חלבי מילוי לחמניות ביס

סוסה כתומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הכל התחיל מאירוסין שנחגגו במזל-טוב ובר מושקע במיוחד שהוכן לאירוע
ואישה אחת נחמדה שהחליטה לטעום מלחמניות הביס המגרות למרות שהיא לא אוהבת ירקות וגבינות
וזהו אפשר לומר שמאז לא הישתנו חיי אבל הם קיבלו תפנית מעניינת
מאישה נחמדה בלבד הפכתי לאישה נחמדה שאוהבת ירקות וגבינות כשהם מוחבאים בתוך לחמניות ביס קטנות הקלה היא בעינכם :p

הבעיה היא שבברים מהסוג הזה (שמשלמים עליו טיבין ותקילין)
אין מתכונים מצורפים (אתם לא חושבים שבמקום סימוני ליצמן המטופשים צריך לחייב את היצרנים לתת מתכונים מדויקים :rolleyes:)
ולכן אני פונה לעזרת המומחים פה בניסיון לנחש את המתכון

אז מה היה בו?
פלפלים, לדעתי קלויים
גבינה טעימה ואורירית !!! לא לבנה שרק מהריח אני מתעלפת
עלי חסה,
פסטו,

מה אומרים יש מישהי שמכירה יודעת מה צריך לערבב ואיך קולעים פלפלים שיצא ככה יאמי??
ונא לא לצחוק על בורותי בעינין פעם ראשונה שטעמתי ופעם ראשונה שחשבתי שגבינה וירקות שווים בדיקה :sne:

תמונה להשראה מהרשת דומה ללחמניות הגן עדן המדוברות :)
לחמניות ביס.JPG

החיים מצחיקים :)

משתמש מקצוען
מבחינת גבינות- שמים גבינת שמנת (נאפוליון) חתיכת גבינה מלוחה (בולגרית, צפתית)
לצלות פלפלים- אם יש לך חציליה אז את יכולה לשים פלפל שלם ואחכ לחתוך אותו לגודל הרצוי
חסה וכד-בלי יותר מידי הכנות
וממליצה לך לשים חתיכת סלמון מעושן זה משדרג מאדד!!! (אם אתם לא אוכלים גבינות ודגים ייחד את יכולה למרוח אבוקדו)
בתאבון;)

החיים מצחיקים :)

משתמש מקצוען
לא בורה בכלל! הרבה לא מכירים...
המכשיר של החיצליה הרעיון שלו זה לצלות חצילים (ומכאן שמו..) במידה ומשתמשים בחצליה אין צורך לשים שמן
את יכולה לקחת גם נייר כסף לכסות את הפלפל ולהניח על הגז (מעל הלהבה) כמו שעושים חציל ללא חציליה
אני אישית לא הייתי שמה תבלינים נותנת לטעם הטבעי לשלוט;)
וזו חציליה
1667473848065.jpeg

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
את הפלפלים קולים (לא קולעים, אין כאן צמה ואין כאן סל...) בתנור, בגריל.
מניחים חצאי פלפלים כשקליפתם כלפי מעלה בתבנית עם נייר אפיה
אופים בתוכנית גריל עד שהקליפה נחרכת מעט.
מצננים ומקלפים את הקליפה הדקה.

אפשרות נוספת - להכין מהם אנטי פסטי - חותכים לרצועות, מפזרים מעט מלח ומעט שמן
אופים ב-200 מעלות עד שהן מתרככים (בערך 20 דקות)

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
UP.

yucv

משתמש פעיל
נראה טוב באמת
הלחמניות הן סתם לחמניות עגולות קטנות או משו מעבר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה