מי יכול לעזור - פינוי בעקבות עבודות הרכבת הקלה

משתמשת חדשה

משתמש חדש
ערב טוב,

אנו תושבי בני ברק על ציר ז'בוטינסקי.
התבקשנו על ידי מינהלת נת"ע (נתיבי תחבורה עירונית) להתפנות ממחר בצהריים ועד יום רביעי בצהריים בשל עבודות חשמל עם רעש בלתי סביר לבית מלון כפר המכביה.
כמשפחה חרדית, מלון זה לא תואם את אורח חיינו ומשכך, לא נוכל להתפנות למלון זה.
ביקשנו למצוא עבורנו חלופה, אולם לדברי נציג נת"ע, זהו המלון היחיד המקושר אליהם.
מדובר במחר בלילה וזה די דחוף.
למי אפשר לפנות כדי שידאגו גם לנו, החרדים למלון המתאים לנו?
תודה מראש

A052

משתמש סופר מקצוען
למה לא נראה לי שמישהו יפתח ניק בשביל זה?...
אולי לא רוצים שתדעו מי גר על ציר ז'בוטניסקי?

ולגבי עצם העניין, תאמרו למי שאמר לכם שאתם לא מוכנים עד שיציעו לכם הצעה במלון גלאט כשר, ונסו לדבר עם מישהו גבוה יותר בהיררכיה.

משתמשת חדשה

משתמש חדש
תודה לתגובותיכם.
פתחתי משתמש חדש כמו שאמרו למעלה, שלא יזהו את כתובת המגורים.
לגבי דרישה למלון גלאט כשר - הם לא נותנים ארוחות, רק שהות במקום, אבל רוח המקום לא מתאימה לנו.
ולדבריהם, אנחנו יכולים להישאר בבית, רק הרעש שיהיה הוא בלתי סביר (לא לחינם הם מממנים שהות במלון ליומיים).
פנינו לפניות הציבור בכנסת, למי עוד אפשר?​

מלאך טוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ערב טוב,

אנו תושבי בני ברק על ציר ז'בוטינסקי.
התבקשנו על ידי מינהלת נת"ע (נתיבי תחבורה עירונית) להתפנות ממחר בצהריים ועד יום רביעי בצהריים בשל עבודות חשמל עם רעש בלתי סביר לבית מלון כפר המכביה.
כמשפחה חרדית, מלון זה לא תואם את אורח חיינו ומשכך, לא נוכל להתפנות למלון זה.
ביקשנו למצוא עבורנו חלופה, אולם לדברי נציג נת"ע, זהו המלון היחיד המקושר אליהם.
מדובר במחר בלילה וזה די דחוף.
למי אפשר לפנות כדי שידאגו גם לנו, החרדים למלון המתאים לנו?
תודה מראש
אפשר לפנות באישי.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני גרתי בחיבור שבין שד' הרצל לרח' יפו בירושלים כשבנו את הרכבת הקלה בירושלים.
וכשהיו מודיעים שהולך להיות רעש בלילה היינו הולכים למלון ממול 'שערי ירושלים'.
אני לא מכירה את כפר המכביה, ואולי לכן אני לא מבינה מה הסיפור פה.
את לא הולכת לגור שם בחודש הקרוב, סה"כ באים בערב מתקלחים, קוראים קריאת שמע והולכים לישון, קמים בבוקר, אוספים את הדברים שלנו וחוזרים הביתה ורצים לעבודה...
מה כבר יכול להיות בעיות של צביון שהמלון לא מתאים לציבור החרדי? אם יש מסך בחדר או שתכנסי ותנתקי מהחשמל או שתבקשי שיעשו את זה לפני שאת באה.

אני זוכרת את זה דווקא כתקופה נחמדה, קצת גיוון ואח"כ חזרה לשגרה.
אבל כותבת שוב, אם כפר המכביה זה מקום ממש בעייתי להכנס למבנה שלו בכלל, אז אולי הסיפור אחר, אבל אם הוא כמו כל מלון כללי אז אני לא רואה פה בעיה.

גם בענין המיטות כמעט בכל מלון אפשר לבקש שישימו מופרדות.

רחשי הלב

משתמש מקצוען
אני גרתי בחיבור שבין שד' הרצל לרח' יפו בירושלים כשבנו את הרכבת הקלה בירושלים.
וכשהיו מודיעים שהולך להיות רעש בלילה היינו הולכים למלון ממול 'שערי ירושלים'.
אני לא מכירה את כפר המכביה, ואולי לכן אני לא מבינה מה הסיפור פה.
את לא הולכת לגור שם בחודש הקרוב, סה"כ באים בערב מתקלחים, קוראים קריאת שמע והולכים לישון, קמים בבוקר, אוספים את הדברים שלנו וחוזרים הביתה ורצים לעבודה...
מה כבר יכול להיות בעיות של צביון שהמלון לא מתאים לציבור החרדי? אם יש מסך בחדר או שתכנסי ותנתקי מהחשמל או שתבקשי שיעשו את זה לפני שאת באה.

אני זוכרת את זה דווקא כתקופה נחמדה, קצת גיוון ואח"כ חזרה לשגרה.
אבל כותבת שוב, אם כפר המכביה זה מקום ממש בעייתי להכנס למבנה שלו בכלל, אז אולי הסיפור אחר, אבל אם הוא כמו כל מלון כללי אז אני לא רואה פה בעיה.

גם בענין המיטות כמעט בכל מלון אפשר לבקש שישימו מופרדות.
יש שם במתחם קאנטרי עם חדר כושר מעורב ועוד ועוד

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אני על אותו ציר ומשתגעת כבר. לנו לא יציעו כזאת הצעה "נדיבה" כי אנחנו בנין אחד אחרי החזית. אבל באמת קצה נפשנו ברכבת הקל(ל)ה הזאת עוד טרם ראינו פניה.

רק לחשוב שתשע שנים סבלתי כבחורה על ציר שדרות הרצל בירושלים, והתחתנתי כדי לסבול את הרכבת של בני ברק.... מסקנה: הבורח מן הרעש, הרעש רודף אחריו...

ג'וני ווקר

משתמש רשום
אני על אותו ציר ומשתגעת כבר. לנו לא יציעו כזאת הצעה "נדיבה" כי אנחנו בנין אחד אחרי החזית. אבל באמת קצה נפשנו ברכבת הקל(ל)ה הזאת עוד טרם ראינו פניה.

רק לחשוב שתשע שנים סבלתי כבחורה על ציר שדרות הרצל בירושלים, והתחתנתי כדי לסבול את הרכבת של בני ברק.... מסקנה: הבורח מן הרעש, הרעש רודף אחריו...
לפחות בירושלים היית בחזית?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
שמעתי על אנשים שקבלו
אפשרות ללכת ל"מלון" ויזניץ ;)
בעקבות העבודות
אולי תוכלו גם אתם??

ואולי-
את מעונינת להשכיר דירה -בחינם
תמורת השהות ב"מכביה"?

דרוש רש"י:
להשכיר בחינם? מה הפשט?
מלון ויז'ניץ רחוק תופת, למי שמכיר קצת את בני ברק...

שואפת ליותר

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

שלס

משתמש מקצוען
ניסיתם לפנות לקשרי קהילה בנת"ע?
ואולי אפשר גם דרך העיריה, אמור להיות להם קשרי עבודה שוטפים עם נת"ע (יותר מאשר לח"כינו...), והם ידעו להסביר להם את הבעייתיות שבזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה