מידע שימושי מישהו יודע אם בלשכת האוכלוסין במעלה אדומים מכניסים רק תושבים??

נקודת זינוק

משתמש פעיל
מועתק מאתר הרשות:

לשכת רשות האוכלוסין וההגירה במעלה אדומים מספקת שירות לתושבי הישובים והשכונות הבאים: מעלה אדומים, כפר אדומים, פסגת זאב, נווה יעקב, קידר, יישובי מטה בנימין, יישובי הבקעה, יישובי עין גדי, ורד יריחו ומצפה יריחו.

השירות לשאר תושבי ירושלים והסביבה יינתן בלשכת הרשות ברחוב שלומציון המלכה 1, ירושלים.

ציפוש tzipi

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה בעצם משרד הפנים? איפה שעושים דרכון ות.ז.?
אז אני מכירה אישית מישהו שרשום במשרד הפנים כתושב רמות- ירושלים, וקיבלו אותו בלי שום בעיה, והפיקו לו דרכון.
מומלץ מאד. כמעט ואין תורים.

מגנוליה

משתמש צעיר
זה בעצם משרד הפנים? איפה שעושים דרכון ות.ז.?
אז אני מכירה אישית מישהו שרשום במשרד הפנים כתושב רמות- ירושלים, וקיבלו אותו בלי שום בעיה, והפיקו לו דרכון.
מומלץ מאד. כמעט ואין תורים.
תודה! לכן שאלתי, כי רק שם היה לי תור לדרכון...

CG2252

משתמש חדש
זה בסדר להזמין שם לדרכון?
או שלא יקבלו....?

ציפוש tzipi

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה