עזרה מישהו מכיר את הקורס "מילים ממכרות" של רחלי לביא?

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
לא קונים ממנה לא כי זו הסיבה. מה שכתבו כאן זה קצת אחרת.
נכון. אבל זה גם קשור, מן הסתם. (לא יודעת איך זה בעולם הרחב - אם זה נחשב באמת ליקר או לא. אבל אולי זו הסיבה של אנשים אחרים, שלא מכאן?)

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
יום יבוא ומישהו מכאן, מפרוג, יעשה קורס כזה, ויתחשב במשפחות האברכים ודומיהן - ויעשה אותו גם תורני וגם זול ;) ואז נוכל לקנותו בלי בעיה!
נורא בא לי לעשות קורס כזה, מותאם אלינו וכמובן במחיר אברכי. צריך לחשוב איך באמת לתת ערך אמיתי לרוכשים.

מצד שני, יש לי פשוט סלידה קשה ועמוקה מכל חוגי ה'כתיבה יוצרת' למיניהם שרק יוצרים לנו ערימות של שכפולים של כותבות בינוניות, במקום באמת לחדד ולעודד את הכותבים ליצור חומרים מקוריים.

@הדוויג מה אתה אומר?

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נורא בא לי לעשות קורס כזה, מותאם אלינו וכמובן במחיר אברכי. צריך לחשוב איך באמת לתת ערך אמיתי לרוכשים.

מצד שני, יש לי פשוט סלידה קשה ועמוקה מכל חוגי ה'כתיבה יוצרת' למיניהם שרק יוצרים לנו ערימות של שכפולים של כותבות בינוניות, במקום באמת לחדד ולעודד את הכותבים ליצור חומרים מקוריים.

@הדוויג מה אתה אומר?
כתיבה זה משהו שמי שיש לו את זה אז יש ומי שלא, אז אין מה לעשות?

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

anotherית

משתמש סופר מקצוען
זה נכון. לגמרי. אבל לפעמים יש דברים בסיסים או טכניקות שאפשר ללמוד.
אבל קריטי מאוד מאוד, מאוד! ללמוד מהאחר ולא לנסות לחקות אותו.
(לא יודעת איך זה בעולם הרחב - אם זה נחשב באמת ליקר או לא. אבל אולי זו הסיבה של אנשים אחרים, שלא מכאן?)
זה בעיקרון יקר לקורס אינטרנטי.

מנוחה כהן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית

@הדוויג מה אתה אומר?
אני אומרת שאם עושים קורס אינטרנטי אז אין דפים :)

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
זה נשמע לי אותו צד.
אם יש סלידה, ורצון להפיק משהו טוב-צריך רק להגדיר איך עושים את זה...
משום מה יש לי תחושת בטן שאם @Natan Galant מייצר דבר כזה-יש לו קהל יעד של לפחות איזה... לאיד'עת כמה מפרוג...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה