מיזוד דואר מאקסל לוורד כולל עיצוב

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום וברכה למומחים ולמומחים שבדרך,

עד לא מזמן עבדתי על מיזוג דואר בוורד מקובץ אקסל, כולל תאריכים לועזיים וסכומים.
הנתונים היו מגיעים עם העיצוב המקורי באקסל, ז"א תאריך עברי כפי שמוצג בארץ וסכום כולל פסיק לאחר ספרת האלפים.

לאחר פירמוט המחשב והתקנה מחדש, התאריכים מופיעים כפי שמוצגים בחו"ל (החודש מופיע משמאל ולא במרכז לדוג' 05/30/10) והסכום מופיע כמספר ללא הפסיק.

יש למישהו מושג איך אני משנה את האפשרות לקבל את הנתונים כפי שמעוצבים באקסל.
אני עובדת עם אופיס 03.

אודה מראש לעוזרים.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש אפשרות בעיצוב תאים האקבל לבחור את התצוגה.
איך יראה החודש, והכסף, תעצב את התאים באקסל כרצונך ואז הם יגיעו לוורד בצורה הנכונה.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ז"א באקסל רואים את זה מסודר או לא?
או שבאקסל זה מסודר ובוורד לא???

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
באקסל זה מסודר.
בוורד לא!

אני מאמינה שמדובר בהגדרה בוורד, ניסיתי לחפש כל אפרות מתאימה ולא עלה בידי.
תודה על המחשבה.

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
תנסה אולי: כלים > אפשרויות > עריכה > הגדרות > "שנה עיצוב בעת הדבקה מאקסל"

קבצים מצורפים

• ללא שם.JPG
    KB 23.3 · צפיות: 13

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה קרש,
אכן סימנתי את השדה הממוזג, קליק ימני וכו'
לגבי הקוד שדה הזנתי קוד לפי הבנתי :
"dd/mm/yy" @\

אלא שאז קיבלתי תאריך משונה יותר במקום 05/15/10 (אמריקאי)
קיבלתי 15/00/10.
ז"א היום והשנה תקינים אבל משהו בחודש השתבש.

האם משהו בקוד לא תקין?

בנוסף איזה קוד אני אמורה להכניס ע"מ שאקבל פסיק בסכומים של 4 ספרות, ואפי' לא הייתי מתנגדת לנקודה 00 לאחר הסכום?

היכן ניתן לקרוא ע"כ.

תודה וישר כח לכל המוצאים זמן ומקדישים אותו לעזרה.
הקב"ה ישלם שככרכם!

צורת הדף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
1.
MM צריך להיות Capital (ראשיות?)

2.
קוד:
<link href="file:///C:%5CUsers%5CARONEI%7E1%5CAppData%5CLocal%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_filelist.xml" rel="File-List"><link href="file:///C:%5CUsers%5CARONEI%7E1%5CAppData%5CLocal%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_preview.wmf" rel="Preview"><link href="file:///C:%5CUsers%5CARONEI%7E1%5CAppData%5CLocal%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_themedata.thmx" rel="themeData"><link href="file:///C:%5CUsers%5CARONEI%7E1%5CAppData%5CLocal%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_colorschememapping.xml" rel="colorSchemeMapping"><style> <!--  /* Font Definitions */  @font-face     {font-family:&quot;Cambria Math&quot;;     panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4;     mso-font-charset:0;     mso-generic-font-family:roman;     mso-font-pitch:variable;     mso-font-signature:-1610611985 1107304683 0 0 415 0;} @font-face     {font-family:Miriam;     panose-1:2 11 5 2 5 1 1 1 1 1;     mso-font-charset:177;     mso-generic-font-family:swiss;     mso-font-pitch:variable;     mso-font-signature:2049 0 0 0 32 0;}  /* Style Definitions */  p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal     {mso-style-unhide:no;     mso-style-qformat:yes;     mso-style-parent:&quot;&quot;;     margin-top:0in;     margin-right:0in;     margin-bottom:2.0pt;     margin-left:0in;     text-align:justify;     mso-pagination:widow-orphan;     direction:rtl;     unicode-bidi:embed;     font-size:10.0pt;     font-family:&quot;Times New Roman&quot;,&quot;serif&quot;;     mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;;     mso-bidi-font-family:Miriam;     mso-no-proof:yes;} .MsoChpDefault     {mso-style-type:export-only;     mso-default-props:yes;     font-size:10.0pt;     mso-ansi-font-size:10.0pt;     mso-bidi-font-size:10.0pt;     mso-bidi-font-family:&quot;Monotype Hadassah&quot;;} .MsoPapDefault     {mso-style-type:export-only;     margin-bottom:2.0pt;     text-align:justify;} @page Section1     {size:8.5in 11.0in;     margin:1.0in 1.25in 1.0in 1.25in;     mso-header-margin:.5in;     mso-footer-margin:.5in;     mso-paper-source:0;} div.Section1     {page:Section1;} --> </style>\# "#,##0.00"

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אין לי מילים. זה עובד מושלם!

ממש תודה רבה!

רק בשביל ההבנה מדוע בחודשים אני אמורה להשתמש באותיות קפיטל?

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י אסטרטגיה כובשת;2095046:
מיזגתי דואר מאקסל לוורד,
וגופן השדה השתנה
איך מסדרים?
תודה מראש

למה מקפיצים ישן?

את העיצוב הבסיסי משנים בוורד, הוא מייבא נתונים לא עיצוב.

מנסה לעזור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה קרש,
אכן סימנתי את השדה הממוזג, קליק ימני וכו'
לגבי הקוד שדה הזנתי קוד לפי הבנתי :
"dd/mm/yy" @\

אלא שאז קיבלתי תאריך משונה יותר במקום 05/15/10 (אמריקאי)
קיבלתי 15/00/10.
ז"א היום והשנה תקינים אבל משהו בחודש השתבש.

האם משהו בקוד לא תקין?

בנוסף איזה קוד אני אמורה להכניס ע"מ שאקבל פסיק בסכומים של 4 ספרות, ואפי' לא הייתי מתנגדת לנקודה 00 לאחר הסכום?

היכן ניתן לקרוא ע"כ.

תודה וישר כח לכל המוצאים זמן ומקדישים אותו לעזרה.
הקב"ה ישלם שככרכם!

מי זה "קרש"?
אשמח לקבל מידע היכן מחליפים את הקוד שדה.

אה... וסליחה על ההקפצה...

אולי מעניין אותך גם...

לוח לימודים

מסלולי לימוד שאפשר לההצטרף
אליהם ממש עכשיו:

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס עריכת וידאו

מלגות והנחות משמעותיות!

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס פיתוח ובניית אתרים

מלגות גבוהות!

25.06

י"ט סיון

וובינר מרתק

האם אפשרי לפתח קריירה משגשגת בלי לוותר על לימוד התורה?

וובינר מרתק בנושא "עיצוב על זמני" עם מעצב העל החרדי שפיתח קריירה משגשגת לצד לימוד התורה ואורח חיים חרדי מלא

הכניסה חופשית!

27.06

כ"א סיון

פתיחת מסלול:

התכנית המקצועית להכשרת אדריכלי פנים ומעצבים

לעבוד בתחום האדריכלות תוך שנתיים בלבד! וללמוד תכנים בלעדיים שיתנו לך יתרון ענק וביקוש גדול בשוק!

מסלול לגברים

27.06

כ"א סיון

השקה חגיגית!

עיצוב גרפי ודיגיטל - בסילבוס חדש ומטורף!

מלגות גבוהות!

30.07

כ"ד תמוז

פתיחת מסלול

מאסטר בשיווק דיגיטלי

מלגות גבוהות!

9.09

ו' אלול

פתיחה חגיגית:

קורס פרסום וקופי+

איך מפיקים קפמיינים לחברות הכי גדולות בשוק? איך בונים אסטרטגיה מדוייקת? מהו המסר? כתיבה שיווקית, קופי ויצירתיות, ואפילו כתיבה לסושיאל ולדיגיטל!

עם תכני AI

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כד

א לְדָוִד מִזְמוֹר לַיהוָה הָאָרֶץ וּמְלוֹאָהּ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ב כִּי הוּא עַל יַמִּים יְסָדָהּ וְעַל נְהָרוֹת יְכוֹנְנֶהָ:ג מִי יַעֲלֶה בְהַר יְהוָה וּמִי יָקוּם בִּמְקוֹם קָדְשׁוֹ:ד נְקִי כַפַּיִם וּבַר לֵבָב אֲשֶׁר לֹא נָשָׂא לַשָּׁוְא נַפְשִׁי וְלֹא נִשְׁבַּע לְמִרְמָה:ה יִשָּׂא בְרָכָה מֵאֵת יְהוָה וּצְדָקָה מֵאֱלֹהֵי יִשְׁעוֹ:ו זֶה דּוֹר (דרשו) דֹּרְשָׁיו מְבַקְשֵׁי פָנֶיךָ יַעֲקֹב סֶלָה:ז שְׂאוּ שְׁעָרִים רָאשֵׁיכֶם וְהִנָּשְׂאוּ פִּתְחֵי עוֹלָם וְיָבוֹא מֶלֶךְ הַכָּבוֹד:ח מִי זֶה מֶלֶךְ הַכָּבוֹד יְהוָה עִזּוּז וְגִבּוֹר יְהוָה גִּבּוֹר מִלְחָמָה:ט שְׂאוּ שְׁעָרִים רָאשֵׁיכֶם וּשְׂאוּ פִּתְחֵי עוֹלָם וְיָבֹא מֶלֶךְ הַכָּבוֹד:י מִי הוּא זֶה מֶלֶךְ הַכָּבוֹד יְהוָה צְבָאוֹת הוּא מֶלֶךְ הַכָּבוֹד סֶלָה:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה