דרוש מידע מירון היום...

מצב
הנושא נעול.

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מעניין אם יש מישהו שבאמת מאמין שזה עושה נחת רוח לרשב״י...
אף אחד לא חושב שזה עושה נחת לרשב"י. ולא לאף אחד אחר.
אני לא רוצה לצטט תגובות ששמעתי ממי שהייתה במקום באותו זמן. היא עדיין בהלם מההתנהגות הזו.
ולכל מי שחושב שמי שטוען את אותה דעה כמוני, הוא נגדם.
ההפך אנחנו בעדכם. ההתנהגות הזו ראויה לכל גינוי ולא משנה למה התנהגו כך, זה לא אמור להיות בכלל.
ואם לא היו מתנהגים ככה גם השוטרים לא היו מגיבים כמו שהגיבו.
ואני לא מתכוונת למקרים אחרים. נא לא לעשות קישרים למקרים שונים. אני מדברת על המקרה מהלילה.

3691215

משתמש צעיר
אין זכות לאף אדם ירא שמיים לקחת את החוק לידיים וודאי לא בברוטליות, זו לא דרך התורה בשביל זה יש רבנים ולא נראה שיש רב שתומך בצעדים כאלו נגד החוק וזה מה שצריך להחליט לנו דרך חיים ולא כל אחד יעשה ככל העולה על רוחו ויהיה פוסק לעצמו ויקח אחריות על עצמו בדיני נפשות וחילול ה'
ושומר נפשו ירחק מהם.....

האברך ממיר

משתמש מקצוען
אגב, חילול ד' זה לא מה נראה טוב בעיני החילונים וכו' אלא עבירה- זה חילול ד'.
ההגדרה של חילול ד' זה לעשות משהו נגד רצונו ובכך רח"ל "לחלל" את שמו.
היכי דמי חילול השם וכו'... אביי אמר כדתניא (דברים ו, ה) ואהבת את ה' אלהיך שיהא שם שמים מתאהב על ידך שיהא קורא ושונה ומשמש ת"ח ויהא משאו ומתנו בנחת עם הבריות מה הבריות אומרות עליו אשרי אביו שלמדו תורה אשרי רבו שלמדו תורה אוי להם לבריות שלא למדו תורה פלוני שלמדו תורה ראו כמה נאים דרכיו כמה מתוקנים מעשיו עליו הכתוב אומר (ישעיהו מט, ג) ויאמר לי עבדי אתה ישראל אשר בך אתפאר אבל מי שקורא ושונה ומשמש ת"ח ואין משאו ומתנו באמונה ואין דבורו בנחת עם הבריות מה הבריות אומרות עליו אוי לו לפלוני שלמד תורה אוי לו לאביו שלמדו תורה אוי לו לרבו שלמדו תורה פלוני שלמד תורה ראו כמה מקולקלין מעשיו וכמה מכוערין דרכיו ועליו הכתוב אומר (יחזקאל לו, כ) באמור להם עם ה' אלה ומארצו יצאו
(יומא פו ע"א)
לא נותן פרשנות לדברי הגמ'. רק מצטט.

מליה

משתמש מקצוען
זה שאנחנו כואבים את הרגל הגסה של השוטרים והמדינה בכל מה שלא קשור אליהם- זה כן.
ובהחלט האטימות שלהם לנוכח הצרכים שלנו, והיחס המשפיל שלהם- זה איום שאין לתאר.
אבל אנחנו כיהודים מאמינים צריכים לשלוט ברגשותינו, ולא להפוך את הכאב לליבוי יצרים פרוע
של הרס והשחתה.

מה הקשר להרוס תשתיות, כבלים הגברה ומסכים??
להזכיר לכם,
שבד''ץ העדה החרדית ישבו עם צביקי טסלר, וניהלו מו''מ שהתפוצץ, לאחר שהנ''ל לא ידע לענות על כל מיני שאלות שנשאל, מאחר ולא מכיר את מירון מקרוב,
אז זה לא שלא ניסו אחרת.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אף אחד לא חושב שזה עושה נחת לרשב"י. ולא לאף אחד אחר.
אני לא רוצה לצטט תגובות ששמעתי ממי שהייתה במקום באותו זמן. היא עדיין בהלם מההתנהגות הזו.
ולכל מי שחושב שמי שטוען את אותה דעה כמוני, הוא נגדם.
ההפך אנחנו בעדכם. ההתנהגות הזו ראויה לכל גינוי ולא משנה למה התנהגו כך, זה לא אמור להיות בכלל.
ואם לא היו מתנהגים ככה גם השוטרים לא היו מגיבים כמו שהגיבו.
ואני לא מתכוונת למקרים אחרים. נא לא לעשות קישרים למקרים שונים. אני מדברת על המקרה מהלילה.
דיברתי בעיקר על אלו שעשו את זה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה