דרוש מידע מישהו שינה את הסיסמא שלי במייל?

איש כתום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לי חשבון מייל שהיה פתוח רק במחשב שלי. פתאום הוא התנתק מהמחשב והוא דורש סיסמה.
אלא ש...
...גוגל טוען שהסיסמה שונתה לפני מספר שעות.
ולא אני שיניתי את הסיסמה.

מה עושים? אין שום דרך אחרת להיכנס לחשבון עכשיו?

איש כתום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אין כלום
חשבון חדש מלפני איזה שבועיים

שייקי ליכטר

משתמש פעיל
אין כלום
חשבון חדש מלפני איזה שבועיים
לפחות זה כתובת רק מלפני שבועיים.
המלצה שלי לפתוח שתי כתובות ולהשתמש רק עם אחת אבל עם השניה להשתמש בתור כתובת לשחזור הסיסמא.
ככה אני עשיתי מיד כשפתחתי אותו וגם לי היה כתוב איזה פעם שהסיסמא שונתה אז שיחזרתי את הסיסמא דרך הכתובת השניה שלי.

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
לפחות זה כתובת רק מלפני שבועיים.
המלצה שלי לפתוח שתי כתובות ולהשתמש רק עם אחת אבל עם השניה להשתמש בתור כתובת לשחזור הסיסמא.
ככה אני עשיתי מיד כשפתחתי אותו וגם לי היה כתוב איזה פעם שהסיסמא שונתה אז שיחזרתי את הסיסמא דרך הכתובת השניה שלי.
לי זה היה עם השתלטות על שני המיילים
גם המייל לשיחזור...
משהו לא מובן

אוהב אדם

משתמש חדש
אפשר לעשות מייל של שחזור סיסמה של חבר,
[שאתם סומכים עליו כמובן]
או של בן משפחה קרוב,
הסיכוי שאלמונים ישתלטו על שניכם פחות מסתבר,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה