דרוש מידע מיקסרים- דאבו

Efik31

משתמש חדש
תודה רבה מראש!!

מאד מאד אודה, למי שתהיה לו הסבלנות לקרוא ולעזור לי, כי אני כבר נורא מבולבלת מההצעות..

אני אופה הרבה , יש לי בבית גם ילד צליאק- שאני אופה עבורו הכל בכל.

אופה בד"כ קילו אחד, מצד שני, הייתי רוצה אפשרות של 2 ורבע ק"ג בבת אחת, אבל רק בתנאי שזה לזרוק למיקסר את החומרים וללכת, ולא שהבצק עולה על המנוע העליון , ולא שצריך לעשות מניפולציות עם התערובת כדי שיעבוד..

דגם מיקסרפרוט ההתלבטות
דאבו 5740-5760- מבינה שאפשר לעשות 2ורבע ק"ג קמח בבת אחת- עם הקערה הנוספת
  • יש דגם חדש יותר 5800- מנוע חזק יותר, ועם תוכניות יותר טובות
  • האם הקערה הגדולה מכילה בקלות 2 ורבע ק"ג?? בלי צורך במניפולציות על התערובת?
  • אולי עדיף את האנקרסרום, שזה להניח ולהפעיל ובוודאי יעשה טוב 2 ק"ג פלוס??
דאבו 5800- דגם חדש, הכי ממליצים – כי המנוע חזק בעל תוכניות לישה מובנות, עד 1.8 ק"ג קמח ברשמי (טוענים שניתן בפועל אולי לשים 2 ק"ג. באופן מסויים)
  • הדגם נראה מצוין, וחדש, אך אין בו את האופציה של 2 ק"ג. מצד שני- אולי יפתחו גם עבורו קערה גדולה?
אנקרסרום 6230 (היחיד שמיוצר בשוודיה ולא בסין)
  • אולי עבור עוגות קטנות, או מתכון קטן של חלות או הקפצה, לא עובד טוב?
  • האם כדאי יבואן רשמי (7 שנים אחריות) או יבואן מקביל (1 שנה אחריות) ההבדל של כמעט אלף ₪
  • אני לא אחת עם סבלנות לעשות הוראות מדויקות, אולי אצטער שלקחתי מיקסר עם יחודיות בהפעלה שלו?

YAELJ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לי יש את הדגם הראשון עם קערה קטנה
בגלל שאין מקום בקערה אני לשה איתו רקקילו אחד כל פעם,
אבל הוא כזה חזק וחייתי שלא רואה בעייה בשבילו ללוש 2 קג
הוא מיקסר מעולה בעיני, מוציא תוצרים מושלמים
החיסרון שלו זה הקערה ואני מחפשת לרכוש גדולה יותר.

bayit

משתמש פעיל
עריכה תורנית
חשבת על דגמים אחרים? לי יש קנווד מלא שנים, אני מכינה תמיד 2 ק"ג וזה מצוין. יש לי הרבה חברות עם בוש שמרוצות מאד והן גם מכינות 2 ק"ג.

פרידא

משתמש מקצוען
קניתי עכשיו 5760- נכנס בכיף 2 קילו
יש לי גם את הקערה הגדולה יותר
אבל גם בקטנה נכנס מצוין

היה לי קנווד מעל 20 שנה. רק חיכיתי שישבר. הרעש שהוא עושה מחריש אזניים. הדאבו שקט ממש.
על הקנווד צריך לשמור ביביסיטר כי אם לא הוא מתאבד... הוא יכול ממש לקפוץ מהשיש
בשלי גם החלק העליון התרומם כל הזמן והקערה זזה וכו'
יכול להיות שזה יכול לקרות גם בדאבו אחרי כ"כ הרבה זמן
אבל היום החלקים של הקנווד נראים לי של משחק. הדאבו הרבה יותר רציני ויותר כבד ולא זז בכלל. אני שמה את כל החומרים לבצק, שמה טיימר על 10 דקות והולכת.

ציפורנית

משתמש פעיל
תודה רבה מראש!!

מאד מאד אודה, למי שתהיה לו הסבלנות לקרוא ולעזור לי, כי אני כבר נורא מבולבלת מההצעות..

אני אופה הרבה , יש לי בבית גם ילד צליאק- שאני אופה עבורו הכל בכל.

אופה בד"כ קילו אחד, מצד שני, הייתי רוצה אפשרות של 2 ורבע ק"ג בבת אחת, אבל רק בתנאי שזה לזרוק למיקסר את החומרים וללכת, ולא שהבצק עולה על המנוע העליון , ולא שצריך לעשות מניפולציות עם התערובת כדי שיעבוד..

דגם מיקסרפרוט ההתלבטות
דאבו 5740-5760- מבינה שאפשר לעשות 2ורבע ק"ג קמח בבת אחת- עם הקערה הנוספת
  • יש דגם חדש יותר 5800- מנוע חזק יותר, ועם תוכניות יותר טובות
  • האם הקערה הגדולה מכילה בקלות 2 ורבע ק"ג?? בלי צורך במניפולציות על התערובת?
  • אולי עדיף את האנקרסרום, שזה להניח ולהפעיל ובוודאי יעשה טוב 2 ק"ג פלוס??
דאבו 5800- דגם חדש, הכי ממליצים – כי המנוע חזק בעל תוכניות לישה מובנות, עד 1.8 ק"ג קמח ברשמי (טוענים שניתן בפועל אולי לשים 2 ק"ג. באופן מסויים)
  • הדגם נראה מצוין, וחדש, אך אין בו את האופציה של 2 ק"ג. מצד שני- אולי יפתחו גם עבורו קערה גדולה?
אנקרסרום 6230 (היחיד שמיוצר בשוודיה ולא בסין)
  • אולי עבור עוגות קטנות, או מתכון קטן של חלות או הקפצה, לא עובד טוב?
  • האם כדאי יבואן רשמי (7 שנים אחריות) או יבואן מקביל (1 שנה אחריות) ההבדל של כמעט אלף ₪
  • אני לא אחת עם סבלנות לעשות הוראות מדויקות, אולי אצטער שלקחתי מיקסר עם יחודיות בהפעלה שלו?
עונה לך על האנקרסרום שאותו יש לי כבר יותר מחמש שנים
  • אולי עבור עוגות קטנות, או מתכון קטן של חלות או הקפצה, לא עובד טוב? עובד מעולה בהקצפה ובבצקים של קילו או עוגיות וכד'
  • האם כדאי יבואן רשמי (7 שנים אחריות) או יבואן מקביל (1 שנה אחריות) ההבדל של כמעט אלף ₪ - לא יצא להשתמש באחריות בכלל פעם אחת היה לי תקלה במנוע וזה היה מחוץ לאחריות אבל תיקנתי והכל מעולה
  • אני לא אחת עם סבלנות לעשות הוראות מדויקות, אולי אצטער שלקחתי מיקסר עם יחודיות בהפעלה שלו? אחרי פעם פעמיים של שימוש כבר מבינים את העניין, בקערה של ההקצפה אין הבדל בשימוש משאר הסוגים ובקערה של הבצק זה פעם פעמיים של ניסוי או צפייה בסרטון הדרכה והכל ברור

צימרים

משתמש חדש
לי יש את ה-5740 קניתי בזמן האחרון. וקבלתי במתנה מהחנות גם את הקערה הגדולה, הוא לש מהר מאוד ובקלות 2 קילו בקערה הגדולה. הוא לא קופץ לא רועד ולא מרעיש כמו הקנווד. (אפשר חופשי לדבר בטלפון בנחת ליד המקסר כשהוא לש), יש לו 11 דרגות עוצמה, ולבצק צריך עוצמה 2 או 3 מקסימום, והוא עושה את העבודה מצוין בלי להעיף חלקיקים לאויר, יש גם כיסוי לקערה ששומר שלא יעוף. [ההקצפה שלו גם מהירה מאוד, אך עדיין פחות התמקדתי בבדיקה לעומק של הקצפה]
לאחותי יש את האנקרסרום, היא יותר בענין של עוגות וכדו', היא התלהבה מההקצפה שלו, ופחות התלהבה מהלישה, כיון שהקערה מסתובבת וגורמת לבצק לעלות למעלה. יתכן שהאנקרסרום מתאים יותר לעוגות וכדו'.

#מולטי#

מיתוג בעזרת AI
מנוי פרימיום
לי יש דאבו 5740 לא עושה בו יותר מקילו קמח לבצק.
מיקסר שקטטטט…. בצק מעולה. באמת שאין דומה לו.
אבל מה, התושבת של הקערה לא טובה כל תקופה הקערה בורחת מהמקום אחרי דקת לישה ( בעוצמה הכי נמוכה)
וצריך ממש להלחם במיקסר כדי להחזיק את הקערה שלא תזוז.
או למסור לתיקון. פעם קודמת לקח לי חודש עד שחזר מענין אם עוד מישהי נתקלה בתופעה.

שונות

משתמש רשום
יש לי חידה לא פתורה אשמח לעזרתכם,
יש מיקסר בשם בורמן דגםB 6230 (קישור מצורף) שהוא כמעט זהה חיצונית לדאבו 5750 ובמפרט של המיקסר באתר של המשווק הוא נראה תאום לגמרי של הדאבו הנ"ל והמחיר ב- 1,000 שקל פחות בממוצע.
אשמח אם למישהו יש מידע מחכים בעניין האם זה אותו הדבר בשינוי אדרת?
מצורף הקישור

צימרים

משתמש חדש
אין לי תשובה ברורה, אבל מצורף כאן קישור לאליאקספרס עם מיקסר בדיוק אותו דבר.
האם בסוף הכל שווה??
מלבד זאת שבאתרים בחו''ל לא מצאתי חברה בשם דאבו. יש חברה בשם ZACME שהמוצרים שלהם דומים לדאבו

sem

משתמש פעיל
יש לי חידה לא פתורה אשמח לעזרתכם,
יש מיקסר בשם בורמן דגםB 6230 (קישור מצורף) שהוא כמעט זהה חיצונית לדאבו 5750 ובמפרט של המיקסר באתר של המשווק הוא נראה תאום לגמרי של הדאבו הנ"ל והמחיר ב- 1,000 שקל פחות בממוצע.
אשמח אם למישהו יש מידע מחכים בעניין האם זה אותו הדבר בשינוי אדרת?
מצורף הקישור

דאבו הם לא יצרנים, זה מותג מדבקה. ואפשר למצוא לפעמים את הדברים שלהם בשמות אחרים.

אולי מעניין אותך גם...