רכבים מיצובישי לנסר הדור החדש או טויוטה קורלה 2007 ומטה?

חודו של כל

משתמש פעיל
על מה ממליצים יותר?
מיצובישי לנסר הדור החדש או טויוטה קורלה 2006/2007?
מי שיודע לתת לי גם יתרונות וחסרונות אני ממש ישמח.

קליין ש.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לדעתי עדיף את הלנסר אם היא 2011 ומעלה
חדיש יותר ואמין לא פחות

חודו של כל

משתמש פעיל
לדעתי עדיף את הלנסר אם היא 2011 ומעלה
חדיש יותר ואמין לא פחות
באמת אולי תוכל לענות על השאלה
מה הסיבה שהמחירון של הלנסר כל כך זול?
הוא אמין. נוח. רחב. חזק. חסכוני יחסית למתחרים (או שלא?)

ועוד שאלה, יש הבדל בסוג הרכב שנתון 2011 או 2009?

נחשונים

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
המחירון של הלנסר הוא קלאסי, המחירון של טויוטה הוא יקר מכל מיני סיבות שחלקם נכונות וחלקם סתם אויר נפוח.
הטויוטה (במיוחד שנתון 2007) נחשבת מאוד אמינה ולא רואה מוסך, המחיר בהתאם.
הלנסר בדור החדש מצויין ומאובזר יותר. שים לב שישנם רמות גימור, ברמה הפשוטה מדובר במנוע 1500 סמ"ק קלאסי, לא חסכוני במיוחד ולא שותה יותר מדאי. ברמת הספורט הרכב מאובזר יותר אך שותה דלק לתיאבון.
אני גם חושב שהלנסר אמינה ומצויינת ובוודאי נוחה יותר.

קליין ש.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
הנ''ל כבר ענה את התשובה מנוע הספרוט גם פחות אמין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה