דרוש מידע מיחם חשמלי לשבת המלצה?

ירושלמי-ת

משתמש פעיל
כיום יש לנו של חברת סול גם המיים לא כל כך חמים בשבת בבוקר וגם המשאבה מתקלקת מהר. אם יש למישהו נסיון טוב עם חברה אחרת שטובה יותר בשתי הפרמטרים הנ"ל נשמח לקבל המלצות..

במשרה מלאה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
של Novo גם יותר יפה מסול מגיע בצבע כסוף
המים הרבה יותר חמים,
לגבי משאבה ידוע שאורך חיים שלהם לא ארוך, היה לנו במשך 3 שנים, כעת התקלקל, וקנינו שוב של אותה חברה,
(יש לי את סול לפסח, כך שאני מרגישה את הבדל בחום המים)

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
מבחינת חום המים והעמידות לאורך זמן (אבל פחות יפה) זה רק מיחם של י.ל. עם גוף חימום גלוי. (כן זה המתכתי עם הברז)

ירושלמי-ת

משתמש פעיל
של Novo גם יותר יפה מסול מגיע בצבע כסוף
המים הרבה יותר חמים,
לגבי משאבה ידוע שאורך חיים שלהם לא ארוך, היה לנו במשך 3 שנים, כעת התקלקל, וקנינו שוב של אותה חברה,
(יש לי את סול לפסח, כך שאני מרגישה את הבדל בחום המים)
אכן כבר שמעתי משתיים שבNovo המיים יותר חמים. אבל לגבי המשאבה הידנית כנראה שלא משהו. יש חברה נוספת בשם יוניברס מישהו מכיר?
מבחינת חום המים והעמידות לאורך זמן (אבל פחות יפה) זה רק מיחם של י.ל. עם גוף חימום גלוי. (כן זה המתכתי עם הברז)
ברור שמיחמי המתכת עמידים יותר וחמים יותר ללא השוואה, אבל בבית עם ילדים שיש צרוך למים חמים 24/7 קצת פחות בטיחותי להשאיר אחד כזה על השיש..

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לי היה מיחם של טיקה ליין ללא צורך בטבילה חדש וכו
והעברתי אותו
כי אני לא מסתכנת

מתולתלת0

משתמש מקצוען
עזרה בקשר למיחם פעם אחת קפץ לי כפתור בטיחות של ההרתחה מאז כל פעם לפני שזה מגיע לרתיחה מלאה זה קופץ למישהו יש איזה פיתרון??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה