דרוש מידע מישהו מכיר יועצת בשם גליה סברסוב?

מצב
הנושא נעול.

ישראל 2020

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני מקבלת ממנה מיילים בעניינים שונים, למישהו יש אינפרומציה עליה? נעזרתם בה? נשמח מאד שתשתפו אותנו.
אפשר במייל YM045856 שטרודל גימייל

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
היא מוכרת מאוד
בעיקר בנושא מוגנות

מציצה

משתמש פעיל
תואר מוכר
לא זוכרת מאיפה
אבל היא מציינת את זה
את יכולה לשאול אותה/ לבדוק את זה - כל אחד שיש לו תואר ואו מס' רשיון אפשר לוודא את זה

dvo

משתמש רשום
הרבה זמן עניין אותי הנושא של מוגנות
עכשיו הצטרפתי לרשימה של גליה
והתחלתי לקבל ממנה סדרה חינמית למוגנות
זה פשוט מדהים! היא נותנת שם כלים מעולים!

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מרגלית חן

משתמש פעיל
תותחית על!
מקצועית בהכל.
רגישה אנושית ענווה כנה ומתמחה בכל התחומים-
התמקצעה במוגנות.
כמי שמכירה את השוק הפרוע של היועצות- ממליצה עליה בכל פה.
אל דאגה, אין לי רווחים ממנה ואיני גוזרת קופונים על חשבון אף אחת.
בהצלחה

s_katz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
למישהי של טלפון שלה?

בייביליס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
המייל שלה הוא galia.sab שטרודל גימל ...
ממליצה בחום , היא לא מפחדת להעלות דברים כה רגישים שדורשים התייחסות,
ונעה במדויק בין הפתיחות לבין הצניעות בצורה יפה מכובדת ומקצועית.

עד מתי

משתמש מקצוען
אני אישית ממש לא התחברתי לכל התכנים שלה בנושאי מוגנות
יש דברים שהיא אומרת לספר לילדים שגובלים לדעתי בפגיעה בילדים ובחיי הילדות שלהם
כמובן שיש דברים רבים שהסכמתי איתה והחכמתי אבל ממש לא הייתי ממליצה באופן גורף , ושמעתי מעוד כמה וכמה שהסתייגו מאד מכמה דברים שלה, לתשומת לב...
(עשיתי קורס מוגנות מקוון לילדים ,בתשלום)

תמר ה.

משתמש מקצוען
לפעמים, כשאנחנו מדברים על מוגנות, אנחנו עלולים לבלבל בין שפת הרוך, שהיא שפתם של הילדים, לשפת התשוקה, שהיא שפתם של מבוגרים. ילדים נמצאים בגיל החביון, וחשיפה שלהם, גם אם היא דרך שיח, לכאורה, על מוגנות, עלולה לחשוף אותם בצורה לא לגמרי מתואמת.
לכן מתחברת מאד למשפט הזה
גובלים לדעתי בפגיעה בילדים ובחיי הילדות שלהם
בהתייחס לשיח על מוגנות, לא בהתייחס ספציפית לתכנים של גליה אותם אנני מכירה מספיק.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה