דרוש מידע מיטה תינוק מחוברת למיטת הורים פלוסים ומינוסים

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
שווה מאד
אנחנו קנינו בלידה האחרונה (קנינו כי החדר שינה החדש צר יותר מהקודם ולא נכנסה העריסה הישנה) וואו הרגשתי שממש התפנקתי מזה, כיף להוציא ולהכניס את התינוק לכל הנקה, כיף לשים עליו יד להכניס לו מוצץ להרדים אותו, את ביחד ולא ביחד- לי זה היה מושלם!

אנחנו שמנו את העריסה המטחברת עם מזרון של העריסה הישנה שזה יותר רחב וכך לא היה בכלל רווח בין המזרון שלי לעריסה, זה היה משטח אחד.

BAT SHEVA PHOTOGRAFI

משתמש חדש
שווה מאד
אנחנו קנינו בלידה האחרונה (קנינו כי החדר שינה החדש צר יותר מהקודם ולא נכנסה העריסה הישנה) וואו הרגשתי שממש התפנקתי מזה, כיף להוציא ולהכניס את התינוק לכל הנקה, כיף לשים עליו יד להכניס לו מוצץ להרדים אותו, את ביחד ולא ביחד- לי זה היה מושלם!

אנחנו שמנו את העריסה המטחברת עם מזרון של העריסה הישנה שזה יותר רחב וכך לא היה בכלל רווח בין המזרון שלי לעריסה, זה היה משטח אחד.
מה הרוחב ואורך?

י.נועה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אשמח לשמוע למי שיש מיטת תינוק שמתחברת למיטת ההורים האם שווה את זה???
אחד הדברים, רק קחי בחשבון שזה עוד יותר קטן\צר מעריסה וגם אין אפשרות להנמיך כמובן
כך שזה לזמן מוגבל יותר מעריסה
אבל לי עדיין זה שווה להתחלה ולזמנים שיונקים צפוף יותר, ממש היה הצלה

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אחד הדברים, רק קחי בחשבון שזה עוד יותר קטן\צר מעריסה וגם אין אפשרות להנמיך כמובן
כך שזה לזמן מוגבל יותר מעריסה
אבל לי עדיין זה שווה להתחלה ולזמנים שיונקים צפוף יותר, ממש היה הצלה
יש מיטחברות שניתן להנמיך, אבל זה עדיין לא גובה מספיק בטיחותי לתינוק עומד ופעיל.

ברכי H

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
ממליצה ממש.

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי יש. ממליצה מאד על העריסה המתחברת של ספורט ליין.
נח ברמה אחרת!

יראת גאולה

משתמש מקצוען
גם לי יש. ממליצה מאד על העריסה המתחברת של ספורט ליין.
נח ברמה אחרת!
אפשר בבקשה לשאול אותך עליה כמה שאלות?

היא נצמדת לחלוטין למיטת הורים? או שנוצר רווח? בתמונות נראה שיש הפרש גובה.

היא מספיק מאווררת? בתמונה נראה שרוב הדפנות אטומות ורק חלק קטן עשוי מרשת.

קל לחבר ולנתק ממיטת ההורים? כי הייתי רוצה עריסה שקל לנתק ולהוציא מחדר ההורים (לכן זו נראית טוב כי הסגירה והפתיחה של הדופן עם רוכסן פשוט. השאלה לגבי החיבור... או שאולי בכלל לא חייבים לחבר ומספיק לנעול את הגלגלים?).

גודל העריסה סטנדרטי פחות או יותר? בעריסת פלסטיק הפשוטה השתמשתי עד אחרי גיל שנה...

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה הלינק ששלחו?
גם לי היה ורוצה לקנות חדש.. אז אשמח לקבל לינקים..
זה הקישור
אפשר בבקשה לשאול אותך עליה כמה שאלות?

היא נצמדת לחלוטין למיטת הורים? או שנוצר רווח? בתמונות נראה שיש הפרש גובה.

היא מספיק מאווררת? בתמונה נראה שרוב הדפנות אטומות ורק חלק קטן עשוי מרשת.

קל לחבר ולנתק ממיטת ההורים? כי הייתי רוצה עריסה שקל לנתק ולהוציא מחדר ההורים (לכן זו נראית טוב כי הסגירה והפתיחה של הדופן עם רוכסן פשוט. השאלה לגבי החיבור... או שאולי בכלל לא חייבים לחבר ומספיק לנעול את הגלגלים?).

גודל העריסה סטנדרטי פחות או יותר? בעריסת פלסטיק הפשוטה השתמשתי עד אחרי גיל שנה...
היא נצמדת לחלוטין, אבל היא לא ממש בגובה של המיטת הורים אלא קצת יותר נמוכה (בערך ב- 7 ס"מ)
ויש לה דופן קצרה שמגיעה לקו של מיטת ההורה. (אפשר לשחק עם הגובה)
לגבי איוורור, רק צד אחד אמנם עם רשת (גם הצד של המית הורה, אך כשזה מחובר - זה לא רלוונטי)
אבל זה מבד כותנה נעים. לא חושבת שיש פה בעיה.
זה מתחבר עם קליפסים, שאפשר לנתק בקלות כשרוצים להזיז את המיטה כדי לשטוף למשל.
מבחינת גודל העריסה, אפשר גם להשתמש בה הגיל שנה, אךברגע מגיעים לגיל שמתרוממים - זה כבר פחות בטיחותי כי הדפנות נמוכות יחסית. אני השתמשתי בה בערך 9 חודשים.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
קניתי כזה

זה פשוט חוויה מעולם אחר!!
התינוק נמצא במרחק כמה ס"מ ממך
אבל לא איתך
מניקה ומחזיקה בשניה
בלי לעשות ספורט ולקבל נקע בכף היד

יראת גאולה

משתמש מקצוען
היא נצמדת לחלוטין, אבל היא לא ממש בגובה של המיטת הורים אלא קצת יותר נמוכה (בערך ב- 7 ס"מ)
ויש לה דופן קצרה שמגיעה לקו של מיטת ההורה. (אפשר לשחק עם הגובה)
לגבי איוורור, רק צד אחד אמנם עם רשת (גם הצד של המית הורה, אך כשזה מחובר - זה לא רלוונטי)
אבל זה מבד כותנה נעים. לא חושבת שיש פה בעיה.
זה מתחבר עם קליפסים, שאפשר לנתק בקלות כשרוצים להזיז את המיטה כדי לשטוף למשל.
מבחינת גודל העריסה, אפשר גם להשתמש בה הגיל שנה, אךברגע מגיעים לגיל שמתרוממים - זה כבר פחות בטיחותי כי הדפנות נמוכות יחסית. אני השתמשתי בה בערך 9 חודשים.
תודה רבה!!

נראה לי שאין מנוס, ואצטרך ללכת לראות אותה בעצמי כדי להחליט. (בעיקר מבחינת האוורור... מלחיץ אותי...)

דג

משתמש פעיל
גם לי יש עריסה מתחברת של בייבי ליין
שווה כל שקל
נוח מאד, איכות שינה אחרת (כמובן בשביל הנקה)

מירי עוס

משתמש מקצוען
לי יש עריסה כמו הקישור שהובא לעיל.
עריסת עץ. האוורור רגיל בדפנות.
א"א לנתק ולחבר בקלות את הדופק הרביעית, מצריך הרכבה(פשוטה, כמה ברגים).
יש לי עוד עריסת פלסטיק רגילה בסלון/חדר משחקים, לצורך שהות בה בזמני ערות לידינו.
ממליצה מאוד מאוד. חוויה אחרת. נוח בהנקה, נוח להרגיע/להרדים באמצע הלילה.
כאשר התינוק מתחיל לזחול נהיה מסוכן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה