מי זה ומה זה? B.I.T השקעות במטבעות דיגטליים

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
אבל התשואה שכתבו זה לא בשמיים וזה די הגיוני
הסיבה שזה נשמע לי הגיוני כיון שמי שמכיר את שוק המטבעות הדיגטליים, ואני מכיר טוב מאוד אני סוחר ביום יום שם, מבין ש5 אחוז לחודש זה צחוק, זה אחוזים קלאסים שסוחר טיפה מנוסה עושה בממוצע ביום מסחר בשוק הזה =, לכן אני לא כזה פסימי, זה אמנם נשמע מחשיד אבל שווה לי להיפגש על מנת לבדוק את זה.
אולי תוכלו לתת רקע איך מקבלים תשואה חודשית/יומית כזאת ?

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
שלום וברכה אני שמח על כל המידע שאתם נותנים פה הייתי שמח האם בכ"ז מישהוא יוכל לדווח איפה אני יכול לברר בבאךז על החברה שהונת את האברכים כדי לדעת האם מדובר בו או לא.
בכל מקרה מכיון שאני מאוד מאוד התעניניתי בהצעה שלו קבעתי איתו פגישה.
אגב המשרד של החברה שלו ממוקם במשרדים בתחנה מרכזית, לא שזה ראיה למשהוא לכאן או לכאן, אבל בהחלט משרדים מרשימים מאוד. הוא הבעלים היחידי של החברה, הוא חסיד ברסלב, אדם רציני מאוד שחזר בתשובה, [אני מוסר כאן את כל הפרטים ממ"נ אם הוא הגון שידעו, ואם נשמע לכם מהפרטים שלא אזי זה לשה"ר לתועלת. שכל אחד יעשה את שיקוליו שלו.]
הרב שלו הוא ר' שמעון שפירא הבן של הרב ר' שמואל שפירא שהיה רב חשוב בברסלב ככה הבנתי. מתחושה שלי, ונפגשתי איתו למשך כשעה מדובר באדם שמבין על מה הוא מדבר, ואני מגיע מהתחום שמעתי על כך קורסים, ואני מזהה האם מישהוא הוא בכלל בתחום או לא,
דבר נוסף האדם הזה כלל וכלל לא היה מנוסה בהליכי שכנוע כלל, הוי אומר הוא לא למד להיות נוכל, [לכה"פ לחשדנים שבכם שחוששים שהוא נוכל אז הוא לא נוכל מוצלח חד משמעית, כמובן שהס מלהזכיר כזה דבר בכלל על מישהוא עוד לפני שבודקים אבל בכ"ז כדי שתסיקו מסקנות חשוב להזכיר הכל]
האדם הזה נתן לי את השם של עו"ד החברה שמו הוא מנדלסון יש לו משרד בגבעת שאול אם משהוא מכיר. והרואה חשבון אדם בשם עדי שפירא.
כמובן שביקשתי ממנו שיתן לי מספרי טלפון של אנשים שהשקיעו אצלו, אז נכון שיגידו אננשים שהוא משתף אתם פעולה אבל כיון שהוא נתן לי מספר של מישהוא שיש לו צ'ינצ' מוכר בירושלים שאנשים מכירים אותו ולא נראה לי שהוא רוצה להסתבך בלהמליץ על אדם כזה.
כל האנשים [שלושה] המליצו עליו, כמובן לא בחלק האם להשקיע או לא אלא בחלק האם הוא אדם אמין באישיות שלו או לא, וחד משמעית כולם אמרו שהוא אדם אמין.
לי נראה שהוא אדם אמין.
מכיון שאני פני להשקעה הייתי שמח מאוד אם משיהוא מחברי הפורום יוכל להביא פה מידע אולי מדיין ידוע או מכל מיני אנשים, אבל רק מידע מהימן באופן ספציפי על החברה שלו או על האדם, ולא כל מיני תאוריות למיניהם.בנוגע לשלל הטענות שעלו פה עלי להסביר אותם אחת אחת.
דבר ראשון ההשקעה אצלו היא כמין הלוואה שנעשית ע"י היתר עיסקה.
ישאל השואל מדוע הוא לא מלווה מהבנק באחוזים נמוכים יותר ממה שהוא לווה ממני, דבר ראשון מנין לי לדעת אם הוא לא ניצל את כל ההלוואה המקסימלית שלו, דבר שני למי שיודע הבנקים מתנגדים מאוד מאוד, למסחר במטבעות דיגטליים, ואם תבקשו הלוואה שהיא עבור השקעה בתחום יכולים גם לחסום לכם את החשבון, לכן הגיוני שהוא מחפש משקיעים.
דבר נוסף בנוגע לטענה מדוע הוא מפרסם רק בציבור החרדי, שני דברים דבר ראשון הוא טען לי שבמחינה חוקית הרגולציה שאמור לעבור אדם שיש לו עסק במטבעות דיגטליים יכולה להימשך במשך שנים ולכן הוא לא רוצה לפרסם את עצמו יותר מידי כי הוא פוחד, הגיוני.
דבר שני האם מישהוא מכם ראה פעם פרסום של חברת בסדנו בטלויזיה, [ולא שאני צופה בה, אבל אני די בטוח בתשובה לגבי זה,] כמו"כ גם בעיתונות הכללית.
מישהוא מכם חושב שהיא שרלטנית החברה הזו, חד משמעית שלו, ויוכיחו מאוד המשקיעים שלהם.
ואם תרצו הסבר בכ"ז לעניין הזה, אגיד לכם.
דמיינו לעצמכם מצב שבו פרסם מישהוא הצעה להשקעה באתם ונפגשתם איתו וגילתם שמדובר באדם גוי רוסי, [ולא שאני מדבר ח"ו על יהודים אלא על גוים רוסיים] כמה חשק היה לכם להשקיע בחברה שלו? מסבר שכלום.
אבל אדם חילוני מסתבר שלא יהיה לו בעיה עם זה, למה?
כי כמו שחרדי יעצור טרמפ לאדם חרדי וחילוני יעצור לחילוני, ככה זה בנוגע לכסף, חילוני יעדיף להשקיע כסף אצל חילוני ולא אצל חרדי. ולכן לדעתי לעולם לא תתנוסס התמונה המפורסמת של אליעזר גרוס "שאל את המנכ"ל" בשערי ידיעות אחרונות.
בכל מקרה שיהיה לכולנו ברכות,
אני מקבל ע"ע בלא נדר שאם אני ישקיע בהצעה הזו, אני שתף אתכם בכל המידע, אולי אני גם יעלה לכאן את החוזה.
כל טוב
לא הבנתי.
מה הערך מוסף בלהשקיע דרכו?
אם אתה מאמין במטבעות דיגיטליים - שים את הכסף שם .
למה להלוות למישהו שמשקיע במטבעות דיגיטליים ולהוסיף גורם סיכון של אמון בבנאדם ?

אישית, מניסיון של אנשים קרובים, לא הייתי משקיעה לעולם בבנאדם.
אנשים שקרובים אלי חושבים שהם מושקעים בדירות, בבניני משרדים או בפטנטים
הם לעיתים יכולים להסביר לי כמה זה שווה
אבל למעשה הם מושקעים אך ורק בבנאדם שמוכר להם את הסיפורים .
ובשביל להצליח הם צריכים שהאדם יצליח, וגם שיהיה אמין מספיק בשביל לשתף אותם ברווחים.
השקעה אמיתית, לקבל פיסת נדל"ן על שמי או מניות, זו השקעה אמינה מבחינתי.
כל השאר זה על בסיס אמון.
כמובן שיש גם קרנות הון שמגייסות הון , ופה זה כבר להשקיע בחברה ולא באדם בודד, אבל גם שם הסיכון רב.

א
אולי תוכלו לתת רקע איך מקבלים תשואה חודשית/יומית כזאת ?
לא הבנתי.
מה הערך מוסף בלהשקיע דרכו?
אם אתה מאמין במטבעות דיגיטליים - שים את הכסף שם .
למה להלוות למישהו שמשקיע במטבעות דיגיטליים ולהוסיף גורם סיכון של אמון בבנאדם ?

אישית, מניסיון של אנשים קרובים, לא הייתי משקיעה לעולם בבנאדם.
אנשים שקרובים אלי חושבים שהם מושקעים בדירות, בבניני משרדים או בפטנטים
הם לעיתים יכולים להסביר לי כמה זה שווה
אבל למעשה הם מושקעים אך ורק בבנאדם שמוכר להם את הסיפורים .
ובשביל להצליח הם צריכים שהאדם יצליח, וגם שיהיה אמין מספיק בשביל לשתף אותם ברווחים.
השקעה אמיתית, לקבל פיסת נדל"ן על שמי או מניות, זו השקעה אמינה מבחינתי.
כל השאר זה על בסיס אמון.
כמובן שיש גם קרנות הון שמגייסות הון , ופה זה כבר להשקיע בחברה ולא באדם בודד, אבל גם שם הסיכון רב.
אז ככה אני אענה על שני השאלות שנשאלו כאן ואני אנסה לענות על שניהם כאחד.
שוק המטבעות הדיגטליים הוא שוק חדש מאוד יחסית במיוחד כשמדובר על נפח כזה ענק של כסף, אם עד לפני שנה נפח המסחר במטבעות הדיגטליים היה כמה מאות מילארדים היום הוא שווה בערך שלוש טרליון דולר כמעט פי עשר.
מכיון שכך המטבעות הדיגטליים גדלים בעשרות אחוזים בחודש. מה שקורה במניות בשושה חודשים קורה בשוק הזה בשלושה ימים בערך, עליה או ירידה של 5 או 6 אחוזים ביום היא נורמלית ולא חורגת מגדר הרגיל.
מיכון שכך אדם שקצת יודע או למד מסחר יומי מבין איך אפשר להגדיל תיק כ30 אחוזים בחודש, הרעיון היא מכירה ביוקר וקניה בזול, איך יודעים האם כדאי למכור ולא שהמטבע יעלה עוד או לקנות בזול ולא לחשוש שהמטבע ירד, בשביל זה יש תורה שלמה בעניין ובעבור זה משלמים למורים שילמדו אתכם מהנסיון הרב שלהם.
אם כן תשאלו אותי כאדם שמשקיע במטבעות דיגטליים ואני מאמין שאפשר לעשות 30 אחוזים בחודש, מדוע אני מתפתה להצעה שהיא 20 אחוזים בשלושה חודשים בו בזמן שאני יכול להכניס לעצמי 90 אחוזים, הסיבה היא פשוטה מאוד.
מי שאי פעם טיפה עסק במסחר יומי מבין את הלחץ המטורף שנמצא סוחר, כשאתה נכנס לפוזיציה ופתאום הגרף מתהפך עליך, זה לא נחמד בכלל, בשלון המעטה.
אני עדיין לא הרבה זמן סחור ואין לי הרבה ניסיון בתחום, אני לעולם לא יכניס 30000 שקל בו בזמן שאני יודע שאני לא יעמוד בלחצים המטורפים שיש בשוק הזה, ואז אני יעשה שטויות, שהסיכוי להחזיר את שווי התיק שלי הוא נמוך מאוד.
לכן אני יותר מעדיף לשלוח את הכסף הזה לאדם שנוטל על עצמו את הלחצים האלה ואת העבודה הזו, ובתמורה יקבל את יתר האחוזים שיעשה מהתיק שלי.
אתם שואלים מה אני יעשה מהכסף שהרווחתי, אותו אני בוודאי ישקיע במטבעות דיגטליים בעצמי, כי אני יהיה פחות לחוץ על הכסף הזה, וכך אני יגדיל את קרן התיק שלי בעזרתו, ולאח"מ בעזרתי, כמובן שלכל זה צריך את עזרתו של הקב"ה שישלח לנו שפע בעזרת השם.
כמו בן שאני אסביר לכם אני לא שייך למשקיעים הסולידיים בשום אופן, ואני רואה את זה בצורה הכי ברורה. אני יודע שאולי זה נובע מחיפיזון ויהירות או מהמון סיבות שונות. אבל עדין אני ינסה

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
א

שוק המטבעות הדיגטליים הוא שוק חדש מאוד יחסית במיוחד כשמדובר על נפח כזה ענק של כסף, אם עד לפני שנה נפח המסחר במטבעות הדיגטליים היה כמה מאות מילארדים היום הוא שווה בערך שלוש טרליון דולר כמעט פי עשר.
מכיון שכך המטבעות הדיגטליים גדלים בעשרות אחוזים בחודש. מה שקורה במניות בשושה חודשים קורה בשוק הזה בשלושה ימים בערך, עליה או ירידה של 5 או 6 אחוזים ביום היא נורמלית ולא חורגת מגדר הרגיל.
מיכון שכך אדם שקצת יודע או למד מסחר יומי מבין איך אפשר להגדיל תיק כ30 אחוזים בחודש, הרעיון היא מכירה ביוקר וקניה בזול, איך יודעים האם כדאי למכור ולא שהמטבע יעלה עוד או לקנות בזול ולא לחשוש שהמטבע ירד, בשביל זה יש תורה שלמה בעניין ובעבור זה משלמים למורים שילמדו אתכם מהנסיון הרב שלהם.
אם כן תשאלו אותי כאדם שמשקיע במטבעות דיגטליים ואני מאמין שאפשר לעשות 30 אחוזים בחודש, מדוע אני מתפתה להצעה שהיא 20 אחוזים בשלושה חודשים בו בזמן שאני יכול להכניס לעצמי 90 אחוזים, הסיבה היא פשוטה מאוד.
מי שאי פעם טיפה עסק במסחר יומי מבין את הלחץ המטורף שנמצא סוחר, כשאתה נכנס לפוזיציה ופתאום הגרף מתהפך עליך, זה לא נחמד בכלל, בשלון המעטה.
אני עדיין לא הרבה זמן סחור ואין לי הרבה ניסיון בתחום, אני לעולם לא יכניס 30000 שקל בו בזמן שאני יודע שאני לא יעמוד בלחצים המטורפים שיש בשוק הזה, ואז אני יעשה שטויות, שהסיכוי להחזיר את שווי התיק שלי הוא נמוך מאוד.
לכן אני יותר מעדיף לשלוח את הכסף הזה לאדם שנוטל על עצמו את הלחצים האלה ואת העבודה הזו, ובתמורה יקבל את יתר האחוזים שיעשה מהתיק שלי.
אתם שואלים מה אני יעשה מהכסף שהרווחתי, אותו אני בוודאי ישקיע במטבעות דיגטליים בעצמי, כי אני יהיה פחות לחוץ על הכסף הזה, וכך אני יגדיל את קרן התיק שלי בעזרתו, ולאח"מ בעזרתי, כמובן שלכל זה צריך את עזרתו של הקב"ה שישלח לנו שפע בעזרת השם.
כמו בן שאני אסביר לכם אני לא שייך למשקיעים הסולידיים בשום אופן, ואני רואה את זה בצורה הכי ברורה. אני יודע שאולי זה נובע מחיפיזון ויהירות או מהמון סיבות שונות. אבל עדין אני ינסה
בהצלחה!
(קוראים לזה קזינו)

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אני רואה חובה לעצמי לכתוב זאת.
אני הייתי מתרחקת מהשקעה כזאת הכי רחוק שאפשר!!!

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה בדיוק הקטע.
שהוא לא לחוץ, מקסימום איבד את הכסף שלך.
זה אגב מתכון טוב דווקא להצליח כי רוב הטעויות אנחנו עושים בגלל לחץ.. אבל החלטה שלך.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
א

אל תשכח לעדכן כאן בהצלחות.
ואל תתבייש לעדכן את נפלת.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אם הוא באמת מצליח שיראה לך היסטוריית עיסקאות שלו.
לא צילום של כמה עסקאות שהצליח אלא היסטוריה, הצלחות וכשלונות.

אם הוא לא יכול לספק לך מכל מיני סיבות, אתה יכול להשקיע גם אצלי בתנאים שהוא הציע לך.
אני יפנק אותך עם עוד 5 אחוז בחודש..

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אל תשכח לעדכן כאן בהצלחות.
ואל תתבייש לעדכן את נפלת.
שוב מדגישה, הצד שההשקעה תצליח ליותר מכמה חודשים שואפת לאפס!!!!
יש בהשקעה הזאת כמעט את כל סימני האזהרה שיש להשקעות סופר מסוכנות!!!

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
המטבעות האלו וודאי יקרסו יום אחד.
אין ספק בכך.
השאלה היא רק מתי ....
אין כאן כל 'ידע להשקיע', יש כאן 'קזינו'.
זה הכל על רגל אחת ....

הלומד מפרוג

משתמש פעיל
@קל לזכור קל לשלם
אשמח שתסביר לי קצת, יש לי שאלה שמטרידה אותי
הביטקוין היצע שלו הוא כ21000000 מטבעות היום אנחנו נמצאים ב18.8 M
תכלס שזה יגיע ליעד (כנראה בסביבות 2040) למה שיהיה לזה שוק?
הרי אין שום סיכוי שזה יחליף את המטבע הרגיל כי חברה צריכה לשלם מושכרות ושוק של 21000000 מטבעות זה שוק קטן מאוד, ובפרט שממשלות צרכים למכור ולקנות אז בסוף כל רוב הכסף של הביטקון ילך למסים,
נכון שבניגוד למטבע רגיל הביטקוין יכול להתחלק עד ל-8 ספרות אחרי הנקודה העשרונית - 0.00000001, מה שמאפשר גבול עליון עצום של 2,099,999,997,690,000
אבל יש מידע לכמה אנשים היום זה מתחלק? דהינו עם 18M זה ל50M או ל100M או ל5M,
כי תחשוב בקטן שיש 1000 דולר בעולם ו900 דולר מחזיקים 500 איש נראה לך יהיה ערך לזה?
ואל תגיד לי שימכרו ויקנו בחליפין כי תשכח מזה (זה לא יהיה)
אלא זה בנוי שיהיה עוד סוגי מטבעות אז לא מוגן אינפלצייה

נ.ב אולי קשקשתי בשכל, פשוט באמצע להבין איך זה עובד

אז ככה תודה
@קל לזכור קל לשלם
אשמח שתסביר לי קצת, יש לי שאלה שמטרידה אותי
הביטקוין היצע שלו הוא כ21000000 מטבעות היום אנחנו נמצאים ב18.8 M
תכלס שזה יגיע ליעד (כנראה בסביבות 2040) למה שיהיה לזה שוק?
הרי אין שום סיכוי שזה יחליף את המטבע הרגיל כי חברה צריכה לשלם מושכרות ושוק של 21000000 מטבעות זה שוק קטן מאוד, ובפרט שממשלות צרכים למכור ולקנות אז בסוף כל רוב הכסף של הביטקון ילך למסים,
נכון שבניגוד למטבע רגיל הביטקוין יכול להתחלק עד ל-8 ספרות אחרי הנקודה העשרונית - 0.00000001, מה שמאפשר גבול עליון עצום של 2,099,999,997,690,000
אבל יש מידע לכמה אנשים היום זה מתחלק? דהינו עם 18M זה ל50M או ל100M או ל5M,
כי תחשוב בקטן שיש 1000 דולר בעולם ו900 דולר מחזיקים 500 איש נראה לך יהיה ערך לזה?
ואל תגיד לי שימכרו ויקנו בחליפין כי תשכח מזה (זה לא יהיה)
אלא זה בנוי שיהיה עוד סוגי מטבעות אז לא מוגן אינפלצייה

נ.ב אולי קשקשתי בשכל, פשוט באמצע להבין איך זה עובד
תודה רבה אגב לכל אותם האנשים שסבורים שזאת השקעה מסוכנת, ומזהירים אותי, אני שמח שיש כאן ערות הדדית.
אני מבטיח שבעז"ה בין אם יהיו הצלחות ובין אם יהיו כישלונות [שבעז"ה לא יהיו] אני יעדכן אותכם בכל התפתחות. אגב שלחתי את החוזה כרגע לעו"ד בוא נראה מה הוא יאמר על כך.
לגבי השאלה על הביטקויון תיקון טעות שלך, ביטקויון יכול התחלק עד מאה מיליון חלקים תעשה חשבון כמה יוצא מאה מיליון כפול 22 מיליון, ותעלה כאן את התוצאה, אגב, לדעתי לאחר שהביטקויון יהיה שווה הרבה מידי כסף יקומו לו מטבעות [שאגב חלקם כבר קיימים עם יחסיות למטבעות אחרים] שיתנו לחלק אותם יותר ממאה מיליון חלקים, והוא יהיה כמו הזהב רק במטבעות דיגטליים הוי אומר שייצרו מטע שיהיה מאחוריו שווי של מטבע ביטקויון אחד והוא יחול ליותר ממאה מיליון חלקים נגיד אפי' מליארד וכן הלאה וכן הלאה.
אתה מוזמן אגב להמשיך ולהתעניין אשמח לתת כאן מהידע שרכשתי בעניין.
ולכל מי שמזהיר על ההשקעה הזו אני איתו לחלוטין ביחס לנתונים, אבל קשה לי להשתכנע ממכם [אולי בגלל שאני אופטימי ביחס לאנשים ונותן בהם אמון רב מידי, שזה תכונה שקיימת בי לחלוטין] אבל הייתי ממליץ לכם לפגוש באיש הזה ולא בשביל להשקיע אלא בשביל להבין על בסיס מה אני טועה, שלא תחשבו שמדובר באיזה חילוני, שאין לו בעלומו אלא להצליח על חשבונך, או באדם שנראה כזה. מדובר באיש עדין ויר"ש לחלוטין, [ובחלק הזה אני אגב לא בן אדם שטועה הרבה] הלכתי לרב שלו אם מישהוא מכיר מי זה הרב שמעון שפירא, אחד מהרבנים החשובים בברסלב. והוא אמר לי עליו שהוא אדם הגון וישר. שמלווה ממנו הרבה כסף והוא מחזיר תמיד ושומר על מילתו.
אגב ביטחתי את עצמי במידה והוא גנב הסברתי לו שאם אני יראה שזה הולך טוב אני בכיוון להשקיע אצלו מאות אלפי שקלים. אני מאמין שאדם גנב היה נותן לי את הרווחים שלי על כמה עשרות אלפי שקלים שלי עכשיו כדי להכניס אותי לעסקה גדולה יותר, ששם הוא יוכל יותר לעשוק אותי. ואזי אז. אני יזוז ממנו.
או שלא .................
בכ"ז תתפללו להצלחתי שאם זה גניבה שיהיה כל טצדקי שבעולם שאני לא יצליח להשקיע אצלו

נערך לאחרונה ב:

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אני לא יודעת אם הבן אדם הזה שקרן, ו/או גנב, ו/או מדומיין.
אבל מקריאת מה שכתוב פה באשכול, אז לדעתי 99.9% שהוא עונה לאחת האפשרויות האלו.
ומי שמשקיע אצלו הוא פשוט מסכן!!!
ו @קל לזכור קל לשלם אני לא יודעת איך להתייחס לדבריך מאחר שיש לי צד רציני שאתה והוא זה אותו בן אדם.

שלום וברכה שלכם
אז ככה בעקבות האזהרות שלכם שלא יצאו לי מהראש שלחתי מכר שלי לעו"ד ידוע מאוד כדי להראות לו את החוזה.
אני שב ומדגיש אני לא רוצה לדבר לה"ר אבל כיון שיש כאן מידע לתועלת הציבור מחובתי לתת אותו.
אני לבנתיים משכתי ידי מההצעה הזו. אין בה כדי לתת החלטה עבורכם תבדקו את הדברים ותבדקו את מה שאני בדקתי.
אז לאחר ההבהרה שלי.
העו"ד ראה את החוזה וצחק צחוק כ"כ מזלזל שהמכר שלי התבייש לשבת לידו. וזה כיון שהחוזה לא היה בנוי כלל וכלל מסעיפים, אלא היה רשום בו רק שפלוני הלווה לפלוני כסף והוא מתחייב לו על כך סכן התשואה כך וכך אחוזים, היה שם גם מקום להערות אבל עדיין לא היה רשום כלום חוץ מזה.
הסיבה שאני פניתי לעו"ד גם היה כיון שעשיתי פעם חוזה בחיים שלי, ובחוזה שאתה עושה עם חברה החברה חותמת, והיא צד השותפות, במקרה הזה היה רשום שהחוזה הוא ביני לבין B.I.T מה שהלחיץ אותי זה שלא היה רשום כמו שנהוג וחובה שיהיה ככה ח.פ. ר"ת חברה פרטית, והמספר של החברה. לשם מה צריך את זה, פשוט מאוד כיון שאם תגיע בעתיד לאותו האדם הוא יגיד לך שהוא אמנם נושא את אותו שם החברה אבל יש אותי חברה אחרת כזו והוא לא רשם איתך שום חוזה, זה בדיוק כמו לעשות חוזה ולרשום שם בלא ת. ז., לך תוכיח שאני אותו האדם.
אני ביקשתי מאותו האדם שירשום את המספר של החברה והאו נענה בחיוב ראיתי גם שיש לו צ'קים על חשבון החברה הזו. אבל ראיתי שהם צ'קים של בנק הדואר, כשעו"ד שאל את המכר שלי איזה צ'קים יש לו הוא אמר לו שזה של בנק הדואר. הוא הסיבר לו שזה לא שווה כלום מאיזה שהיא סיבה שאני לא , כ"כ מבין אבל בנק הדואר לא יכול לעשות לך עיקולים במקרה של חובות או משהוא כזה. הוא גם אמר לו שקודם כל שישלח לו את הצילום של הת.ז והרשיון שלו ואז הוא יבדוק לו יותר לעומק.
בקיצור אני לא הולך להשקיע אצלו, אפשר לומר שדי יצא לי החשק מזה.
כמובן שאני חייב לומר האדם הזה נראה לי ישר וכך אמר לי גם הרב שלו דיברתי איתו בעצמי לשאלת האנשים פה, אני חושש מסיבה שונה שהוא מתחיל ואני חושש שמא הוא יפול ולא יהיה לו כיסוי, לא בגלל זה שאני חושש שהוא נוכל ח"ו.
אני רק מקווה שמקצועי בלבד עדיין לא חושבת שאני נוכל שמנסה לסנגר על החברה שלי..........
חחחחחחח

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
שלום וברכה שלכם
אז ככה בעקבות האזהרות שלכם שלא יצאו לי מהראש שלחתי מכר שלי לעו"ד ידוע מאוד כדי להראות לו את החוזה.
אני שב ומדגיש אני לא רוצה לדבר לה"ר אבל כיון שיש כאן מידע לתועלת הציבור מחובתי לתת אותו.
אני לבנתיים משכתי ידי מההצעה הזו. אין בה כדי לתת החלטה עבורכם תבדקו את הדברים ותבדקו את מה שאני בדקתי.
אז לאחר ההבהרה שלי.
העו"ד ראה את החוזה וצחק צחוק כ"כ מזלזל שהמכר שלי התבייש לשבת לידו. וזה כיון שהחוזה לא היה בנוי כלל וכלל מסעיפים, אלא היה רשום בו רק שפלוני הלווה לפלוני כסף והוא מתחייב לו על כך סכן התשואה כך וכך אחוזים, היה שם גם מקום להערות אבל עדיין לא היה רשום כלום חוץ מזה.
הסיבה שאני פניתי לעו"ד גם היה כיון שעשיתי פעם חוזה בחיים שלי, ובחוזה שאתה עושה עם חברה החברה חותמת, והיא צד השותפות, במקרה הזה היה רשום שהחוזה הוא ביני לבין B.I.T מה שהלחיץ אותי זה שלא היה רשום כמו שנהוג וחובה שיהיה ככה ח.פ. ר"ת חברה פרטית, והמספר של החברה. לשם מה צריך את זה, פשוט מאוד כיון שאם תגיע בעתיד לאותו האדם הוא יגיד לך שהוא אמנם נושא את אותו שם החברה אבל יש אותי חברה אחרת כזו והוא לא רשם איתך שום חוזה, זה בדיוק כמו לעשות חוזה ולרשום שם בלא ת. ז., לך תוכיח שאני אותו האדם.
אני ביקשתי מאותו האדם שירשום את המספר של החברה והאו נענה בחיוב ראיתי גם שיש לו צ'קים על חשבון החברה הזו. אבל ראיתי שהם צ'קים של בנק הדואר, כשעו"ד שאל את המכר שלי איזה צ'קים יש לו הוא אמר לו שזה של בנק הדואר. הוא הסיבר לו שזה לא שווה כלום מאיזה שהיא סיבה שאני לא , כ"כ מבין אבל בנק הדואר לא יכול לעשות לך עיקולים במקרה של חובות או משהוא כזה. הוא גם אמר לו שקודם כל שישלח לו את הצילום של הת.ז והרשיון שלו ואז הוא יבדוק לו יותר לעומק.
בקיצור אני לא הולך להשקיע אצלו, אפשר לומר שדי יצא לי החשק מזה.
כמובן שאני חייב לומר האדם הזה נראה לי ישר וכך אמר לי גם הרב שלו דיברתי איתו בעצמי לשאלת האנשים פה, אני חושש מסיבה שונה שהוא מתחיל ואני חושש שמא הוא יפול ולא יהיה לו כיסוי, לא בגלל זה שאני חושש שהוא נוכל ח"ו.
אני רק מקווה שמקצועי בלבד עדיין לא חושבת שאני נוכל שמנסה לסנגר על החברה שלי..........
חחחחחחח
אני שמחה לשמוע שירדתם מההשקעה הזאת, בין אם זה גם בזכותי, ובין אם לא.

וכידוע אני ממש לא נגד השקעות, אלא ממש ממש בעד!!
רק כשם שאני שמחה לעזור לאנשים להשקיע את כספם בתבונה.
כך אני גם ממש שמחה למנוע מאנשים להפסיד את כספם.

שלום רב
אם יש למישהו מידע מעודכן בעניין בי אי טי
של מר דוד דדשב
אשמח מאוד לכל עדכון או מידע
לגבי מישהו שנפל אצלו ומנסה להוציא את הכסף
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה