כללי מישהו יודע מה הם שני סוגי הפונטים המצורפים?

ZEREM

משתמש רשום
אני צריכה לדעת את שמות הפונטים ואיזה חברה.
יעזור לי מאד!!!

תודה רבה מראש

קבצים מצורפים

• זיהוי פונטים.jpg
    KB 369.6 · צפיות: 24

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י ZEREM;825183:
אני צריכה לדעת את שמות הפונטים ואיזה חברה.
יעזור לי מאד!!!

תודה רבה מראש

שניהם פונטביט. הראשון מלמעלה זה הדסה חדש( נראה לי גרסה ישנה מזו שבקטלוג) השני זה תהילה

ZEREM

משתמש רשום
תודה

הדסה חדש שקניתי לא מזמן נראה קצת אחרת בכמה אותיות לפחות!
איפה ניתן להשיג את הגירסה הזאת?

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י ZEREM;825316:
הדסה חדש שקניתי לא מזמן נראה קצת אחרת בכמה אותיות לפחות!
איפה ניתן להשיג את הגירסה הזאת?

אני לא מגיר שום הדסה דומה לזה מלבד של פונטביט לכן אני מניח שזה גרסה ישנה שלהם. אם כן, פנה אליהם ובקש גרסה ישנה פלונית.שלח הדוגמה שיראו מה אתה צריך.

רק עיצוב

משתמש פעיל
קוראים לפונט הזה HadasaNew שזה הדסה חדש של פונטביט, אכן הגירסה העכשוית נקראת FbHadasaNewBook ויתכן שמזה נובע השינוי עיצוב הפונט.
נ.ב.
ידוש אצלי שהם מעדכנים את העיצוב של הפונט בלי ליצור פונט חדש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה