דרוש מידע מיילים על פיצויים מACHIM SHTEINER

שמעון יעקב

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
מה אתם אומרים על זה?
גניבה?
אמיתי?
או מה?

בימים האחרונים קיבלתי מייל באנגלית (שסווג כספאם) שתרגומו הוא
"
מטה קרן האומות המאוחדות וקרן
הפיצויים
ניו יורק ניו יורק 10017, ארה"ב.
דוא"ל:
מזל טוב!

קיבלת פיצוי כספי בסך $10,500,000.00 דולר מ-UNTED NATIONS COMPENSATION FUND, דרך משרד התשלומים של האומות המאוחדות. צור קשר עם הפרטים למטה לפרטים נוספים להגשת התביעות שלך. השב ל- ( -------------------aol.com )

בכבוד רב,

מר אחים שטיינר

מנהל תוכנית הפיתוח של
האו"ם (UNDP)

השבתי שאני רוצה וקיבלתי את המייל הבא:
"
מטה קרן האומות המאוחדות וקרן
הפיצויים
ניו יורק ניו יורק 10017, ארה"ב.

מזל טוב,

קיבלתי וקראתי את המייל האחרון שלך. אני איש של כבוד ויש לי ברכה לכל אדם. אין לי רישום פלילי כל חיי ואני לא רואה סיבה שאהיה חלק מעסקה שתסכן את המוניטין שלי בשלב האחרון של חיי. אני לא יכול לשקר לך כי העסקה הזו היא 100% חוקית ואני מבטיח לך 100% שתקבל את הקרן שלך ללא כל עמלה נוספת כי כל דבר אחר נחוץ כדי להבטיח שתקבל את הקרן שלך ללא כל בעיה . לעולם לא אאכזב אותך מכל סיבה שהיא. אתה תקבל את הכספים שלך ללא כל בעיה לסמן את עולמי היום.

יתר על כן, אנא ספק את הפרטים הבאים כמפורט להלן כדי לאפשר לנו לבצע אימות חד פעמי על קרן הפיצויים של האו"ם שלך שהונפק מספר UN CF45006-20932019.

1. שמות מלאים:
2. כתובת מגורים:
3. מספר בית / נייד:
4. מספר פקס (אם יש)
5. עיסוק:
6. תאריך לידה:
7. מין:
8. אזרחות:
9. עותק סרוק של שלך זיהוי (רישיון נהיגה, דרכון בינלאומי:
10. כתובת דוא"ל של החברה:

הודעה: התאריך שתספק במהלך העסקה הזו יישמר במסד נתונים. האומות המאוחדות יתייחסו לנתונים אלה בזהירות הראויה ובסודיות. לא תועבר לצדדים שלישיים. על ידי שליחת בקשתך, אתה מסכים לכך שהיא תישמר במסד הנתונים להמשך ניתוח.

בשם מועצת הפיצויים של האו"ם, אני רוצה לברך אותך פעם נוספת על מקבלי המענק המתעוררים.

UN ID CARD.jpg

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
עוקץ
ספאם

בשלב הבא
תידרש לשלם סכום סימלי בעבור שחרור הפיצויים (משהו כמו אלפי דולר בשביל לקבל מליונים)
מיד לאחר התשלום הם יעלמו.

(ויתכן שגם ישתמשו בפרטי האשראי שלך בינתיים, או שגם ישתמשו בהתחזות אליך בינתיים)

מס

לצרכי מס בארה"ב
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

לוח לימודים

מסלולי לימוד שאפשר לההצטרף
אליהם ממש עכשיו:

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס עריכת וידאו

מלגות והנחות משמעותיות!

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס פיתוח ובניית אתרים

מלגות גבוהות!

25.06

י"ט סיון

וובינר מרתק

האם אפשרי לפתח קריירה משגשגת בלי לוותר על לימוד התורה?

וובינר מרתק בנושא "עיצוב על זמני" עם מעצב העל החרדי שפיתח קריירה משגשגת לצד לימוד התורה ואורח חיים חרדי מלא

הכניסה חופשית!

27.06

כ"א סיון

פתיחת מסלול:

התכנית המקצועית להכשרת אדריכלי פנים ומעצבים

לעבוד בתחום האדריכלות תוך שנתיים בלבד! וללמוד תכנים בלעדיים שיתנו לך יתרון ענק וביקוש גדול בשוק!

מסלול לגברים

27.06

כ"א סיון

השקה חגיגית!

עיצוב גרפי ודיגיטל - בסילבוס חדש ומטורף!

מלגות גבוהות!

30.07

כ"ד תמוז

פתיחת מסלול

מאסטר בשיווק דיגיטלי

מלגות גבוהות!

9.09

ו' אלול

פתיחה חגיגית:

קורס פרסום וקופי+

איך מפיקים קפמיינים לחברות הכי גדולות בשוק? איך בונים אסטרטגיה מדוייקת? מהו המסר? כתיבה שיווקית, קופי ויצירתיות, ואפילו כתיבה לסושיאל ולדיגיטל!

עם תכני AI

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כד

א לְדָוִד מִזְמוֹר לַיהוָה הָאָרֶץ וּמְלוֹאָהּ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ב כִּי הוּא עַל יַמִּים יְסָדָהּ וְעַל נְהָרוֹת יְכוֹנְנֶהָ:ג מִי יַעֲלֶה בְהַר יְהוָה וּמִי יָקוּם בִּמְקוֹם קָדְשׁוֹ:ד נְקִי כַפַּיִם וּבַר לֵבָב אֲשֶׁר לֹא נָשָׂא לַשָּׁוְא נַפְשִׁי וְלֹא נִשְׁבַּע לְמִרְמָה:ה יִשָּׂא בְרָכָה מֵאֵת יְהוָה וּצְדָקָה מֵאֱלֹהֵי יִשְׁעוֹ:ו זֶה דּוֹר (דרשו) דֹּרְשָׁיו מְבַקְשֵׁי פָנֶיךָ יַעֲקֹב סֶלָה:ז שְׂאוּ שְׁעָרִים רָאשֵׁיכֶם וְהִנָּשְׂאוּ פִּתְחֵי עוֹלָם וְיָבוֹא מֶלֶךְ הַכָּבוֹד:ח מִי זֶה מֶלֶךְ הַכָּבוֹד יְהוָה עִזּוּז וְגִבּוֹר יְהוָה גִּבּוֹר מִלְחָמָה:ט שְׂאוּ שְׁעָרִים רָאשֵׁיכֶם וּשְׂאוּ פִּתְחֵי עוֹלָם וְיָבֹא מֶלֶךְ הַכָּבוֹד:י מִי הוּא זֶה מֶלֶךְ הַכָּבוֹד יְהוָה צְבָאוֹת הוּא מֶלֶךְ הַכָּבוֹד סֶלָה:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה