועד לדברים מסובכים מדיי ויש טיפה בעיה עם עברית (אדובי)
בהצלחה.

חיים פ

משתמש צעיר
עם תמונות או בלי?
אם לא אתה יכול לייצא מהקוד HTML מעוצב לPDF עשיתי את זה בעבר - אני אחפש לך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה