דרוש מידע מי היה ברכבלית בחיפה היום או אתמול ויודע לומר לי איך התורים

נשמה יהודית

משתמש רשום
היינו בחמישי בסביבות השעה 16:00 והתור התקדם ממש מהר, חיכינו 5 דק' כל צד.
רק אחרי שירדנו, הקרונות מלאות באנשים עצרו ל 40 דק בערך ואנשים בקרונות היו בפאניקה (היינו בחניון מתחת) שמעו צרחות כי פתאום הקרוניות המשיכו ומיד נעצרו והקרוניות התנדנדו מהעצירה, צרחות ותהילים זה מה ששמעו משם...
המון זמן באוויר בלי שאף אחד יסביר להם למה.... סיוט זה היה נראה....

תמר פלג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בלי שאף אחד יסביר להם למה....
זו הבעיה!!
יש להם אפשרות לדבר עם האנשים בקרוניות להסביר ולהרגיע שזו תקלה קטנה ותכף ימשכו לנסוע.... אבל לא, הם בוחרים לשתוק וזה חבל...

כבר שמעתי על קבוצה של בי"ס שנתקעו לאורך כל הכבל כחצי שעה! תלמידות היו לבד בקרוניות וההנהלה לא הסכימה לאחראית להשמיע להם אפילו מילת הרגעה אחת! מה שיכל לחסוך הרבה לחצים וטראומות... הבנות יצאו מעולפות!!!

מינרלים

משתמש חדש
אני הייתי בשבוע שעבר, הייתה עצירה של כמה דקות ממש ומייד עם העצירה הודיעו כי זו עצירת מערכת, הכל בסדר וכבר נמשיך בנסיעה.

נשמה יהודית

משתמש רשום
אני הייתי בשבוע שעבר, הייתה עצירה של כמה דקות ממש ומייד עם העצירה הודיעו כי זו עצירת מערכת, הכל בסדר וכבר נמשיך בנסיעה.
זה משהו שיגרתי שהיה גם לנו, אבל 40 דקות זה בהחלט חריג וגרם לדאגה מיותרת... ממש ריחמנו עליהם, הם צעקו אלינו מלמעלה בהיסטריה...

מתחדשת❤

משתמש פעיל
זה משהו שיגרתי שהיה גם לנו, אבל 40 דקות זה בהחלט חריג וגרם לדאגה מיותרת... ממש ריחמנו עליהם, הם צעקו אלינו מלמעלה בהיסטריה...
זה לא נכון. היינו שם אז.
וכל הזמן הודיעו שיש תקלה ומנסים לפתור אותה.
זה נכון שהעצירה וההתנדנדות היו מפחידות אבל אחכ ישבנו ונהנינו

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בלת"ק, שמעתי ממישהו שהיה היום/אתמול ואמר שהיה אחלה ולא היה שום תור

עד מתי

משתמש מקצוען
שימו לב סביבכם לנסות להתחשב באנשים שהגיעו לשם נסיעה בעבודה ולא לאטרקציה
אחותי עובדת באוניברסיטה וזה האפשרות הכי טובה להגיע בזמן נורמלי לעבודה, בשבועות האחרונים זה נהיה סיוט, לא הגיוני לחכות את כל התור הארוך ולאחר לעבודה, שהסדרנים רואים אותה הם מזהים ומכניסים אותה אבל עד אז היא מתקדמת ומעקיפה גם לא לפי התור, אז תנסו ללמד זכות ולא לכעוס..

leaha

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
היינו ב11:30 בלילה, היה ריק

תודה על חיים...

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אנחנו חיכנו שעתיים!
מיובשים, בחום היום.
אבל היה שווה, נסיעה כיפית ומרעננת,
נוף מטורף כמו שרק חיפה יכולה לייצר.
מומלץ מאד!
תבואו עם אורך רוח, מלאא אוכל ושתיה לילדים.
ותהנו :)

אבגדהו2

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
get_hangouts_attachment_url
אמאלה אני בשוק.. אני הייתי בתחילת בין הזמנים, ב9:00 לא חיכיתי וב 4:00 חיכיתי 2 דקות..

efrats

משתמש צעיר
ההיינו ברכבלית 2 דק' ונכנסנו חזור חיכינו 5 דק' גג
היה הרבה אנשים אבל זה היה צפוי בחזור כן היה רעש בלאגן והמון צעקות אבל לא חכינו הרבה.
הרכבלית מאד נחמדה שווה להגיע מרחוק ההינו גם בראש הנקרה ברכבל ולא נהנו בכללללל ומשלמים יותר 50 ₪ לאדם.
כאן זה ברב קו 5 ₪
רק מה שכן רואים מלמעה הכל קטן שזה קצת מלחיץ.

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לכהנים, שמעתי שזה ממש בעייתי בזמנים מסויימים!!!
מכיוון שהוא עוצר בקניון ששם עושים הפלות בימים מסויימים.
כהנים, תבררו!
הרכבלית ממש לא עוצרת בקניון!
התחנה היא מחוץ לקניון בין הקניון למרכזית.
חוץ מזה שאין לי מושג לגבי הבעיות בקניון שדיברתם(אבל זה צריך לברר)

חנה4

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
היינו אתמול בחמש.
לא היו אנשים בכלל.
רוב הקרוניות נסעו ריקות...

תותית י.

משתמש מקצוען
היינו בשישי ובמוצש לא חיכינו אפילו דקה היו רכבליות שיצאו ריקות

שושני1

משתמש צעיר
היינו אתמול ב6 וחצי בערב. היה ממש ריק. ובאמת שווה(:
האויר למעלה על ההר נהדר!

רחלללל

משתמש פעיל
היינו שבוע שעבר למרות שהתור היה נראה שא הולך להיגמר זה רץ...
מתמלא ויוצא תוך רגע..זה ממש מתקתק..
מומלץ לקחת רב קו לכל אדם כי בחזור המעבר עובד רק על בנאדם אחד
ואם מתקפים כמה אנשים באותו רב קו יש רק מעבר אחד..
מומלץץ מאודד ונעים ברמות!!!

אולי מעניין אותך גם...