דיון מיקסר דאבו אנקרסרום-אלפו אותי בינה

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אחרי המלצות חוזרות ונשנות התאזרח בביתנו המיקסר
יש לכם אותו בבית?! טיפים מיוחדים או כללי אצבע שכדאי לתת עליהם את הדעת?!
פרקי זמן מומלצים לעבודה עם הטיימר, סדר מסויים להכנסת החומרים?!
הבצקים יוצאים רמה אחת מעל, עם רשת גלוטן אוורירית ומפותחת רק שמתי לב שבהקצפה לוקח לקצף זמן לעומת מיקסרים אחרים,
אמנם יוצא קצף מבריק ויציב אבל לאחר פרק זמן די ממושך...

שקדי

משתמש מקצוען
אחרי המלצות חוזרות ונשנות התאזרח בביתנו המיקסר
יש לכם אותו בבית?! טיפים מיוחדים או כללי אצבע שכדאי לתת עליהם את הדעת?!
פרקי זמן מומלצים לעבודה עם הטיימר, סדר מסויים להכנסת החומרים?!
הבצקים יוצאים רמה אחת מעל, עם רשת גלוטן אוורירית ומפותחת רק שמתי לב שבהקצפה לוקח לקצף זמן לעומת מיקסרים אחרים,
אמנם יוצא קצף מבריק ויציב אבל לאחר פרק זמן די ממושך...
איזה דגם?

batya11

משתמש פעיל
אני אשמח גם להמלצות כיצד עושים יותר מ-2 קילו קמח, בלי שהבצק יטפס למעלה לתוך זרוע הלישה העליונה...
בנוגע לבצק - אני עושה כמו ההוראות, קודם הנוזלים אחרי זה היבשים... הבצקים אכן מהממים. בד"כ רואים על הבצק שהוא נהיה ממש טוב ואפשר לעצור.
הקערה של המקצף עדינה צריך להיזהר עליה, הכנתי בה מנדלברוייט והעיסה הייתה מידי כבדה למקצפים, הם לא הצליחו להסתובב והקערה פשוט נשברה!! (היום יש לי פשוט מיקסר אחר להקצפות)

שקדי

משתמש מקצוען
אני אשמח גם להמלצות כיצד עושים יותר מ-2 קילו קמח, בלי שהבצק יטפס למעלה לתוך זרוע הלישה העליונה...
בנוגע לבצק - אני עושה כמו ההוראות, קודם הנוזלים אחרי זה היבשים... הבצקים אכן מהממים. בד"כ רואים על הבצק שהוא נהיה ממש טוב ואפשר לעצור.
הקערה של המקצף עדינה צריך להיזהר עליה, הכנתי בה מנדלברוייט והעיסה הייתה מידי כבדה למקצפים, הם לא הצליחו להסתובב והקערה פשוט נשברה!! (היום יש לי פשוט מיקסר אחר להקצפות)
חשבתי שדאבו לא נשבר אף פעם????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה