רכבים מה עדיף: להכריז על רכב טוטל לוס או לתקן ולהמשיך לנסוע?

רכב נכנס ברכב של בעלי בכביש מהיר, יש לנו טויוטה קורולה 2007, לא ידענו שהיא היתה שייכת להשכרה, השמאי של הביטוח של הפוגע העריך את הרכב לפי מחירון של לוי יצחק ב 9000 ש"ח לתקן במוסך של שגריר רוצים הרבה יותר מחצי מחיר של הרכב, לכן לביטוח לא שווה לתקן, אבל יש לנו מוסך בבני ברק שיכול לתקן ב3000 ש"ח (מקווה מחיר אחרון ולא ימצא עוד משהו במהלך התיקון) הבעיה היא שעכשיו המצבר הלך, מה עדיף לעשות, להכריז עליו טוטל לוס ולקנות רכב יד 2 או לתקן?
אני מותשת מלחפש רכבים ביד 2 איזה רכב הייתם ממליצים לקנות אם בכלל??
רכב לא יקר ושנה מתקדמת! הנראות פחות חשובה לי!!!

קליין ש.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אשמח לתת ייעוץ מקצועי ללא תשלום
ניתן לחייג אלי

progress

משתמש רשום
מניסיון, אם הרכב חוצמזה שמור, ולא רוצים למכור אותו טוטאלוס עדיף לומר לביטוח שקיבלת הצעת מחיר על תיקון במחיר X ולכן את לא מעוניינת למכור אותו לטוטאלוס ואולי אפילו יותר ולבקש מהביטוח את התשלום המקסימאלי שהוא מוכן לתת במידה שאת כן מתקנת אותו.

אני עוד מדבר על רכב ששוה פחות וישן יותר משלך וזה עבד.
רכב נכנס ברכב של בעלי בכביש מהיר, יש לנו טויוטה קורולה 2007, לא ידענו שהיא היתה שייכת להשכרה, השמאי של הביטוח של הפוגע העריך את הרכב לפי מחירון של לוי יצחק ב 9000 ש"ח לתקן במוסך של שגריר רוצים הרבה יותר מחצי מחיר של הרכב, לכן לביטוח לא שווה לתקן, אבל יש לנו מוסך בבני ברק שיכול לתקן ב3000 ש"ח (מקווה מחיר אחרון ולא ימצא עוד משהו במהלך התיקון) הבעיה היא שעכשיו המצבר הלך, מה עדיף לעשות, להכריז עליו טוטל לוס ולקנות רכב יד 2 או לתקן?
אני מותשת מלחפש רכבים ביד 2 איזה רכב הייתם ממליצים לקנות אם בכלל??
רכב לא יקר ושנה מתקדמת! הנראות פחות חשובה לי!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה