רכישות בחו"ל מי הזמינה איפור דרך האתר הפולני?

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
נ"ב:
מי שאוהבת לקנות איפור , ומשתמשת רק במותגים, יש חנות דיי חדשה נראה לי של עודפי איפור מהחברות הכי גדולות: מאק, אסתי לאודר, בובי בראון וקליניק (בקליניק יש גם מוצרי טיפוח)
על כל החנות 40% הנחה על מוצרי טיפוח ו50% על האיפור, זה ממש שווה....
ויש שם את המייקאפ של אסתי לאודר במחיר קבוע כל השנה של משהו כמו 110-120(לא זוכרת בדיוק)
יש 2 סניפים של החנות אחד בקריית עקרון ואחד בצפון
למי שקונה הרבה איפור/מאפרת משתלם מאוד לעשות קנייה מרוכזת

בודקת תוכנה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נ"ב:
מי שאוהבת לקנות איפור , ומשתמשת רק במותגים, יש חנות דיי חדשה נראה לי של עודפי איפור מהחברות הכי גדולות: מאק, אסתי לאודר, בובי בראון וקליניק (בקליניק יש גם מוצרי טיפוח)
ויש שם את המייקאפ של אסתי לאודר במחיר קבוע כל השנה של משהו כמו 110-120(לא זוכרת בדיוק)
איזה חנות? יש לה אתר?

תפוזינה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
@פאנטה
אפשר פרטים על החנות?
או אם יש להם אתר.

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
@פאנטה
אפשר פרטים על החנות?
או אם יש להם אתר.
החנות נקראת :The Cosmetics Store
נראה לי שאין להם אתר, אבל יש איזה אתר של צרכנות שמסביר קצת על החנות:

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
כך היא נראית:

קבצים מצורפים

• חנות-THE-COSMETICS-STORE-בקניון-בילו-סנטר-צילום-ליז-פרץ-16-1.jpg
    חנות-THE-COSMETICS-STORE-בקניון-בילו-סנטר-צילום-ליז-פרץ-16-1.jpg
    KB 23.6 · צפיות: 64

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
החנות נקראת :The Cosmetics Store
נראה לי שאין להם אתר, אבל יש איזה אתר של צרכנות שמסביר קצת על החנות:

לא כתוב איפה החנות

msc613

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש גם חנות עודפים של כל אלקליל בתל אביב ברח' הנחושת

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
אפשר גם להזמין הרבה דברים מליידי מייקאפ(האתר הפולני), אני אישית קונה משם רק חברות שאני מכירה ועם המלצות, לא מסתבכת עם חברות לא מוכרות
המחירים מעולים ממש

שאפומדיה

משתמש מקצוען
נ"ב:
אשמח לדעת איפה יש להם סניף בצפון
וגם מה השם של החנות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה