התייעצות מישהו הצליח לקנות משקפיים בחו''ל?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כמו שכתבו כאן, מצטרף גם להמלצות על zenni, הולכים לרופא עיניים, עוברים בדיקת עיניים, מקבלים את התוצאות ומזינים באתר, בוחרים אמ המסגרת והעדשות מהמגוון הרחב מאוד, מזמינים, המשלוח מגיע די מהר והמחיר זול משמעותית ביחס למחירים בארץ.
מצרף לינק שותפים להרשמה לzenni:
http://rwrd.io/582x9df?c
מי שנרשם דרך הלינק מקבל הנחה של 30 דולר ברכישה הראשונה (וגם אני מרוויח מזה על הדרך).

ואהבת כמוך

משתמש צעיר
כמו שכתבו כאן, מצטרף גם להמלצות על zenni, הולכים לרופא עיניים, עוברים בדיקת עיניים, מקבלים את התוצאות ומזינים באתר, בוחרים אמ המסגרת והעדשות מהמגוון הרחב מאוד, מזמינים, המשלוח מגיע די מהר והמחיר זול משמעותית ביחס למחירים בארץ.
מי שנרשם דרך הלינק מקבל הנחה של 30 דולר ברכישה הראשונה (וגם אני מרוויח מזה על הדרך).​
רופא עיינים עושה בדיקת ראייה ?​

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מי שנרשם דרך הלינק מקבל הנחה של 30 דולר ברכישה הראשונה (וגם אני מרוויח מזה על הדרך).
אפשר לבקש מאופטיקה בארץ שיוציאו את המספר ממשקפיים קיימות או שצריך עוד נתונים כמו זוויות וכדו'?

tbh

משתמש מקצוען
מצטרפת להמלצה על זני, רק מציינת שמשקפיים ב-350 זה הרבה יותר ממה שבדרך כלל משלמים שם על זוג יחיד.
גם משקפיים שבארץ מאד יקרים עולים שם הרבה פחות. על עדשות בייצור מיוחד מוסיפים רק 9$. משקפיים של בעלי (צילינדר מעל 4) עולים בארץ מינימום 1500 ש"ח ופעם אחרונה שילמתי על זוג בשבילו 35$ לא כולל משלוח.
אכן.
ספציפית מה שקנינו היה מספר גבוה מאד עם דיקוק גבוה.
350 היה כולל משלוח וקליפסי משקפי שמש.

ח.ג.ג'.

משתמש פעיל
אפשר לבקש מאופטיקה בארץ שיוציאו את המספר ממשקפיים קיימות או שצריך עוד נתונים כמו זוויות וכדו'?
הנתון היחיד שלכאורה לא מוציאים מהמשקפיים עצמם זה ה-PD. יכולים לבדוק את זה בקלות באופטיקה, אם הם מוכנים. אם לא, יש הנחיות באתר איך למדוד לבד.
מרשם אמור לכלול: לכל עין את המספר הספרי (SPH) , הצילינדר (CYL) , ואם הצילינדר אינו אפס אז גם זוית. לשים לב כמובן אם המספר הוא פלוס או מנוס.

• תודה
Reactions: dag

YNG

משתמש צעיר
אני רוצה להזמין דרך הקישור שלך
1.האם אני יכולה לשלוח להם את המרשם שאני מקבלת מהרופא והם מתרשמים לבד? (בעבר הזמנתי כך באליאקספרס ויצא טוב)
2. ההדמיה באמת עובדת טוב?

ניהול דירות

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו מזמינים מזני כבר יותר מ10 שנים. הם איכות מצוינת- אצלי אף פעם לא נשבר, אצל הילדים כן נשבר (בכל אופן בעלי מרץ ב"ה) אבל אפשר להזמין מסגרת בחצי מחיר, ואז כשנשבר רק מחליפים את העדשות.
פעם אחת המספר לא יצא לנו בדיוק טוב אז הם החזירו לנו את הכסף.
המשלוח לארץ עולה כפול מלארה"ב- נראה לי 40 שקל במקום 20- אבל העיקר צריך לקחת בחשבון מס, אם זה משקף יקר לא בטוח שזה שווה.
הזמנו פעם משקפיים שעולים בארץ 800 מינימום, עלה 350 אז יתכן שעדיין בכל מקרה יהיה שווה את המס.
איך את יודעת להתאים את הגודל לילדים?

אולי מעניין אותך גם...

לוח לימודים

מסלולי לימוד שאפשר לההצטרף
אליהם ממש עכשיו:

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס עריכת וידאו

מלגות והנחות משמעותיות!

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס פיתוח ובניית אתרים

מלגות גבוהות!

25.06

י"ט סיון

וובינר מרתק

האם אפשרי לפתח קריירה משגשגת בלי לוותר על לימוד התורה?

וובינר מרתק בנושא "עיצוב על זמני" עם מעצב העל החרדי שפיתח קריירה משגשגת לצד לימוד התורה ואורח חיים חרדי מלא

הכניסה חופשית!

27.06

כ"א סיון

פתיחת מסלול:

התכנית המקצועית להכשרת אדריכלי פנים ומעצבים

לעבוד בתחום האדריכלות תוך שנתיים בלבד! וללמוד תכנים בלעדיים שיתנו לך יתרון ענק וביקוש גדול בשוק!

מסלול לגברים

27.06

כ"א סיון

השקה חגיגית!

עיצוב גרפי ודיגיטל - בסילבוס חדש ומטורף!

מלגות גבוהות!

30.07

כ"ד תמוז

פתיחת מסלול

מאסטר בשיווק דיגיטלי

מלגות גבוהות!

9.09

ו' אלול

פתיחה חגיגית:

קורס פרסום וקופי+

איך מפיקים קפמיינים לחברות הכי גדולות בשוק? איך בונים אסטרטגיה מדוייקת? מהו המסר? כתיבה שיווקית, קופי ויצירתיות, ואפילו כתיבה לסושיאל ולדיגיטל!

עם תכני AI

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה רֹעִי לֹא אֶחְסָר:ב בִּנְאוֹת דֶּשֶׁא יַרְבִּיצֵנִי עַל מֵי מְנֻחוֹת יְנַהֲלֵנִי:ג נַפְשִׁי יְשׁוֹבֵב יַנְחֵנִי בְמַעְגְּלֵי צֶדֶק לְמַעַן שְׁמוֹ:ד גַּם כִּי אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לֹא אִירָא רָע כִּי אַתָּה עִמָּדִי שִׁבְטְךָ וּמִשְׁעַנְתֶּךָ הֵמָּה יְנַחֲמֻנִי:ה תַּעֲרֹךְ לְפָנַי שֻׁלְחָן נֶגֶד צֹרְרָי דִּשַּׁנְתָּ בַשֶּׁמֶן רֹאשִׁי כּוֹסִי רְוָיָה:ו אַךְ טוֹב וָחֶסֶד יִרְדְּפוּנִי כָּל יְמֵי חַיָּי וְשַׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה לְאֹרֶךְ יָמִים:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה