מייבש זנוסי עם קונדנסור-תקלה

שרה 803

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גם לי יש של זנוסי והנורה נדלקת
מצאתם פתרון??
מאד יעזור לי לשמוע
לי זה נראה נזילה פנימית כי כשפתחנו היה מים

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
יש לי גם מכונה כזאת... כבר כמה שנים, לוקח שעעעעות (מאז שקניתי.)
חשבתי שככה אמור להיות. לאחרונה הייתי אצל הבת שלי-עם אותה מכונה, ואצלה הכביסה יוצאת יבשה!
ודי מהר!
מה הבעיה?
או שהבעיה אצלה?
@א. שטיגליץ

שוקלטין

משתמש צעיר
@א. שטיגליץ
יש לי כיום מייבש נחמד של אלקטרולוקס , עם צינור, דגם EDE1072PDW
אנחנו מתלבטים אם בדירה החדשה לעשות חור למרפסת ולהעביר שרשור מתחת לגבס עד מיקום המייבש או להחליפו במייבש קונדנסור .
מה אומרים ?

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
@א. שטיגליץ
יש לי כיום מייבש נחמד של אלקטרולוקס , עם צינור, דגם EDE1072PDW
אנחנו מתלבטים אם בדירה החדשה לעשות חור למרפסת ולהעביר שרשור מתחת לגבס עד מיקום המייבש או להחליפו במייבש קונדנסור .
מה אומרים ?
השאלה איזה אורך יצא השרשור, עקרונית עם צינור מייבש מהר יותר

שוקלטין

משתמש צעיר
טוב נחדד, הצינור שקנינו הוא 15 מטר אבל האורך של הסיבוב שהוא יעשה מהמייבש ועד למרפסת יהיה בערך 9 מטר
זה משנה להחלטה?

מעל 3- 4 מטר הוא לא יעשה את העבודה להערכתי

@א. שטיגליץ @טכנאי מכשירי חשמל
על איזה תחליף טוב אתם ממליצים ללא צינור, מייבש קונדנסור מומלץ שלא יגרום לי כל יום להתגעגע לישן?

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
@א. שטיגליץ @טכנאי מכשירי חשמל
על איזה תחליף טוב אתם ממליצים ללא צינור, מייבש קונדנסור מומלץ שלא יגרום לי כל יום להתגעגע לישן?
מבחינת חסכון בחשמל מומלץ עם משאבת חום הוא שליש שימוש בחשמל, אבל לא ברור לי מה מחירו כעת בשוק ואם זה שווה את זה.
משאר הבחינות אני לא נוהג להמליץ על חברות וכדומה מכיוון שנוכחתי שטעיתי כבר בהמלצותי.
אני ממליץ להתפלל לפני הקניה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה