עזרה מישהו פה בנה ספריית גבס?

לארג'

משתמש מקצוען
חברה לא לייאש יש לי ידים לזה ב"ה
אני רוצה לבנות לבד
מה נצרך בשביל זה?
לוחות גבס
פרופילים
שפכטל
מה עוד?

ארי62

משתמש פעיל
תראה מספר סרטונים ועדיף מאנשים שונים כדי לראות שיטות עבודה, יכול להקל מאוד גם בזמן וגם ברמת הדיוק

יעל!!!!!!!!!!!!!

משתמש מקצוען
-לא חובה-
זכוכית למדפים נותן מראה יפה ושומר על הארון
אם יש ויטרינה מראות מאוד מוסיף
בהצלחה!

112123

משתמש מקצוען
היה כאן אשכול (פורום אומנות ויצירה) על משהו שבנה לבד משאריות של חומרים ויצא לו מושלם

סימבה.

משתמש פעיל
חברה לא לייאש יש לי ידים לזה ב"ה
אני רוצה לבנות לבד
מה נצרך בשביל זה?
לוחות גבס
פרופילים
שפכטל
מה עוד?
פטיש, מספרי פח, ברגיי פח פח, עפרון, סכין, סרט שריון, פלס, מסור גבס, שופין גבס עם ידית אחיזה, ברגי גבס, מברגה, צבע.
אם יש לך ידיים לזה, זה אמור לצאת יפה מאוד.
בהצלחה

ארי62

משתמש פעיל
והמלצה שלי
אם המפתח של המדפים יחסית רחב והולך להיות עליהם ספרים כבדים
להכניס בפרופילים ליסט מעץ לתוספת חוזק

דרך אגב אני מפרק אותו עכשיו עקב שיפוץ כללי
אם מישהו מעוניין אני עכשיו מוכר מדפים 29*102 בעובי 1 ס''מ איכותיים ועבים יש לי איזה 9 מדפים

קבצים מצורפים

• ארון סלון.JPG
    4.2 MB · צפיות: 92
נערך לאחרונה ב:

st g

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה