דרוש מידע מיטת לתינוק אורך מטר

efic18

משתמש סופר מקצוען
לי יש מיטה 60*120 והיא מצויינת לתינוק בן שנתיים. קניתי דווקא במידה זו כי היה חשוב לי שיעבור בדלתות הצרות שיש לי בבית ואוכל לנייד אותה מחדר לחדר בקלות.

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
לי יש מיטה של מטר.
בן השלוש שלי ישן בה ברווח רב. (אבל הוא קטנצ'יק)

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מאד תלוי בגודל של התינוק. בגיל שנה עריסה של מטר + לא הספיקה. זה היה נראה לי ממש התעללות. תבדקי את הגובה שלה תוסיפי לפחות 20 ס״מ. הילד לא ישן לאורך כמו מומיה. הוא זז וצריך מרחב מחיה קצת.
בן השנתיים שלי עדיין ישן בעריסה
מספיק לו לגמרי
כשיתחיל להיות לו קטן יעבור למיטת נוער

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
התאומים שלי היו במיטות מטר עד גיל שנתיים+, היה מצויין, לא היה חסר להם מקום ולי נשאר מקום לזוז בחדר.
האמת? לא מבינה למה לא כל מיטות התינוק הן באורך מטר, ה 30 ס"מ הנוספים מיותרים לגמרי, תינוק בגיל שנתיים הוא לא כזה ארוך והמיטה סתם גדולה ו'תקועה' בחדר. מבחינת נוחות ואפשרות לזוז במיטה הם צריכים את הרוחב 70 ואת זה יש גם במיטות מטר.

מירי בו

משתמש פעיל
חשוב לי להדגיש שהבן שלי בכלל לא נמוך,
אפילו קצת גבוה
הואעכשיו עבר למיטת נוער ואחיו בן שנתיים נמצא במיטת תינוק
הוא ביחסית נמוך אז לא רלוונטי
אבל בשבילו למשל זה ממש מרווח

סטיק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כמובן שהכל תלוי בנטיה המשפחתית , לאחותי יש מיטה מטר הילדים שלה נמוכים וקומפקטים (יכולים לישון לפעמים מפינוק בעריסה עד גיל 3), לאחי מיטה 1.30 וצפוף לילדים הגדולים בלע"ה....

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
חשוב מאד לשים לב אם זה ילד שזז כל הלילה או ישן ישר ורק מתהפך פה ושם לכל הצדדים. הבת שלי בת שנה עושה סיבובים גם לרוחב ולאלכסון לא הייתי קונה לה מיטה קטנה מידי. (של איקאה זה 1.20X60) אבל יש ילדים שלא זזים כמעט ובשבילהם כן חושבת שזה לא נורא רק ללילה ובמשך היום כשמשחקים בחוץ החדר יותר גדול

מקפיצה
אומנם זה כבר אשכול ישן, שעבר מבצעים ומלחמות,
אני רוצה להעביר את הבת שלי לחדר ילדים (בת שנה)
היא ספציפית גבוהה, אני מאוד מתלבטת בין מיטת מטר לבין לול קמפינג + מזרן איכותי,
יש לי בבית מיטת תינוק 1.2*70 תופס לי כ"כ הרבה מקום בחדר(ים)
אני רוצה גם מיטה שקל להעביר בין חדר לחדר (אני רוצה למקם בממ"ד אז אני צריכה משהו שמתקפל)
מה ההמלצות שלכן מניסיון????
תודה!

אחת צפונית

משתמש מקצוען
מקפיצה
אומנם זה כבר אשכול ישן, שעבר מבצעים ומלחמות,
אני רוצה להעביר את הבת שלי לחדר ילדים (בת שנה)
היא ספציפית גבוהה, אני מאוד מתלבטת בין מיטת מטר לבין לול קמפינג + מזרן איכותי,
יש לי בבית מיטת תינוק 1.2*70 תופס לי כ"כ הרבה מקום בחדר(ים)
אני רוצה גם מיטה שקל להעביר בין חדר לחדר (אני רוצה למקם בממ"ד אז אני צריכה משהו שמתקפל)
מה ההמלצות שלכן מניסיון????
תודה!
יצא לך פעם להשכיב בלול קמפינג?מכמה פעמים שהשתמשתי הם מזעזעים מבחינת נוחות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה