רכישות בחו"ל מי הזמינה איפור דרך האתר הפולני?

תפוזינה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני לקחתי את ה01 והוא מעולה לי
במייקאפ אני 180 של רבלון אם עוזר
אני משתמשת במייקאפ הכי בהיר של יוסי ביטון, כמדומני שזה 00, יש לך מושג אם הקונסילר שלקחת הוא הכי בהיר?

דסולישה ❤

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מצרפת את ממצאי הקניות שלי:
קונטור והארות - מהמםםם
מקבע איפור - החזיק ממש יפה כל השבת
פלטת סמקים - הגוונים שונים ממה שבתמונה, אבל יפים ממש
פודרה שקופה - מעולה
עיפרון לעין - לא עמיד סופר אבל יפה ממש ליומיום (קניתי לבן וירוק שתיהם יפים)
מסקרה - עושה ריסים מאלפיםםם אבל ממש אל עמידה במים וזיעה :( מחכה איתה לחורף אולי
קונסילר - פצצההה

תגידי איך את הופכת קישורים לכיתוב??

חגיגה בגינה

משתמש פעיל
תגידי איך את הופכת קישורים לכיתוב??
1596018015964.png

טכנאית סאונד 100

משתמש צעיר
מעורב - שמן.
תודה לך.

לדעתי אין באתר הפולני פריימר מספיק טוב לעור שומני/ מעורב....
אבל כן יכול להיות לך פצצה הפריימר הסגול של סמאשבוקס או התכלת, הכי טובים אברר!!
מצרפת לך קישור מאתר אמריקאי שמוכר את זה כמעט בחצי מחיר מהארץ! ויש שם עוד דברים של סמאשבוקס, תוכלי להתרשם.
כמובן שגם פה כמו מכל אתר בחו"ל לא שווה להזמין מעל 49.9 דולר כולל משלוח ברכישה אחת כדי שלא תצטרכי לשלם מס כשזה יגיע לארץ.

זה הקישור לפריימר:

שימי לב שלא הכל יותר זול שם, נגיד יש שם מוצרי דראגסטור שעולים זול יותר באתר הפולני.

טכנאית סאונד 100

משתמש צעיר
לדעתי אין באתר הפולני פריימר מספיק טוב לעור שומני/ מעורב....
אבל כן יכול להיות לך פצצה הפריימר הסגול של סמאשבוקס או התכלת, הכי טובים אברר!!
מצרפת לך קישור מאתר אמריקאי שמוכר את זה כמעט בחצי מחיר מהארץ! ויש שם עוד דברים של סמאשבוקס, תוכלי להתרשם.
כמובן שגם פה כמו מכל אתר בחו"ל לא שווה להזמין מעל 49.9 דולר כולל משלוח ברכישה אחת כדי שלא תצטרכי לשלם מס כשזה יגיע לארץ.

זה הקישור לפריימר:

שימי לב שלא הכל יותר זול שם, נגיד יש שם מוצרי דראגסטור שעולים זול יותר באתר הפולני.

אופסי, עכשיו אני רואה שהמחיר שלו עלה...
יש מצב שעדיף לך כבר לקנות אותו בארץ, אבל תבדקי, באתר של אפריל יש מבצעים עליו מידי פעם, או באתר של סופר פארם.
מה שכן את צריכה לשים לב שאת קונה את הגודל המלא ולא גירסה מוקטנת כי זה לא שווה...

CS Design

עיצוב | מיתוג | בניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

טכנאית סאונד 100

משתמש צעיר
אם אין לי חשבון בפייפאל אין לי אפשרות להזמין???
יש כאן מישהי שיכולה לעזור לי?
@טכנאית סאונד 100 יש לך מושג?

לפחות בזמן הקרוב אין אפשרות להזמין בדרך אחרת חוץ מפייפאל, שאלתי אותם אם הם מתכוונים להחזיר את האפשרות של תשלום באשראי ונעניתי בשלילה...
את יכולה לפתוח חשבון בפייפאל, יש לא מעט אתרים שמסבירים איך עושים את זה.

תפוזינה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אז בשעה טובה הזמנתי, ותודה לכל אולו שסייעו והמליצו!!!
בערך עוד כמה זמן זה יגיע?
לחגים?
דרחגב;), מי שרוצה לפתוח חשבון בפייפאל ולא מצליחה כי אין לה SMS וזה תוקע מיד בהתחלה, יש דרך לעקוף את זה...

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח להסבר קצר איך עובדת ההזמנה.
מכניסים לסל ו...?

CS Design

עיצוב | מיתוג | בניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הזמנתי לפני 11 יום
2 הזמנות ל2 כתובות
והיום אספתי אותם.
(בירושלים)

גם אני הזמנתי לפני שבועיים וכבר הגיע..

לפני חודשיים וחצי הזמנתי והגיע אחרי חודש +

טכנאית סאונד 100

משתמש צעיר
אז בשעה טובה הזמנתי, ותודה לכל אולו שסייעו והמליצו!!!
בערך עוד כמה זמן זה יגיע?
לחגים?
דרחגב;), מי שרוצה לפתוח חשבון בפייפאל ולא מצליחה כי אין לה SMS וזה תוקע מיד בהתחלה, יש דרך לעקוף את זה...

הגיוני שיגיע לפני.
תנסי לבדוק במספר מעקב שקיבלת, ואחרי שהגיע לארץ תבדקי על המספר הזה באתר של הדואר.
וגם תבדקי אם קיבלת SMS שזה הגיע לדואר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה